Zpetná vazba Diskusia: Empyrianský pochod

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. :-D tyhle letouny už jsem vzdal, přijde mi to ujetý, že za dva roky (nebo kolik) nemám sadu. Už mám i všechny Kavkaze. Ale já mám na účtu nastavený pravděpodobnosti ultra naprd. Nepadá mi nic.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H,A kolik jsi posbíral klíčů? Střídáš mapy při sbírání? Nebudu tady psát o bugu v logu, kdy mi to psalo, že jsem obdržel design cerberus a v hangáru prostě nebyl, byt na jednom účtu mi prokazatelně designy padaly a po akci mi ze dvou ks před akcí svítil v hangáru pouze jediný exemplář a to jsem posbíral snad 200 klíčů cca.
    Pamatuji si při této akci(ted už jsem ty designy už 2x prodával), tak mi padnuly hned 2 z prvních beden...
    Jak už máš jednou sadu, tak to padá pořád.
     
  3. Většinou dám za ten víkend kolem 50 klíčů. Hraju rukama a o víkendy jsem v práci. Víc toho stihnout nejde :-D

    Mapy samo střídám, už jsem pochopil, že záleží na mapě. Zvlášť po těch kuličkovejch akcích je to vidět. Jedna mapa dává to, druhá ono.
     
  4. kentik007

    kentik007 User

    Paráda na toto som čakal :D Mám 6/10 Cerberus a pevne verím že táto akcia hodí ďalšie 4 :D
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    kentik007 - 4x cerberus za akciu? rubes vysoko, ale tak GL ;) Mne sa podarilo 2 alebo 3 za akciu tusim.
     
  6. Hehe, taky mam 6/10. Jestli trefim jeden, budu to považovat za zázrak.
     
    *brutus* a kentik007 tohle ocenili.
  7. kentik007

    kentik007 User

    Punisher Tak ono ten kľúč padne aj pri dokončení GG Alfa Beta alebo Gamma nie ? či už sa len zmontovať dá? Ono mám kúpené premko a zľavu v takom prípade môžem v sobotu nedeľu doslovne bombardovať tie 3 GG :D Urko neklesá v podstate každá brána je zadarmo plus munícia a toto všetko z eventu :D Proste sobotu nedeľu spravím A B G na x4 muni. toľko čo to pôjde.

    Potom tu napíšem či sa to podarilo :D


    Edit: Na Orcuske mam takú prieraznosť že to posledné Npc v Zete dávam tak že sa stihne len 1 max 2 krát schovať pod insta. štít :D Pri ABG to má tiež efekt :D čas hrá veľkú rolu v tejto hre :D
     
    Naposledy upraveno: 7/8/24
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  8. Stein)

    Stein) User

    @kentik007 Tento event v podstate funguje na báze toho že si nonstop hráči v nom dokažu doplnit zasoby municie kedže ABG vieš robit nonstop (aj cez tyzden) s tym ze budes stale na svojom ( kompenzuje sa to klucami,ktore beries a ziskavas Ucko za designy ktore vlastnis)
    Poctivý hráč za event celu sadu určite neda,nepoctivec bez problemov.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  9. kentik007

    kentik007 User

    Stein) Toto je už ohratá pieseň.. Nemám ti ku tomu čo napísať. Možno len toľko že som splnil úlohu na 200 Behemothov za 24 hodín hracieho času aj to píšem veľa.. Tak isto nemám problém robiť tie ABG.. Vraví sa vytrvalosť ruže prináša..

    Do svojho účtu som dal veľa môjho času dokonca aj veľa peňazí.
    Každého na programe bud napushuju alebo inak nechajú zabanovať čo sa o mne povedať nedá.
    Rob tak nech si hru užiješ a keď budeš mať po dáme tomu 10 rokoch dosť tak sem hoď znova tvoj názor ver tomu že tu budem a prečítam si ho... Samozrejme keď zdravie bude priať.

    Ps: Som jeden z mála čo túto hru hrajú fér.!
     
  10. Tentokrát jsem vystřílel 50 klíčů přesně. Cerberus žádnej. Malilinkatou radost mi udělal E dizajn na Sperhedku+, jinak jsem jako obvykle u tohohle eventu nespokojenej, hehe.
     
  11. Jeden klíč denně, dva účty, tři disajny, solaris+, cuby, 10 minut, to se dá. Spokojenost. Nějaké ee, suroviny, moduly 7000? nesmysl, a stejně nedá, no co už. Spíš pozitivní.