Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. leosacek

  leosacek User

  Jak píše Zohan. Ty řešíš 2 žebříčky dohromady. Body získáváš a ztrácíš v normálním žebříčku, kde jak si psal, čím větší je rozdíl bodů, tím míň ztratíš nebo získáš, ale u reputace za sestřel jde o průměr, jak jsem již psal. A k tomu tvýmu: A ještě podle tvé logiky.... vzhledem k tomu že jseš na 6 místě v žebříčku, tak bys mohl střílet jen těch 5 hráčů nad tebou, jinak půjdeš s body dolů..... . Nezapomeň, že já mám velkej průměr, ale můžu zabíjet hráče, kteří mají víc bodů jak je můj průměr. A hráčů s víc jak 700+ badů je na CZ serverech dost :)
   
 2. nero3

  nero3 User

  Zohan
  no jo, to bych rád jen je ještě najít :))), těch co nejsou v masku, těch lítá jen pár a většinou ve skupinách :)

  A kromě toho ... celkovou reputaci mám cca 900 bodů, ale reputaci za setřel aktuálně 280..... docela nepoměr

  a jak říkám u některého hráče který má celkovou reputaci cca 300 tak z něj dostanu body za sestřel a pak střelím někoho kdo má cca 600 bodů celkové reputace a body za sestřel jsou v mínusu... to znamená že se mi odečtou.

  A co se týká masku, tak tam to je totální loterie :((

  P.S.
  "(ovšem i tak dojde k ovlivnění poměru reputace za likvidaci)".............. tak, ale tohle ve FAQ není nikde uvedeno

  Leosacek
  od začátku řeším jen jeden žebříček a to ten za sestřel/likvidaci hráče! ... to jen Zohan se ptal tak jsem to upřesnil

  A můj původní dotaz byl kde se ve FAQ hovoří tom, že by se body v tomto žebříčku odečítaly
   
  Naposledy upraveno: 16/9/20
 3. ZOHAN

  ZOHAN User

  A odkud myslíš, že jsem to sem kopíroval ten text?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  #7 je to napsáno nad tou tabulkou odměn za sestřel a seznamem odměn za umístění:)
   
  Je_spousta_lepších_Her tohle ocenil(a).
 4. nero3, už ti to tu vysvětloval Zohan i Leo a všechno ve FAQ je.

  Je-li rozdíl v reputaci příliš velký, je možné, že žádné body reputace nebudou přiznány (ovšem i tak dojde k ovlivnění poměru reputace za likvidaci).

  Odměny z žebříčku reputace za likvidaci
  Počítá se z hodnoty [celková reputace zlikvidovaných hráčů] / [celkový počet likvidací].


  Tyhle 2 věci jsou ve FAQ. Ano, nepíšou tam přesně, že by se body ''odečítaly''... ale když se na to podívá člověk z matematického hlediska, tak je to logické...

  Pokud opravdu řešíš celou dobu žebříček rep per kill, tak buď špatně chápeš, jak funguje a nebo to popisuješ tak divně, že já z toho vyvozuju, že nechápeš, jak ten žebříček funguje :D
  Takže... to zkusím taky. Nejlepší je to asi na příkladu. Jsi hráč co má aktuálně 500 reputace. Zabiješ hráče, co má třeba 700 reputace. Tím pádem v žebříčku maximální reputace máš třeba 550 reputace (nvm, kolik přesně dostaneš za to bodů) a v žebříčku rep per kill máš 700. Zabiješ pak dalšího člověka, co měl třeba 600 reputace. Tím pádem v žebříčku maximální reputace budeš mít třeba... 575 reputace, ale body v žebříčku rep per kill se ti sníží. protože (600 + 700)/2 je 650.

  ''A kromě toho ... celkovou reputaci mám cca 900 bodů, ale reputaci za setřel aktuálně 280..... docela nepoměr''

  A tohle je úplně v pohodě možné. Zabíjíš spoustu lidí co maj málo reputace a tím pádem ti klesá průměrná reputace za kill. Ale moc neumíráš a tím pádem postupně nabíráš body v celkové reputaci.

