Zpetná vazba Diskusia: Gólová Horúčka 2024

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 13/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Abych jen nekritizoval. Na nejlepší výsledky si potřebuješ pořídit 24x 10 disajnů letounů. Mám tři, ani jeden český. Můj odhad je cca 2000 zelených beden, to budou mít 24/7, sbírání těch hvězdiček, už mě nebaví, to nasbírají na celé sady zase jen 24/7.
    Obávám se, že to není event pro mě.
    Vím, myslel jsem jen "nahý" spartan. Jinak mám na obou účtech dvě sady letounů z sezónní permice a nebo z bran.
     
  2. neneman321

    neneman321 User

    tak měním názor na akci, po pár týdnech sem lognul na mapu a mohla by to být dobrá akce, padá logdisk, padá hodně extra energií, padají zelený klíče, padají i ty desingy, po velikonocích by tohle mohla být pro všechny skvělá akce na doplnění EE, logu, pro začátečníky zase klíče a potřebný zbraně a štíty, pokud to BP neosaká a nechá to celý měsíc po dobu eura tak si každý nový hráč může udělat full lodičku, jediná nevýhoda a opět se musím opakovat všude zase tolik proggramu, že kdo si nepřivstane ráno tak nenasbírá tolik kolik by chtěl, dolní mapy hlavně x-2 sou totálně zabitý programem aspoň na pve.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    neneman321 - pre poctivych doplnenie, ale pre 24/7 to budu zasoby na rok, kedze budu mat aj miliony EE vdaka tejto akcii. Snad prebehne viac kontrol.
     
  4. neneman321

    neneman321 User

    Punisher, to už je holt úděl BP, že pouští akce a nekontroluje program na mapách, přesto i já věřím, že jednou ty kontroly zase zavedou a zbavíme se těchto překážek co nám jen kazí hru, jak se říká boží mlýny melou a BP snad jednou přitvrdí a začne nová éra Darkorbitu bez nich i kdyby měli spojit všechny poctivé hráče jen do jednoho serveru.
     
    *brutus* a pepan70 tohle ocenili.
  5. To by bolo pekné ale skôr distopické :) Vidíš koľko automatov hrá a každý jeden z nich má premko + zľavák + cez akcie double boxy a teraz si to spočítaj a zauvažuj koľko im zarobia. Spoiler - Veľmi veľa, respektíve väčšinu ich ziskov, to je bohužiaľ realita a biznis je iba o peniazoch a iba peniaze rozhodujú, takže sa ich zbavia iba vtedy, ak z toho nebudú zarábať a budú mať istotu, že poctivý hráči to potiahnu a to sa nestane. Mohli pritvrdiť ešte v roku 2012 keď začal ten boom, no vykašlali sa na to, pretože im z toho stúpli zisky.
     
    TI.TA.N tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    neneman321 - kontroly sice su, ale uz som dal do feedbacku, ze je to proste dost malo. Teraz bude strasne dlha akcia a az nenerfnu tie EE, tak si mozno ani nechcem predstavit, kolko ich budu mat po skonceni akcie 24/7 na uctoch. Samozrejme nadalej bude nas tim bojovat za ferovost v hre, aby neboli poctivi hraci svojou poctivostou znevyhodneni.
     
  7. No sbíral jsem boxíky asi tři hodiny a nasbíral 3,5k EE, no a když to znásobíte 8, vychází 28k EE za den, s dvojnásobkem 56k. To se pak hraje.
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  8. neneman321

    neneman321 User

    padají ty desiny z beden i dnes když je lf-4 akce ? sesbíral sem na b účtu asi 100 beden a desing letounu žádný, ze včera mám 1 desing gruzie a jeden z rumunska, jeden z bedny a jeden ze sluníčka, ale dneska jakoby to nepadalo vůbec
     
  9. Jestli během týhle akce neproběhne nějaký výraznější to výstražný banování, tak už fakt nevim a očekávám oficiální zpřístupnění podpůrnejch programů (to by mohla bejt ta slibovaná bomba, ne?). Nebo se to dá vyložit nějak jinak? Na GE1 není mapa kde by to nevypadalo jak na Paládiu v největší slávě. Ultrabrutal, jak jsou ty mapy plný samozobačů.

    Poskládal už někdo nějakou národní sadu těch dizajnů?
     
  10. Pokud ta akce bude tak pokračovat vznikne galaktický rozdíl mezi tím kdo sbírá poctivě a ten kdo to má nonstop o_Oo_Oo_O.
    Takže na konci akce budou mít miliony jednotek do galaktických bran o_Oo_O. Šílené.

