Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess,?? A jak si může být hráč jistý, že nemá problémy s internetovým připojením?
    maronon, vymazání klávesnice se mi děje pravidelně tak 2x - 3x týdně a nikdo mi to není schopen vysvětlit?
    A ono záhadné zasekávání se podle adminů ve hře nevyskytuje a vše způsobuje náš rozbitý internet.:rolleyes:
    Budu muset nejspíše kontaktovat svého poskytovatele, ať mi to vysvětlí ten můj internet.;)
     
  2. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Nesmíš létat na programech 3 strany :D

    Musíš se naučit létat ručně.

    A další debata na toto téma je uzavřená.

    Vibe
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vibe, ten závěr eventu se vám nějak nevyvedl ne?
    Máme si zkontrolovat internety, nebo kde je problém?
    Už vidím ty desítky spokojených hráčů po tom, co zjistí, že nedostali odměnu a přitom byli v žebříčcích.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Blahopřeji všem poctivým vítězům.;)
     
  4. Byl sem 1. na GE1. Včera po aktualizaci se kouknu a už tam nejsem.... stejně jako 50% lidí na serveru. Takže jsem hrál xxx hodin denně abych si udělal body a dostal odměnu úplně zbytčně. Hlavně že jste o tom věděli od 10 ráno. "Super aktualizace během eventU po*rala celou hru OPĚT"
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN nechápu o čem mluvíš ? Jak se event nevyvedl ?

    Dunyaadam[[DELİ]] co jsme měli vědět od 10té ráno prosím?
    Chápu to dobře, že ty jsi dostal odměnu, ale nejsi v žebříčku a nebo jsi byl v žebříčku a odměnu nedostal ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. @Tess V úterý jsem udělal 9. zabití do druhého žebříčku . Podle tabulky ve hře jsem měl přes 1700 bodů s tím že si poslední zabití udělám poslední den abych měl nějakou rezervu. Poslední zabití jsem udělal včera ráno . Což znamená že jsem měl dostat úplné skore a být v žebříčku . S tím že u podledního sestřelení po vaši aktualizaci se ukázalo místo "skore" toto : https://ctrlv.cz/LfJn . V žebříčku reputace zmizelo 50% lidí a nedostali žádné odměny stejně jako já .Takže se ptám . Budete to řešit ? Nebo se na to vykašlete jako na každou chybu ve hře?

    ----------------

    Ne odměnu nikdo z lidi co hráli a zmizeli z tabulky nedostal . Včetně me.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/4/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Dunyaadam[[DELİ]] prosím nepiš víc příspěvků pod sebe a používej funkci upravit.
    No očividně si asi na odměny nedosáhl, proto si žádnou neobdržel. Nemám možnosti to ověřit, to může jen podpora hry.
    Co se týká toho screenu, ví se o tom a máme být trpěliví. Víc informací k tomu bohužel nemám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Co tohle je za blbost? xD jak nedosáhl ??? Tam je odměna snad pro každýho v top100 a já byl top1 xD co tohle je za nesmysl když ti půlka lidí z žebříčku akce zmizí a nedostane nic?? Mám účty na více serverech a bylo to tak všude . Já tady udělám 1700+ bodů a hra se "po*ere a ty mi řekneš takovou blbost jako že jsem nedosáhl xD Lidi na mapě 2000 bodů reputace a nejsou v žebříčku xD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Dunyaadam[[DELİ]] hele bavíme se na úrovni, tak u toho zůstaneme prosím.
    Já nevidím do tvého účtu. Nedokážu to zde na fóru ověřit, pouze podpora hry má tu možnost.
    Reaguji pouze na to co píšeš. Mimo to muže napsat každý, že to měl tak a mělo to být tak a potom ve finále to je jinak.
    Doporučuji ti napsat na podporu hry, kde mají možnost vše ověřit. Zde toho fakt moc nevyřešíme. :)
     
    -baghira2- a coroner tohle ocenili.
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, To je tak moc těžké pochopit, že po ''vydařeném'' restartu s opravou chyb, někteří hráči zmizeli z obou žebříčků a i když hráli a získávali body, tak se tam už neobjevili a před restartem byli i na nejvyšších příčkách-prokazatelně?
    P.S. fakt aby člověk zapnul hru a zároveň stream, aby tomu někdo někdy i uvěřil?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::cool::mad:
    bavíte se na úrovni a hráči v jeho příspěvcích necháš vulgarity schované do hvězdiček?:cool:
     
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN všeobecně, ano je to těžké opravdu pochopit co kolikrát hráči po nás chtějí.

    Četl jsi diskuzi celou?
    Toto:
    A nebo toto?
    -----------------------------
    Hráč napsal názor na hru a pak byl upozorněn na úroveň komunikace.