  ''a jak říkám u některého hráče který má celkovou reputaci cca 300 tak z něj dostanu body za sestřel a pak střelím někoho kdo má cca 600 bodů celkové reputace a body za sestřel jsou v mínusu... to znamená že se mi odečtou.''

  Tohle jediné ti nejsem schopný vysvětlit, protože z principu by to takhle fungovat nemělo, ale známe BP a jejich promakaný systémy, takže možná bude chyba tam...

  Ve zkratce, pokud chceš mít dobré umístění v žebříčku rep per kill, musíš zabít co nejmíň lidí, kteří mají zároveň co nejvíc reputace.

  Nvm, jestli jsem to vysvětlil dostatečně, ale takhle to funguje :)
   
 5. nero3

  nero3 User

  Master-of-VRU17

  díky za vysvětlení, to má logiku ..... a ano celou dobu mi šlo o "rep per kill"

  jen jsem fakt nikde ve FAQ nenašel tohle

  "Odměny z žebříčku reputace za likvidaci
  Počítá se z hodnoty [celková reputace zlikvidovaných hráčů] / [celkový počet likvidací]."


  Znova jsem to pročítal a fakt to ve FAQ nevidím a to byl v podstatě můj původní dotaz (kde je to ve FAQ uvedené)....... Tím ale nerozporuji to tvé vysvětlení.


  A když si to převedu na sebe

  mám cca 1000 bodu celkové rep .... a sestřeleno už cca 200 hráčů ..... a rep per kill mám cca 360
  je u mne tedy rep per kill ..... součet celkových reputací jednotlivých hráčů vydělený počtem sestřelů tedy 200..


  Nyní střílet hráče co mají celkovou reputaci přes 600 je dost složité... buď lítaj ve skupkách a nebo mají prográmky a sejmout je skoro nejde :(, a na PVP teď už lítaj hráči co mají buď přes 600 a nebo to rovnou skočí na 200 a méně bodů reputace

  A střelit někoho v masku ... to je na 90% snížení rep per kill

  Ale na druhou stranu hodnota rep per kill 360 mě stejně nezahrnuje ani do první 100, takže o nic nejde :)
   
  Naposledy upraveno: 20/9/20
 6. ZOHAN

  ZOHAN User

  Nenašel? Opravdu nenašel? Dával jsem ti odkaz a nenašel?
  [​IMG]

  https://ctrlv.cz/u2Ng
   
  Je_spousta_lepších_Her tohle ocenil(a).
 7. -baghira2-

  -baghira2- User

  Dnes sem kempil na 4-4 server (bývalá GE6) a současná GE7 - má srdcovka
  Po 5 dlouhých hodinách, sem to konečně dal: screen https://prnt.sc/ul92ib

  Na zničení lode sem nedbal. Hráči hodní a nechali mě většinou v klidu kempit
  poslední cíl eventu: Houževnatost. Za co, by sem se jim chtěl, tady poděkovat.

  A v 18.09.2020 - 13:44 padl předmět: SPC-VP01 na bývalé cz1 (GE2)
  Díky dobře míněným radám hráče Minnorit. Pusat na tryskový pohon..

  Až tolik radostí za poslední dni. Či se mi poštěstí to samé na (GE4) GE5.
  O tom rozhodnu až zítra. Tenhle event je podle mě, rozhodně ten nejlepší.

  [​IMG] [​IMG]
  vlevo: bývalá cz1 (GE2) & vpravo: bývalá GE6 (GE7)
  Rozhodně vím, že sem to nevzdal a vytrval až do konce.
   
 8. ZOHAN

  ZOHAN User

  -baghira2-, napsal(a.) :
  Co to jako je?
   