    Ale co si budem jaký pán takový hrad. Stejně už poslední dobou je miminum akcí, takže to stejně půjde k zániku...

    Delta-7925H jak píšeš mělo by se to nahlásit, a rychle tyto hráče banovat, nebo sebrat z akce galaktické brány.
    V tomto stavu je to šílený stav, absolutně tato hra nezvýhodňuje již hrstku poctivých hráčů :eek::eek::eek:.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - nie, nie je to spristupnenie programov. Uz sa to riesi, ze ocakavame tento mesiac vlnu banov, kedze mnoho 24/7 maju uz ranec EE a to len akcia zacala, uvidime co na to manazment.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Jak tady můžeš opakovaně tvrdit, co je a není ohlášená bomba ve hře, když tvrdíš,že nevíš, co to může být?
    Opravdu máš potřebu tady si z nás dělat blázny?:cool:

    Delta-7925H, kolik jsi posbíral zelených beden? Já docela už dost a těch designů, které po akci zase prodám mám docela hezké sady, jen je divné, že ti papírově silnější soupeři mi nechtějí padat do počtu 10, ale většinou jich je jen 9 a česko i slovensko mám snad 30x.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  13. neneman321

    neneman321 User

    Punisher, někde jsem četl, že program si vydělá až 10 000 ee(nevím co je na tom pravdy) za den jen při dablech na normálních boxíkách, takže netřeba tvrdit že budou mít miliony ee, oni už je dávno mají, tahle akce běží pár dní a mě se daří posbírat na dablech až 700 ee za 15 minut třeba, takže ti co u toho nejsou mají klidně 2800 ee za hodinu, čili za den už je to pořádný balík, na PVE je navíc nikdo nemůe sundat, permanentně jsou min 3-4 lodičky na x-1 mapě, x-2 mapa taky zabraná cizí firmou, chce to zavést každodenní kontroly a vypráskat je ze hry, případně a chycení odebrat veškeré ee ne jen čest.
     
  14. Drift1

    Drift1 User

    Já sbírám ručně.Mám Booster na 2x násobek a mám lehce přes 10tisíc energií..co mají programy lepší nemyslet...ať to nechají ale pochytají je...když za akci nasbírám aspoň 30 tisíc energií dost mi to pomůže.
     
  15. Za mňa je to konečne super akcička ako nazbierať tie EEčka, priemerne 2000EE za hoďku, takže ak to bude trvať mesiac, ako som niekde videl info tak tých 100k EE by mohlo padnúť. A čo sa týka tých automatov, oni už majú dááávno niekoľko milionov Učka takže im tých milion EE moc nepomôže, ak majú cez 50mil U. Bohužiaľ na každej akcii budú automaty profitovať ale to nie je dôvod aby sme nedávali akcie a trestali bežných hráčov :)
     
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN my fakt nevíme co bude za změny a nebo inovace. Může to být cokoliv a taky nemusí být nic.:eek: Každý započatý rok se říká, že budou novinky. Nezapomeň, na konci tohoto roku to můžeme zhodnotit.
    Jestli ty jsi připadáš jako blázen, tak to mě mrzí.:(
     
    Cruenta†Ultionem a Punisher tohle ocenili.
  17. neneman321

    neneman321 User

    divím se že ještě nepřišli Ddos útoky jako každou dobrou akci, musím teda zaklepat aby jim to vydrželo
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - o co presne ide nik z nas nevie, ale samozrejme viem, ze to nema nic spolocne s tym, zeby sa legalizovali programy, ked je to raz vo VOP, ze automatizovane programy tretich stran a to v kazdej hre su botky trestne, lebo aky by malo zmysel hrat hru, ak to hra za teba program? Myslim si, ze blazna zo seba robis len ty sam.

    neneman321 - lenze je rozdiel, ked ti pada z boxiku 5 EE a je sakra rozdiel, ked ti padne z boxiku 100 EE. To sa neda porovnavat klasicke boxy s tymito. Ale boxiky onedlho koncia, tak im to zatrhnu, skoda, ze aj nam poctivym.
     
    Cruenta†Ultionem, Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  19. Škoda, že už to končí :(
     
  20. g555stein

    g555stein User

    Neviem ako ste prisli k statistikam ake tu uvadzate,ale dva dni zbieram,mam double boxy a peta. 110K ee uz mam,do konca eventu to budu miliony. Punisher ma pravdu,chory event. Je skoda toho nevyuzit priatelia. Zvlastna hra a zvlastna doba :D Uz mozem do dochodku robit abgačko.