Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Delta-7925H co nechápeš, mají nastavené dmg. Proto tě smažou, naklikají, kde chcou. Tam žádné lasery v lodi a ani moduly nemají vliv. Klidně tam budou mít LF2 a smažou tě.

    ZOHAN ge2 je prohnilá warákami i jinými spojkami. Se podívej, kde jsou za bíleho dne, hodiny nemluvím.
    Například 30000 hodin od roku 2019 a další.

    Tato akce ukazuje jen špatnou stránku hry a odradí další a další hráče od hry.

    Nejprve by měli vyřešit klikače, ti co mají nesmyslné dmg a pak to spustit akci.

    Upřímně když se na to člověk podívá tak jsem rád, že jsem odešel.
     
  2. Proto vždycky když je tento event tak ho ani nedělám protože se to nedá hlavně na GE5 najít nějaké hráče a vypukat je nemožné když mě sundají na ránu :D

    Když jsem hrál na PVE tak většinou to šlo udělat na Saturnech ty cíle a bez problému... i ty cíle jsou přehnané takže proto vynechávám tuto akci vždycky a spíše akce pro programy co mají klikačky takže za mě MÍNUS
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Nastavený DMG? Eh? To je jako normální? Já to pořád nechápu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Delta-7925H ano, co jsem zjistil. Taky nereagují na pozvání, šept, na nic. Takže si myslím, že je to nastavené na střílení enemy.
    To je, dávno to mají. Dají si od 500 000 dmg do 800 000 a bude to jim pálit. A jedno co tam mají za laser.

    Proto je nejlepší hru nehrát v těchto časech, protože jde jen o hon na žebříčky. Získat co nejlepší odměny nic víc :):):).
    To má ale řešit BP ne my hráči, že někdo to hraje tak jak hraje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Každopádně i kdyby se při tomhle eventu nevyskytovaly popsaný anomálie, je to event pitomej, stejně jako Bitva o bóje nebo Spaceball, protože multiklany. Najdeš na bojovce červenýho, pustíš to do něj a brání ho 3 pro mě modrý. A když se ubráním, tak je mám za mínus, protože první mě cvak ten červenej.

    Chybí mi dva cíle a mám hotovo, ale nebaví mě to.
     
    -baghira2-, •ŞĦΘCK▪ a *brutus* tohle ocenili.
  6. Delta-7925H jo souhlasím, ani mě to nebaví.

    Přiznám se, že se mi z toho dělá špatně, když vidím ty mapy, stav hry. Prostě už se mi z toho všeho chce brečet.
    Čeho je moc toho je příliš.
    Byl bych rád kdyby BP se postavil čelem k akci, zastavil ji. Topky zabanoval, vše co tam nepatří.
    A mohli jsme to hrát aspoň normálně.

    Mě to přiznám se, ani nebaví, přijde mi to smutné, že na akci má tendenci používat něco, co do hry nepatří.

    Je mi smutno, a lituji ty, kdo jsou na PVP.
    Společnost BP má akci zastavit, a vybanovat vše.

    Mě je k pláči fakt :(:(:(:(:(.

    Omlouvám se, ale tato akce se nedá hrát, člověk s z toho brečí už :(:(:(:(
     
    -baghira2-, *brutus* a stefan.sv tohle ocenili.
  7. Ked uz BP robi takuto akciu tak 1 vs 1 a nie 1 vs 10 ked tak prvy nakliknuty ubera a zbytok nech dodava BZ ako transfer energie inak je to akcia onicom
     
    Naposledy upraveno: 17/11/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. mk981

    mk981 User

    za mňa tiež akcia pri ktorej sa otáčam chrbtom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tak jsem to ještě jednou zkusil, a přeci jen se zadařilo. Vzal jsem Citadel+, dal do letounů jen generátory štítu, přidal modul, no a se známou taktikou to dospělo ke zdárnému konci. Akorát to chtělo vychytat čas.

    - Tímto chci poděkovat společnosti Miscrosoft za úžasně příšerné načasování updatu mého počítače s restartem na 0:30, když to skončilo, tak jsem si řekl, že zkusím mrknout na DO na PvP mapy a bylo tam úplně pusto :D (ale za cenu kratšího spánku... řekněme, už nikdy víc ;))

    - Co se té taktiky týče, asi to tu radši nebudu rozepisovat, protože chtiví lovci by toho jistě využili. Prostě a jednoduše, využijte toho, co je na mapě ;)

    Z boxů battlepassu mi pak padlo dost zelených klíčů, asi 15k AB-L, EE 550, taky nějaké logdisky a fragmenty. Co mě hodně potěšilo, tak to bylo 5 modulů (1 z nich i na Solaris +, který bych si chtěl vyrobit), 50 000 uridia jako kompenzace za designy, které už mám, a taky 2x laser asmodeus.

    Sice jsem nakonec s výsledkem spokojený, ale nedá se říct, že bych byl spokojený s akcí. Tohle nemá s PvP (aspoň tím, který by alespoň vzdáleně připomínal fair-play) nic společného. Celé je to o tom, kolik "hráčů" z jednoho klanu na vás najednou vyskočí z masku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Tato akce není vhodná na GE5 ničím bitevní stanici od VRU a pukne mě spojenec od VRU který tam byl pod maskem...
    Tomu se říká spravedlnost ve hře?
    Opravdu akce na nic měla by se tato akce / event zrušit je to akce pro mulťáky a jen diplomacii. To radši vypukám auta na 5-3
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SlowMode-Skywalker - znici ta spojenec a hnevas sa na akciu? :rolleyes: SKor by si mal poriesit diplomaciu v klane, aspon ja by som takemu klanu poslal hned war, ked nerespektuju spojko a vyriesene.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    SlowMode-Skywalker, Ten spojenec za tebe dostal mínus čest, BZ a kredity. Takto je to nastaveno od nepaměti. S touto akcí to nemá nic společného.
    Co by ti mělo vlastně vadit je to a je to proti logice hry, že ti mohl vzít body akce, byť je to stejná firma.:rolleyes:
    Pouvažuj nad diplomacií během této tak propracované akce.;)
     
  13. SlowMode-Skywalker souhlasím s tebou :):):).
    Je to otřesná akce.

    Hlavně to pořadí v žebříčku by se mělo vynulovat nebo akci zastavit.
    Je to už směsné, kde to došlo.
    Hlavně by BP měl vyřešit všechny z waru a další.

    Jsme pro zastavení této akce, tohle je o ničem.
    Udělal jsem si cíle, a na PVP nejdu, Samý náklik, dmg, že to radši nekomentuji.
    Pravděpodobně hráči ani nereagují na nic.

    Mělo by se to vyřešit, nebo at BP napíše že je to Galaktické auto a je to o_Oo_Oo_O
     
    -baghira2- a ****4**** tohle ocenili.
  14. Je to jednoduché, tuto akci ignorovat. Lépe se mi tak dýchá. :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Může mi někdo vysvětlit, proč jsou v týhle hře nějaký tři firmy? Proč lodě bez klanů můžou vejš než na x-4? Proč do sebe vůbec může vlastní firma bez války střílet? A proč se počítaj v týhle akci body i za sestřel "spřátelený" lodi, tedy stejný firmy. Krom toho, že to nedává smysl, nemá logiku, je to uplně dementní!

    <zpězná vazba>Nejvíc (sprostý slovo) akce v týhle hře.</zpězná vazba>
     
  16. *brutus*

    *brutus* User

    vzhledem k tomu,že BP nemá nejmenší zájem řešit automaty,mohl by vyčešit alespoň to aby každý hráč měl klan povinně a tám se mu dala dát war,já už si dotyčného bota za BP pořeším sám.Taktéž děkuji za zpětnou vazbu
     
  17. neneman321

    neneman321 User

    *brutus*, Delta-7925H, přátelé máme tady opět super akci, které opět využijí a vyhrávají jen vlaky a programy, prostě odpad hry:rolleyes: nám obyčejným hráčům nezbývá než tuto akci ignorovat, nebo jí nějak přetrpět, osobně nechápu logiku BP proč před každou akcí si tým nesedne a nepropracují pořádný plán aby jsme měli šanci vyhrát někdy i my poctivý hráči a to tuhle blbost dají 3x do roka a pokaždé vyhraje vlak, program :D:D:D co je nejhorší že celých 14 dní nemůžeš na pvp boxíkovat, než ta blbost zase skončí. Příště raději prodloužit vajíčka, než tohle ;)
     
  18. akce pro šašky víc už slušně se to nedá napsat. Přehlídka klikáčů, rojnic, vlaků.
    To je dámy a pánová hra roku 2024.

    Skončí jedna akce začne druhá, stav hry se neřeší. Jen se sypou nesmysly.

    Přestávám tuto hru hrát, komedie nic víc. Slušný hráč je pro hru nepřítel.
    A co víc automaty, vlaky se neřeší stále.

    PS. sotva jsem skočil na PVP okamžitě jsem byl klikačem chycen.
    Galaktická klikačka je správný název o_Oo_Oo_Oo_Oo_O.

    0/10 akce roku...

    Jinak chudáci naši modi, normálně se mi už chce brečet.
    Vy to hlásíte furt vlaky a BP to neřeší.
    Prostě se nasype další akce na rozpadlý server. Ale proč nevyřeší a musí si být vědomi klikaču je mi záhadou.
    Přímo ty akce jsou na míru pro takové hráče, kteří si dělají srandu ze všeho.

    U srdce je mi smutno, škoda, kde to došlo vše ....
     
    Naposledy upraveno: 10/4/24
  19. Nový design skvelý. Neikos.

    Inak event strasny. Vsetky misie permanentky nechali na pvp mapach,kde slabsi hrac nema sancu to nastrielat aj tak a my silnejší si tiez skrz programy nepomozeme :D mohli to rozdelit aj na klasicke mapy..
     
    -baghira2-, stefan.sv a Delta-7925H tohle ocenili.
  20. Na klasickejch mapách to bylo. Když jsem před 4 rokama začínal, dával jsem automaty na sedmičkovejch mapách s flaxovym golíkem. Takže to asi vyhodnotili jako moc jednoduchý a loupli to na bojovky. Kdyby se na těch bojovkách nemohla vzájemně střílet vlastní firma (krom války), nějakej smysl by to mělo bez ohledu na vláčky (kterej jsem doteď ale nepotkal), zatím mě z bojovek vyhnali jen lepší hráči, hehe.

    Edit: Koukám, že mi to vadilo už předloni...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).