Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    XsITonG,A proč bych to jako dělal při této akci, Paráda no.
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Plne suhlasim s hracom neneman321,strata pve modu nastane na akej kolvek mape po prvom prihlaseni.Toto je ako dobrovolne na silu budes sa tlcz z hracom ,ktory hra na body akcie.Tato akcia sa vôbec nemala tykat PVE serveru,kto sa chce strielat mal ostat na beznych servroch.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* - lenze potom by zas ini hraci frflali, ze na PVE servery nie je ziadna akcia a na ostatnych je. Nikdy nevyhovies kazdemu.
     
    -baghira2-, Tess a *SATKO* tohle ocenili.
  4. pepouch

    pepouch User

    To je bordel,to jste to teda zase vylepšily,opravdu to jde do konečný fáze?
    Kdybych chtěl hrát PVP,tak jdu na jiný server.
     
    pepan70, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Nevyhovies Punisher,pravda ale podmienky boli alebo mali byt presne dane a kazdy mal zvazit registraciu na takom servri.PVE server je pre hracov atraktivnejsi ako PVP a ma pre majitelov urcity financny prinos.Nie je chybou hracov,za sa majitel hry nevedel vysporiadat s nefer hracmi na PVP serveroch a hraci prestupili sem.Takymto spôsobom akcií sa zase bude nahravat len nefer hracom.Je take tazke pochopit majitelovi,ze velka mnozina hracov chce mat proste len klud?
     
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Pánové uklidníme se, ano dnes je chyba, že se aktivuje PvP řežim na PvE serveru. Ta se má vyřešit zítřejším restartem Prehlad synchronizácii a reštartov v hre (bez úprav bugov)

    Co se týká této akce, proto je ta úprava, aby byla možnost i na PvE serveru. Přesně jak psal Punisher, každý by jen frfral.

    EDIT: Po zítřejším restartu by mělo platit, že bojové mapy na PvE serveru(které aktivují PvP režim-pokud na ně skočíte) jsou: 4-1 4-2 4-3 4-4.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/23
    -baghira2-, pepouch a Punisher tohle ocenili.
  7. pepouch

    pepouch User

    Konečně je to vysvětleno,děkujeme.:)
    A jen tak na okraj,O2 mi udělal konečně internet který funguje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Drift1

    Drift1 User

    Tak permanentka pro mě nesplnitelná.. Pepouch-O2 nikdy neudělá pořádný internet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Jsem na PVE serveru mapa 2-4, stále mám nechtěný PVP režim, ranní restart už asi byl a moc nezafungoval. Kouknu se za hodinu, kdy je naplánován ten upravující restart, a dám vědět.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  11. Už jsem to četl. Odskočil jsem si na 2,5 dne na operaci slepáku, nejsem ve stavu, že bych nejdřív četl a pak psal, promiň.

    Edit: 10:30 global, mapa 2-4, stále PVP režim.
     
    Naposledy upraveno: 14/4/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. neneman321

    neneman321 User

    Hurá konečně to opravili a je zase PVE mód, Akce se účasnit nebudu, mám ale další zvídavou otázku, ty desingy na Orcuse, dávají nějaký bonus ? Nebo je to další zbytečná položka a vyhozených 50 klíčů ? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    Opravili ? Stale mi to svieti,ako aj mnohým iným.Odratava mi este 5 hodin do ukoncenia,takze opravili figu.Ale som len obycajný hrác,tak co na tom zalezí
     
    -baghira2- a pepouch tohle ocenili.
  14. neneman321

    neneman321 User

    *SATKO* já sem nalogoval po 12 a už normálně z PVE módem na 3-1 tudíž u mě je to opraveno, jak jsou na tom jiní hráči netuším, jen sem lognul na mapu zkontroloval to u sebe a zase oglognul
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ok,dík za info
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. pepouch

    pepouch User

    No to jo.Ale předtím každou hodinu 1-2 x restart.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tyto designy se daly získat aktivní účastí a umístěním v žebříčcích při minulých akcích a hodně iritující je fakt, že to teď BP hodí do odměn z akce za klíče, ale s tím nic bohužel neuděláme no.
    Každopádně se jedná pouze o ''kosmetické'' tudíž nefunkční designy a přidávají pouze ego samotnému hráči, který je vlastní.:)
     
    Delta-7925H a HarleyDavinson tohle ocenili.
  19. maronon

    maronon User

    23:52 LAGY sekanie hry atď. Je to normálne do 23:15 v pohode a potom tomu zasa .....


    -------------------------

    Halooooooooooo už miznú aj nastavenia kláves. Po skoku na mapu som prišiel o kvantum reputácie pre zasekanú hru........ Treba vrátiť naše vysolene prachy do eventu .......... čo večer to večer nejaká novinka o vašej neschopnosti keď to neopravíš tak to ešte viac domeleš.. ať to stojí zato Zlato.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    maronon nepiš víc příspěvků pod sebe a používej funkci upravit. Příspěvky máš spojené do jednoho.

    Jsi si jistý, že jsi neměl třeba problémy s internetovým připojením? Nevíme o žádných výpadcích hry jak píšeš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).