Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tak to je blbost neviem ci to na tom serveri hravas ale to co si napisal nie je pravda pred galaktickym svarom nikdo ochranu nestracal ked prisiel na pvp mapu iba ak ju vypol alebo zacal strielat na klanovu zakladnu ci ineho hraca to ti potvrdia aj ini hraci co to tam hraju najprv si zisti ako to bolo v skutocnosti potom pis ked ta akcia skoncila malo sa to vratit do stavu ako predtym co bp evidentne nespravilo tu mas dokaz https://board-cs.darkorbit.com/threads/faq-novy-pve-server.114383/ ukaz mi tam kde podla teba je tam pisane ze hraci mimo akcii automaticky stratia ochranu ked prejdu na 4-1,4-2,4-3,4-4 mapu ked si taky mudri predtym ako bola henta akcia som tadial prelietaval uplne v pohode a nikdy sa ochrana nevypla
     
    Naposledy upraveno: 7/5/22
  2. Tak opravené to není naběhla mě ochrana, přehodil jsem se na mapu 4-4 a opět modrý kruh kolem lodě.
    Zbývající čas cooldownu: 23 hodin a 58 minut.

    Takže problém stále přetrvává na PVE serveru :)
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. tak to ma neprekvapuje vobec v noci asi chyby neopravuju evidentne
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/5/22
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Charlie

    Charlie User

    O chybe sa vie. Včera odskúšané našim TL. Chyba je nahlásená a čakáme na vyjadrenie od BP.
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. dufam ze to coskoro opravite vdaka za info aspon vieme ze to je chyba a mame si davat bacha a pvp mapy zatial obchadzat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/5/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Chtělo by to pak dát oficiální oznámení kde by bylo vše uvedeno a vysvětleno popřípadě daný restart serveru aby se to vrátilo to starých kolejí :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Charlie

    Charlie User

    Zatiaľ o ničom nevieme. Všetko, čo vieme, nájdeš v oficiálnych a technických oznámeniach.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. informer

    informer User

    Charlie, A kdo to vysvětlí tomu hráči, co tu už 3 dny píše ty své nesmysle?
    ok, tak tedy asi já
    obecně nechápu, čemu ten hráč na tom nerozumí?
    #383 #399
     
  9. Charlie

    Charlie User

    Hráč je očividne neznalý fungovania ochrny na PvE serveri. Predpokladám že už si dá pozor a pokiaľ si nieje istý, uvedie to vo svojom príspevku tak, ako to urobil v inom vlákne, ktoré sa zaoberá touto chybou.
     
    Naposledy upraveno: 7/5/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Charlie, O kom to zde píšeš?
     
  11. Charlie

    Charlie User

    O Tebe samozrejme.
     
  12. pepouch

    pepouch User

    Jsem prostě blb,zapoměl jsem na tu "akci",a že si to zkrátím z pirátů přez 4-4 a jsem zase v otvoru.
    Jděte s tím už do zdi.
    Jdu se ožrat
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Charlie Není -baghira2- ako -baghїra2-

    Áno som očividne neznalý fungovania ochrany na PvE serveri.

    A súhlas, už si dám pozor a pokiaľ si nebudem istý, tak to uvediem
    vo svojom príspevku, ako som to urobil v inom vlákne, ktoré sa zaoberá touto chybou.
     
    zdarec1234 a CharlieSheppard tohle ocenili.
  14. informer

    informer User

    -baghira2-,jj kolikrat jeste bude to naposledy?
    a hlavne plati stale toto :
     
    • Dozvěděli jsme se také, že hráči hlídají na místech, kde se spawnují protihráči, kvůli čemuž jsme spawnování na mapách Galaktického sváru změnili na náhodné.
    Som jediny ktory tejto vete nechape ? Moze mi to niekto vysvetlit ? vdaka :)
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  15. *MILIMETR*

    *MILIMETR* User

    Čau,já to chápu jako když skočí hráč z 5-3 na 4-4 ,objeví se na náhodném místě,ne na místě kde jsme zvyklí (u portu)
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    *MILIMETR*, Možná se to bude i týkat běžného portování na mapy GS, aby vyčkávači nečekali pořád u portu a hned stříleli hráče, který cestuje třeba na 5-3.:rolleyes::p:mad:
    Zítra uvidíme, pokud to vůbec bude fungovati.
     
    *MILIMETR* tohle ocenil(a).
  17. neneman321

    neneman321 User

    Mohl by mě někdo vysvětlit proč po přihlášení na 3-1 sem přišel na PVE serveru o PVE mód aniž bych šel na bojové mapy ? Tahle akce mě totálně nezajímá a chci si v klidu zahrát bez nějakého sestřelování a řešení oprav, ostatně proto sem začal hrát na PVE a nehodlám 13 dní hrát v módu PVP.
     
  18. XsITonG

    XsITonG User

    A přitom stačí proletět palládko,boxíky a postřílet autíčka. Nemusíš čekat :D a ještě se ti opraví a nalítnou znova. Paráda :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit