Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“

  1. Při posledním eventu, se nejspíše ti samí probugovali do top 5 během posledních dvou hodin, kdybychom nehráli doslova až do konce eventu, tak by obsadili místa první. Vše hlášeno, odezva nulová, tak má to vůbec význam? Navíc, tyhle dva nahlásím a i kdyby dostali ban, co jim zabrání v tom, založit nové účty a udělat to znovu? Ten bug je tady nejméně rok a půl a BP to absolutně neřeší.
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    RimmaKillDieBeat tak pokud o tom bugu víš a máš co k tomu napsat, bylo by dobré napsat na podporu hry.
    Chyba se nahlásí a my to pak můžeme hrotit. :)
    Osobně o tom, že nějaký ,,bug na body,, existuje slyším poprvé. :eek:
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  3. Návrh: po zničení na mapách PvP při tomto eventu nemá logiku možnost opravy "na místě" nebo "u brány", protože kterákoli z nich vyústí prakticky vždy v další rychlé zničení vaší lodi, buď stejnými hráč, kteří vás sundali, nebo těmi, co číhají u brán. Mnohem větší smysl by dávalo "oprava na náhodném místě" trochu jako při použití skokových brán na PvP mapy nebo při promíchání.
     
  4. Osobně netuším jak to dělají a ani mě to nezajímá, osobně mě zajímá, kdy tomu BP zamezí, zkus se občas nalogovat na polský server, standardně tam mají hráči při tomto eventu 20-30 tisíc bodů v obou topkách, určitě poctivě nahráno...



    [​IMG]PaniTruskawka[​IMG]2024-09-12 09:21:19[​IMG]5524
    2[​IMG]kotek775[​IMG]2024-09-12 09:21:19[​IMG]5523
    3[​IMG]Brisek[​IMG]2024-09-12 21:45:27[​IMG]1121
    4[​IMG]Nightmare.[​IMG]2024-09-12 18:05:01[​IMG]1107
    5[​IMG]ːːˑːːː[​IMG]2024-09-12 20:04:07[​IMG]1072



    1[​IMG]kotek775[​IMG]2024-09-12 09:21:19[​IMG]2967
    2[​IMG]PaniTruskawka[​IMG]2024-09-12 09:21:19[​IMG]2887
    3[​IMG]MASNY-BEN2137[​IMG]2024-09-12 22:01:56[​IMG]686
    4[​IMG]ᴃᴀᴋᴜṡ.[​IMG]2024-09-11 22:15:31[​IMG]672

    Takhle vypadá polský server a to je druhý den akce....


    A ten první účet má level 22 a nahráno 200 hodin, ten má určitě výbavu na to aby nastřílel takové body....
     
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    RimmaKillDieBeat a jak to tedy máme řešit, když nevíme jak to funguje. o_O
    Ano při této akci se hráči rádi střílí navzájem a souhlasím s tím, že to není domyšlené.
    Na polský server se logovat nebudu, to mají na starost polští kolegové. Moje priorita jsou hráči CZ/SK komunity.
    Jsme schopní řešit chyby a nahlašovat je, ale pokud nevíme přesně jak fungují tak je to nemožné.:(

    EDIT: Tak to je slušné skóre, hmm.
     
  6. citace smazaná

    Vzhledem k tomu, že ta chyba je tady už pěkně dlouho, nahlašování těch účtů už taky probíhalo snad na všech serverech tak bych předpokládal, že se na to někdo v BP podívá. Promiň, ale já se na jejich účet jako vývojáři v BP nedostanu. Tudíž fakt netuším jak toho docílit ale netvrď mi, že pokud jim vývojáři vlezou na účty, tak neuvidí co přesně stříleli. Musí to mít jasný "pattern"
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/9/24 v(e) 1:16 PM
  7. Tess, děkuji ti moc za doplnění v bibli. Mě taky jeden střílí přes půl mapy, no poctivá akce to je :D.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/24 v(e) 3:43 AM
  8. U nás na serveru teď celej autobotí klan (mám je ve válce už od nostromek) lítá na 4-4, slezou se nahoře pod lištou a tam se ty autoboty sekaj mezi sebou (samozřejmě jsou mezi nima i červený) a nejspíš je u toho minimálně jeden živej. Na pár minut jsem se postavil na 1-8 k základně a nestíhal jsem je střílet (ty lodě jsou relativně slabý, ale uplně všechny rychlejší než já). Bejt Venušák, mám cíle hotový. Fakt smutný.
     
  9. Sice moc nevidím, ale barvy rozeznávám :D. Jsem taky EIC.
    Byl jsi zničen uživatelem 9KKO (EIC).
    Začal mě střílet s modrým tagem a po chvíli mu tag zčervenal, jako by změnil firmu. Stalo se to opakovaně. Asi 15x, tahali jsme se o saturny. Jak kdyby měl na druhé konfě VRU.
     
  10. Když tě na bojovce sundá vlastní, tak vždycky zčervená na poslední chvíli. Ale firma je furt stejná. Dělo se to i dřív a skoro si myslim, že se to děje minimálně na bojovce i mimo tuhle akci (ale tím si fakt jistej nejsem).
     
  11. Tak dlouho na PvE, lecos zapomenu, dobré vědět. A má za mě i body?