    Můžeme tu slovíčkařit klidně celý den a to zde do diskuze Diskusia: Galaktický svár nepatří.

    PS: Neřeš za ostatní hráče jejich problémy. Tímto ukončuji debatu mezi námi, není to chat, ale fórum hry.
     
  12. Koukal sem do cílů a jsem překvapenej, že bojovkovej event asi půjde uhrát. Žádný nesmyslný desetihodinový kempení na bojovkách. Takže jestli pošlape hra, OK. Každopádně tuhle úpravu cením.
     
    -baghira2-, Punisher a *brutus* tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nad tímhle v ''novinkách'' eventu musel někdo hodně dlouho přemýšlet.
    Ale mezi spojky, nebo tzv. akademiemi velkých klanů to neplatí?
    To se to tedy vyřešilo no. Palec hore bratia z BP.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Asi je velký problém opustit klan na pár přátelských sestřelů.;)
     
  14. Za jeden den splněny veškeré úkoly battlepassu, kromě těch na zničení hráčů. Co se lodi Basiliks týče, už jsem se dost vypsal v příslušné diskusi k lodím, za další klíče jsem koupil 1 laser Asmodeus a druhý mi vypadl z boxu, takže mám celkem 3. Zbytek klíčů jsem použil na sbírání boxů, padlo i pár modulů (něco na Tartarus, něco i na Solaris+ a další), hlavně hodně EE a taky bonus 30,000 U (designy, které už mám).

    Akce Galaktický svár u mě probíhá vždy stejně, vezmu "nejpevnější" loď, co mám, na bojových mapách si splním co jde, několikrát mě tam sestřelí a tím to pro mě končí. PvP nedělám, protože jediné lodě, které jsem zatím viděl tuto akci nějak aktivněji plnit, jsou samé plusové, a navíc létají v klanových skupinách. To je, samozřejmě, pochopitelná strategie, kdyby to nebyly vláčky...

    Ale s výsledkem jsem docela spokojen, vše splněné během prvních pár dní akce, teď už mě na PvP mapách nikdo neuvidí, než to skončí :D.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  15. Nejhorší akce roku po Hitac je zpět, děkujeme. Aspoň vím, kdy nemám do hry chodit.
    To je přehlídka všeho..
    Ještě víc takových akcí a už to nikdo nebude hrát o_Oo_Oo_Oo_O.
     
    -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  16. *brutus*

    *brutus* User

    •ŞĦΘCK▪ chápu že se ti akce nelíbí,ani mě protože je plná podvodníčků,prográmků a klikačů,ale cílé se udělat dají.No na druhou stranu dej nápad na novou akci,hlavně ať to nevypadá něco jako Star Sunderer:cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Ach ano, opět je tu akce, která nahrává těm, kteří už mají dost. Aspoň tedy na GE5, nevím jak to některé ty lodě dělají, ale i když mám skoro 800,000 HP a půlku z toho i ve štítech, tak mě stejně do 7 vteřin zničí. A to ještě, když na mě skočí z masku a všechno to do mě pálí, dostanu v tom úžasném klientovi takový FPS drop, že se nemůžu ani pohnout z místa. A nakliknout je, když kličkují jak šílení, taky nejde.

    Jo, řekl jsem si, že bych zkusil aspoň cíle, ale to mi za ty nervy a věčné opravování nestojí. Budu to úspěšně ignorovat :)

    Návrh do budoucna - ať se i po možnosti "oprav na místě" může loď objevit kdekoli jinde na mapě, protože je jasné, že si na vás protihráči na místě, kde vás sundali, počkají, jestli se zase neobjevíte... Nebo přeletí k nejbližší bráně...
     
    Naposledy upraveno: 16/11/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    123zelenina,800.000 HP a polovinu štítu? to je 400.000? a vydržíš 7 sekund?
    Použil jsi ish i emp?
    Pokud ne, tak na ge-2 by jsi puknul za 2 vteřiny.:rolleyes:
     
  19. ZOHAN, tak speciálně pro tebe ještě jednou: skočí na mě z masku -> sekne se mi to (tj. FPS drop) -> nemůžu nic udělat -> bum... :rolleyes::rolleyes:

    Věř mi, že kdyby mě to pustilo, tak dám EMP i Insta, ale stejně by mi to asi k ničemu nebylo. Už několikrát se mi stalo, že i po použití EMP do mě za vteřinu zase šili, jako kdyby se nic nestalo. Nemluvě o tom naprosto přesném zaměřování, i když se maskuji... Kdybych měl dobrý modul na PvP na své Mimesisce, tak létám jen s ní, a spolu s modulem na 20% extra vyhýbání (který mám) a Rušičkou by se začaly dít věci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. 7 sekund je věčnost. Mně teď mega HP 2x za sebou vzala loď na ránu. Ani číslo nevidím. Rána a loď je pryč. Nechápu.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.