  Drž_Tlamu_Hajzle tohle ocenil(a).
 9. -baghira2-

  -baghira2- User

  To je Pusat v rychlosti 628 (pouze full pohony G3N-7900 na palubě, promérium v rychlosti, formace dvoj-kolo s modulem SPC-VP01.
  To je Pusat na tryskový pohon. Protože: teď mi to připomíná zrovna tak. Pusat je teď rychlejší, než kdy byl. Díky tomuto eventu. ;)
   
  Naposledy upraveno: 21/9/20
 10. Honzin

  Honzin User

  Dobrý den chci se zeptat ohledně pernamentky kterou jsem si zakoupil k akci galaktický svár , ale Neměl jsem čas se věnovat úkolům tak jestli pernamentka propadne nebo můžu čekat že jí můžu použít třeba na příštím galaktickým sváru ?
   
 11. Punisher

  Punisher User

  Honzin - bojovy preukaz plati len na aktualnu akciu. V kazdej akcii je nutne zakupit novy, ak chces teda dodatocne odmeny.
   
 12. Tak, sice je mi jasné, že ať sem napíšu cokoliv, tak se na to BP zase vykašle (jak jinak), ale už tak nějak ze zvyku se chci vyjádřit k akci jako takové....

  Vzhledem k tomu, že jako sólo hráč nemám moc šancí se umístit v žebříčku celkové reputace, tak jsme opět jel na rep per kill. Výsledek z GE2:
  [​IMG]
  Prohrál jsem proti Pusherům v 2. Galactic Strifu a teď zase a znova je na 1. místě acc, který má výbavu na 2 věci, prakticky nehraje, ale prostě má domluvené sestřely u kamarádů. Jelikož vím, jak to vypadalo na PvP, kdy lítala většina hráčů s velkým počtem bodů po 5 a víc, tak taková loď by jich vážně 10 nesundala + jsem ho tam ani 1x neviděl.....
  Profil účtu: https://cz2.darkorbit.com/index.es?profile=Bb3BN&profileCheck=NKJWs&lang=cs
  Ale vzhledem k tomu, že na takovéhle věci BP kašle a i kdyby ho čirou náááhodou zabanoval, odměny už by se stejně nezměnily... Tak přejdu na zhodnocení akce jako takové.

  Upřímně... na to, že se to tváří jako PvP akce, je to prostě... slušně řečeno... odpad. Celkové žebříčky nevypovídají o skillu hráčů, poněvadž stačí být ve velkém klanu a vždycky se najde někdo, kdo si čirou náhodou s váma dá vs, když má u sebe čirou náhodou alespoň 1400 bodů a čirou náhodou prohraje.
  Dále nechápu, jakej chytrák vymyslel omezení akce jen na mapy 4-X kromě 4-5... úplná pakárna. Když byl úplně první Galactic Strife, tak byl na všech mapách a tím pádem se rozložilo množství hráčů a nestávalo se, že ať vlítnu na jakoukoliv mapu akce, tak dostanu nakopáno od 5 lidí z jednoho klanu a někoho sundám pomalu jen když si odskočí na záchod a nechá to uprostřed mapy. A než mi tu někdo začne vykládat, že lidi si chtějí farmit... to jsou kecy, je to střílečka, ne farmerama. Taky jsem byl 100x sestřelenej lidma při úkolech, když jsem začínal a přežil jsem to. Jen dnešní ''nová generace'' hráčů je prostě na takové vlně, že mi přeje pomalu smrt celé rodiny poté, co je zabiju u kristalinka. Kdyby byla akce na všech mapách a fungovala ta stejná PvP ochrana na 60 min poté, co hráč 3x umře a nezruší se, dokud nezaútočí, tak by to bylo úplně v pohodě.

