Zpetná vazba Diskusia: Jarná Sabotáž

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dsafik dnes jsem ho aktivoval a bez problému. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Za mě akce zábavná, klíče chodili zvláštně, půl hodiny nic a pak 3 za sebou. Odměny přiměřené námaze. Každopádně se mohli účastnit i absolutní začátečníci a ti odměny ocení 2x. Škoda těch výpadků hry.
     
  3. Tak se mi to jen nezdálo, že končí 4.4. :(
    Sbírala jsem zářivá vajíčka a najednou zmizela :eek:
    Jdu se kouknout na fórum, a ejhle konec akce 3.4. To budeme mít celý rok v klíčích navíc další klíče a čekat na další Velikonoce?
    Navíc mi chyběly jen 3 designy eostra na letouny, které bych snad z 63 klíčů nasbírala.
    Asi by nebylo od věci, dát do nějaké akce zářivá vajíčka nebo třeba krocany :D, dost hráčů má i daleko víc klíčů, co neměli šanci sebrat zářivá vajíčka.
     
    -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  4. *brutus*

    *brutus* User

    mě spíš vadí že po většinu akce hra nefungovala a nedali se dělat brány,místo chrominu mohla být akce prodloužena
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    *brutus*, To nemáš asi pravdu, protože kdyby nespustili tuto mizernou akci(chromin horečka), tak by někteří hráči přestali hrát a ještě nám k tomu dali ''zadarmo'' 5 hodin booster i když mi na ge-1 nešlo odletět z mapy 5-3 kamkoliv jinam a to celé 3 dny.
    JJ dělají to dobře kuci z BP.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    A ty odměny z chrominu jsou pro full hráče neskutečně OP, jen nevím, co dříve vyrábět...:cool:
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  6. Alizee23

    Alizee23 User

    jo chromin je top vec zvlášte když tam jsou veci co nikdo nepoužije
    já jsem chtel delat kappy aby me padl desing a ve finále jsem rekl ok koupim ho za 460 kč a bom ani posledni den akce hra nešla asi naše penize nechtejí

    hlavne že daji premko lidem jako kompenzaci co do hry nedali ani korunu to je smešne :)
    clovek koupi 50% bostry sobota a hra nefunguje jedine mapy co na GE2 fungovali sli na 3-7 3-8 3-6 takže asi tak
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  8. Alizee23

    Alizee23 User

    citace smazaná
    dobře beru na vedomí jdu se hluboce začist abych psal pravopisne uhledne a bez chyb :):);)

    ps muzu vedet proc me byla zase citace smazaná ? .... a proc me bylo dáno OT já k tematu pišu navic OT me přišlo pred 9 minutami a mujprispevek byl napsaný pred 7 minutamí dekuji vřele

    ne vse v pravidlech je napsano tak bych rád dostal vysvetlení at nedelám po forum paseku
     
    Naposledy upraveno: 8/4/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nazdar piloti.
    Tak jak to vidíte tu akci?
    Pojede to, nebo budeme mít o víkendu moře času?
    Tak hlavně nic dopředu nekupovat, budou nove kupony.:)
     
  10. ZOHAN trpíš samomluvou jo ;););). Chápu, že ve hře už nikdo není, a tak není s kým pokecat ;););).
    Ale na akci se těším, je to super akce :cool::cool:.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  11. neneman321

    neneman321 User

    hned po víru hrůzy na halloween, kde naberu s double boxíky vždycky tolik munice x-4, rb 214, hellstromek a überek na celý další rok občasného hraní, je jarní sabotáž druhá nejlepší v roce, padá hodně munice x2 a x3 plus rakety, což ocení hlavně každý začátečník, chválím BP že akce zopakuje, nyní se jen modlit, aby nepřišla další vlna Ddos útoku a dalo se hrát celý týden :)
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    Dobra akcia,rad si ju zahram.Mozno najdem konecne nejaky modul aj na cyborga.Tesim sa.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  13. Ja by som to tak s určitosťou, že chcú dobré hráčom nebral. Chváliť ich môžeš ale oni v prvom rade pozerajú na príjmy a hráči sú až niekde v úzadí. Predsa len je to pay to win hra. Možnosťou je, že proste mali vyššie príjmy z kúpy zdvojnasobovača boxov. Tak prečo nedať túto akciu zase, keď to majú aj ako odôvodniť? Predsa len ich obchodná stratégia je pravdepodobne založená na akciách, ktoré hádžu jednu za druhou (čo nehovorím, že je zlé). Ale to sú len odhady a môžeme len predpokladať akú majú momentálne nastavenú obchodnú stratégiu. Mne táto hra príde, že je v postupnom úpadku, a je len otázkou času, kedy kedy krachne. Čiže síce získaš dobrú výbavu a muníciu, ale čo z toho, keď hra nebude :D
     
  14. neneman321

    neneman321 User

    Tomas_sssSSS, myslím si, že plno hráčů ocení že BP tuhle akce zopakuje, ano má zisk z dvojnásobku, ale tak musí ta hra vydělávat, podle mě je to fajn, že přibude mnohým začátečníkům plno munice na další postup ve hře, ano my elitní máme munice třeba dost, ale začátečník má šanci udělat si výbavu, munice a další levely a mě se třeba hodí nejlepší výbava do petíka, co bývá jen v odměnách ze GG v týdnu, navíc nepamatuji si dlouho, kdy by BP nějakou akci nechal zopakovat, co se týče úpadku hry ano, odliv hráčů je, ale pořád se najdou hráči co tuhle hru hrají aktivně nebo už čistě jen pro radost jako třeba já.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  15. neneman321, ja nehovorím, že je táto akcia zlá pre hráčov. Hovorím alebo sa skôr vysoko domnievam, že to robí primárne za účelom príjmov a hráčov majú niekde (nemôžem povedať kde). Čiže neber to tak, že chcú pre teba len to najlepšie. Ich kroky skôr vyzerajú, že pre teba nechcú ani len dobre, nie ešte to najlepšie. :D Čo sa týka nováčikov tak to je úplne zanedbateľné číslo (teda pokiaľ neberieš za nováčikov *** userov čo farmia účty). A tu sa dostávam k pointu. Je síce pekné, že budeš mať výbavu a muníciu, keď hrá nebude bežať ako má, prípadne už nepôjde vôbec.

    Mne osobné akcia za akciou nevadí lebo aspoň v hre nie je nuda, keďže hráčov tam už moc nestretneš. Lenže mohli by zapracovať aj na plynulosti hry, príbehu, dizajne hry, vyriešiť strategické problémy, atď... . Lenže namiesto toho tu máš hru ktorá momentálne stojí na BOToch, herných akciách a nákupe balikov od BP. Celé je to momentálne založené na dosiahnutí čo najväčšieho prímu nehladiac do budúcna. Celé je to znepokojivé a z časti to dáva otázku ako je do dlhodobo udržateľné, a či im vôbec ide o tu udržateľnosť. Možno sú si sami vedomí, že to nie je udržateľné a snažia sa z toho dosiahnuť čo to dá. Preto je dôležité na to poukázať aby hráči zbytočne neinvestovali nadmerne svoj čas alebo € zbytočne (hlavne nováčikovia, ktorý sa v tejto hre ešte nevedia orientovať).
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tomas_sssSSS, Tak hodně hráčů ještě čeká na kompenzace a ještě více hráčů se těší na avizovanou(ale přísně utajovanou) velkou bombu pro tento rok. Takže se těšíme a budeme teda moc čumět na to, co to vlastně bude?
    jen nevíme co to bude a hlavně kdy....aby to nebyl zase neočekávaný ddos útok na server:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Přitom by hráčům stačilo, aby ta hra fungovala a postupně se občas opravila nějaká ta nahlášená chyba.:cool:
     
  17. Má niekto nejakú reálnu štatistiku koľko čoho a ako často padá ? :) Či sa mi to oplatí zbierať alebo nie. Ďakujem
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    PaloSčerba, A co chceš sbírat?
     
  19. vajíčka, aká je šanca na ten kľúč
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    PaloSčerba, Velká, kdyby chtěli, aby to hráči věděli, tak by to i napsali. Statistika v podání BP je zcela nejasná, ale když využíváš všechny možnosti této hry a jsi mírný platič, tak jsi schopen shromáždit za jeden den zhruba klíče v řádech stovek ks.;)