Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Nevíte někdo, kde najdu ty dva žebříčky (reputace + reputace za likvidaci). Jsou tam slušné odměny a zajímá mě, jak na tom průběžně jsem.
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Home-Hala slávy-Akciové rebríčky
     
  3. Díky
     
  4. zdravim takže piloti ktorych som odstelil cez den sa prihlasili vecer absolutne bez sanci niekoho s nich odstrelit, nenormalne dmg nefunkcnost emp pri nich proste neni utek pred nimi, strielaju 5 lode po jednom zivot sa mu znizi o kusok ako keby strielal npc skratka akcia pre ..... nebudem sa vzjadrovat a k tej rakete SR-5 neviem o com je strielam na hraca spomali mna hrac ktoreho nahanam ujde takze raketa onicom pre mna nepouzitelna. PS-daco s tym robte taketo akcie stoja za prd
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Eρεβος*SK - co je pre teba nenormalny dmg? Nefunkcnost EMP? Pri portoch nefunguje EMP a pokial to bolo mimo portov, tak by sme radi videli video.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere?
    A já bych rád třeba viděl i nějakou odpověď na mou osobou položeného dotazu, zde ve vláknu několikrát a opakovaně?
    třeba zde : #103O
     
  7. pecko

    pecko User

    ak na jednu supu ta da lodka ked mas stit 800 000.
     
  8. Perňa

    Perňa User

    pecko, stáhni si OBS a pak nám tady můžeš dát video, jak ti někdo na kombo stáhne 800 000 štítů. Jsem zvědav.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - s tymto ti neviem pomoct, pretoze nemam nastroj na zakladanie reportov o chybach. Jedine, ked si napises na podporu hry a oni spravia report. Ovsem neocakaval by som vela od toho bo R-zone je nahlasene roky a nic sa nedeje, cize nemal by som velke ocakavania.

    pecko - taky velky dmg by mohol dat tak dimisher na mix. Ale to pochybujem, pretoze by musel mat full skupinu s double dmg, nakazu, stanica s dmg modulom, vsetky boostre na dmg atd...Bolo by dobre spravit video, pretoze sa mohlo stat aj to, ze si nemal dobru odozvu a tym padom si videl scitany dmg za 2-3 sekundy mozno.
     
  10. pecko

    pecko User

    nechapem tento event hrac ma len o 500 bodov menej a mne nic nezapise
     
  11. Cituji kousek z FAQ tohodle eventu.
    Útočí-li na poraženého hráče víc než jeden hráč, získají reputaci za vítězství jen dva hráči s nejvyššími způsobenými škodami (a to dle poměru způsobených škod).

    Jakože... moc hezké vědět, ale podle mého pozorování, to opravdu neplatí. Pokaždé, když někoho zabiju a nestřílím ho sám, tak nedostanu žádné body. Například včera jsem sestřelil 1x hráče Frogi. Mám ho i v deníčku.
    28.08.2019 - 20:47[​IMG]Sestřelil jsi astronauta _ŦrØgI_(◕_◕)_[***] (VRU).
    Naše klany mají WAR a už dříve během této akce jsem sestřelil sám jiného hráče z tohoto klanu a body se započítaly. Na Frogiho jsme byli 2 a nedostal ani jeden z nás bod, ikdyž já mám cca 1000 reputace a on měl v té době cca 2200. A stalo se mi to i u jiných hráčů. To samé když umřu a střílí mě 2 a více hráčů, tak neztratím body...

    Řekl bych to tedy takhle, akce je zajímavá, připomíná mi to vzdáleně starý Scoremaggedon, ale v horším podání. Spousta věcí nefunguje a nebo funguje tak nějak podivuhodně... ale tak co se dalo čekat... Jen mě překvapuje, že ta akce běžela pár dní na test serveru a během té doby se na ty chyby nepřišlo/BP se to rozhodlo ignorovat... Ale jedno je jisté.. ta akce se určitě zase někdy vrátí, tak snad bude její druhá verze lepší než tahle
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere?? Potom tedy nechápu, na co zde máme sekci na foru :
    Hlásenie bugov/chýb v hre

    To tam hráči píšou zbytečně, nebo se na forum občas i někdo podívá, kdo má práva?

    Jinak bezva event a hráči se už domlouvají a vyrovnávají se v bodech.
    Takže opět super vymakaná akce a očekávejme s napětím na akce příští.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Už šetřete uridium na další battle pass- co mi to jen připomíná?
     
  13. jaritko

    jaritko User

    Mám dojem, že body nedáva aj keď zostreleného hráča strieľa NPC.
     
  14. Akcia je o tom, kto koho dokáže zabiť 1 vs 1, len vtedy sa počítajú body. Síce sa to vo FAQ píše inak.
    Body by si dostal, keby si ma zabil sám, no vyskočil na teba tvoj agresívny kamoš, ktorý si myslel, že sa mu pripíše titul, ktorý som mal. Preto si nedostal ani bod.
    A áno, body dostávaš aj za WAR hráčov vlastnej firmy.
     
  15. Perňa

    Perňa User

    FrOg!_Is_Back_[SvK]

    Bohužel tak tomu není, můžeš ztratit body i když do tebe jdou 2 jenom musíš vědět jak na to, já to nevyužívám, protože lítám sám, ale jde to.

    Stejně tak jako když víš, že jde to tuhého a fight proti hráči prostě nedáš, dá se z toho vyváznout tak, že ti body nezmizí, ale opět musíš vědět jak na to.
     
  16. pecko

    pecko User

    no tieto "bugy" nech si BugPoint necha, ja som sa pobavil na tejto akcii, kedze bolo dost hracov co hrali a neboli v *** rezime, pravdepodobne som do toho dal viac, ako dostanem, takze toto je minus. inak akciu aj ohladne toho ze ked zostrelim hraca co ma o 30% menej bodov ako ja a nedostanem nic a ako pisem som dal do hry viac ako dostanem (i ked neviem naco je ta nova lod ci dizajn na stihacky) tak tejto akcii dam +
     
  17. Nezapočítalo mi to cieľ Besnenie.Č s tým?
    Ďakujem
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    **NAUTILUS**70 ale započítava to.
    Len sa treba odlogovať a potom o niečo neskôr, spätne nalogovať.

    Tiež mi to robilo. Ale po odlogovaní a neskoršom nalogovaní už mi to nabehlo, tak ako malo.
    Za predpokladu, že si videl svoju zarátanú odmenu, tesne po dokončení splnenia za tento cieľ.

    P.S.:
    Samozrejme za predpokladu, že to opäť nemajú v BP rozbité. Pokým s tým, dosiaľ nič neurobili.
     
    Naposledy upraveno: 29/8/19
  19. Arya

    Arya User

    RýcýR odstranění tvých vulgarit a spamu zabere 2 kliknutí. O co se snažíš, netuším. Ovšem pokud budeš pokračovat v tomto chování, podám požadavek na blokaci herního účtu. Takové chování zde netolerujeme.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak dakedy bola ina situacia, bolo nas viac. Teraz je situacia taka, ze viaceri uz v time nie su a niektori zas nemaju potrebny nastroj na nahlasovanie chyb.

    Co sa tyka akcie, tak radsej ani nebudem hodnotit. Hlavne tu ochranu, ktora padla zasa vhod urcitemu typu hracov. Jedine pozitivum vidim v tom, ze celkom lahko sa dalo ziskat odmeny z uloh.