  Ale abych jenom nekritizoval... jsou tu jen jediné 2 věci, které bych chtěl ocenit na této verzi akce.
  1. Odstranění horečky + snížení reputace za opakované sestřelování toho samého hráče - Už jsem to tu psal cca před rokem, u 2. Galactic Strifu a konečně mě snad BP vyslyšelo.... Sice to pořád neřeší celý problém, ale alespoň se trochu zmenšil dopad pushingu na výsledek akce
  2. Osobně bych řekl, že poměrně zajímavá loď, kterou já osobně alespoň párkrát vezmu na mapu, narozdíl od odpadů jako je Zephyr, Solaris atd.... Jooo... a taky má hezkej design, abych se alespoň něčím mohl pochlubit :D
  [​IMG]
  Předpokládám, že se brzy objeví Galactic Strife číslo 5. Viděl bych to tak na prosinec.... Tak uvidíme, co s tím BP zase vymyslí, jdu nahřívat PETa.
   
 13. ZOHAN

  ZOHAN User

  Ten design je pěkně hnusnej. Stejně jako celá poctivá akce.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
   
 14. Punisher

  Punisher User

  Master-of-VRU17 - ja osobne sa tejto akcie nezucastnujem, stacilo mi par krat zazit, ze posledny den sa spravilo par dohod a objavili sa v TOPke rozni hraci a to mi uplne stacilo. Akcia nie je podla mna domyslena a uz od BP zalezi, ci ju nejak upravi do buducna alebo necha takto.
   
 15. -baghira2-

  -baghira2- User

  Nechápu jak může být na prvém místě Rep Per Kill flaxa, která má jenom 76 úspěchů, 167 hodín a jen 21 studijních bodů.:rolleyes::rolleyes:
  To pak potom úplně postrádá logiku celá akce. To je výsměch a od BP: plivnutí poctivým hráčům do tváře. Bohužel, tak to beru.

  Co se týče pushingu počas celé akce: se až moc divím, proč BP nediskvalifikovali hráče z eventu Galactic Strif, co se ho dopouštěli?

  To byl největší mínus celé akce. Podle mého hodnocení.

  Co sem si z eventu odnesl, je SPC-VP01 na 4 bývalých serverech, současně jenom na 3.
  - Zde #307 sem uvedl, že sem toho dosáhl na bývalé cz1 (GE2) a na bývalé GE6 (GE7).

  Tady je dokončení této story:
  [​IMG] [​IMG]
  vlevo: bývalá cz2 (GE2) & vpravo: bývalá GE4 (GE5) / Nevzdal sem to ani tam a vytrval až k dosáhnutí cíle.
   
 16. ZOHAN

  ZOHAN User

  A proč sem nám nedáš také, jakého skore si dosáhnul ty, když chceš neomaleně soudit hráče podle úspěchů, počtu hodin a stud. bodů?
  Njn. stáním v masku, pukáním a vypisováním do chatu o nečestnosti boje takovou akci nevyhraješ.
  Kdy konečně pochopíš, že chytrým, nebo ještě lépe vychytralým odjakživa patřil svět.
  Z tvého postu jenom cítím závist.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  P.S. ono taky není moudré, když hráči vědí, že za pushing během tohoto eventu je ban na 14 dní a bez odpočtu, ať se jedná o pushing na jakékoliv mapě? :mad::p:eek::oops:o_O
  logika BP, hlavně, že je to vyvážené
  interní tajné předpisy omg lul
   
 17. nero3

  nero3 User

  Zohan

  tak to jsem ale totálně přehlédl...........díky všem za pomoc a vysvětlení

  Nečtu nadpisy tabulek a takto to dopadá.... úmorně to hledám v textech mimo tabulky, kde to není :(.... no jo napsat informační text který bude blbuvzdorný není jednoduché.

  Ještě jednou díky že jste měli se mnou trpělivost :).
   
 18. Auron

  Auron User

  Super event. Škoda že nefunguje. GG ;)
   
 19. Jeřen

  Jeřen User

  V postupu se nezapočítávají žádný cíle
   
 20. je to tak....nefunguje to.....
   

Sdílet tuto stránku