Zpetná vazba Diskusia: Jarná Sabotáž

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ach jaj, môžeš sa vyjadrovať ako vysoko inteligentný človek a nie vypisovať ako z marsu a odpovedať na pýtané otázky a nie si do nich doplňovať niečo čo tam nie je ?
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    PaloSčerba, Ptáš se na foru hry na otázku, kterou ví a znají pouze pracovníci z BP? A ti sem nechodí.
    P.S. Pokud ti tu i někdo odpoví správně, tak ti klidně pošlu 5'Kč.:cool:
    Kdyby jsi měl kamarády, nebo známé na temné straně síly, potom by jsi věděl, že už mají stovky klíčů z vajíček, co se tak povalují na mapách.:eek::oops::(
     
  3. No ne že bych byl nějaký velký sběratel, ale jediné klíče z vajec jsem dostal za bránu, jinak na mapě ani jediný. Ale je zajímavé vidět tolik lodí s vaječnými full designy. Asi mají jen štěstí??:eek:
     
  4. Čo som tak chvíľku zbieral tak za hoďku som pozbieral 5,6,8 alebo 9 kľúčov, je to celkom random, padajú 2 až 3 s DB naraz. Len potom sa modliť aby padlo niečo lepšie ako 500rs-b, či seprom, ruda alebo podobné hlúposti. Mal som šťastie na pár vylepšených LF-4, a pár laserov a generátorov do peta. Okrem munície celkom slabota no. Ale ak ste bez munície ako ja, tak sa to celkom oplatí zbierať. Tých 30k X-2 alebo 15k X-3 dosť pomôže v bránach :) Ale pre lepších hráčov, to moc nedáva zmysel až na tie lasere a generátori do peta.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    PaloSčerba, já jsem sice flaxa, mentálně omezený hráč a zdaleka nejsem full, ale mi to píše v deníku, že tam padá toto :
    je tu ještě někdo, komu to nedává smysl? Pro tebe rsb a seprom jsou hlouposti? ty asi hraješ jinou hru ne?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    A lasery a štíty do peta mají ''horší'' hráči už dávno full.;)
     
  6. Já jsem teda otrávenej hlavně z toho, že vajíčka s klíčema nemaj na každý mapě stejnou pravděpodobnost. A o to víc mě to s..štve, že aktuálně mi fungujou na celym orbitu jen 2 mapy s vajíčkama a ani jedna mi ty klíče nedává a navíc jsou obě ty mapy přeplněný.

    K tomu nade mnou. S ohledem na to, co to umí dát, mi RSB a Seprom, taky přijdou "naprd". Ale v kontextu je to, jestli ne nejlepší, tak jedna z nej sbíracích akcí. Jen teda kdyby to fungovalo a dávaly všechny mapy klíče stejně.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  7. neneman321

    neneman321 User

    Delta-7925H vidím to stejně, ráno po 6 sem na slabším lognul, kupodivu to ještě šlo, udělal pár koleček po mapách a jediný kde mě padl klíč byla 3-8, projel sem všechny horní mapy, dolní, nepřátelské a nic, minulou akci než jí zhatili Ddos mě zase padali klíče jen na 3-2, bohužel se tam nedalo sbírat, každý vajíčko jen box už se sbírá, jsem z toho taky otrávený a když už nějaký klíč seberu hodí mě to nepotřebnou emp, který jsou na pve k ničemu, když zbavují lodě pve ochrany. Jinak sem se těšil na víkend plný sbírání a opět hra nejede.
     
  8. Keďže som celkom dosť zbieral, tak by som sa chcel podeliť s tým, čo som získal z tejto akcie a myslím si, že pre nováčikov je to najlepšia možnosť ako sa za 1,49€ rýchlo dostať k dobrému vybaveniu :)
    - 2,4M X3
    - 1,7M X2
    - 300k X4
    - 10k RSB
    - 125k PLT-2021
    - 80k HSTRM-01
    - 760 EMP
    - 42k PLD-8
    - 44k SAR-02
    - 3600 SL-M01 (spomaľovacia mína)
    - 806 SP-100X
    - 3000 ACM-1
    A teraz tá najzaujímavejšia časť pre nových hráčov:
    - 10 LF-PX01
    - 33 LF-P01
    - 23 Paritydrill LF-4
    - 12 Magmadrill LF-4
    - 17 Hyperplazmoid LF-3
    - 9 SG3N-PX01
    - 32 SG3N-P01
    okolo 350 000U a 5000 - 6000 EE
    + Neskutočné množstvo designov či už na stíhačky tak aj na peta + pár techs a kreditových rakiet a LCB so Sabom. Za mňa veľmi dobrá akcia pre nových hráčov :)
     
    Naposledy upraveno: 2/5/24
    *SATKO* a Delta-7925H tohle ocenili.
  9. neneman321

    neneman321 User

    PaloSčerba gratuji, že si to v téhle hře vydržel tak dlouho sbírat, bohužel já si koupil dably, že si zalétám o víkendu, no hra opět nešla a přes týden nemám čas hrát zase, tak 20 minut denně, druhá věc když už sem se náhodou ráno přihlásil a hra šla, tak byla nevyváženost zářivých klíčů na mapách, někde mě prostě nepadl ani jeden a tam kde by padaly klíče bylo narváno vlastní a cizí firmou a jen box už se sbírá, další věc nechápu proč BP nezačlenil pro PVE jiný odměny z boxíku, protože zpomalovací miny a nebo emp co zruší mód pve nikdo stejně nepoužije, co se týče modulu tak mě padl z minulého měsíce jen jeden na 19% dmg na hráče na aegis elite, čili další nepotřebný modul, ale ještě ho zkusím restabilizovat a uvidím.
     
    *SATKO* a Delta-7925H tohle ocenili.
  10. Tak ja som to skôr mal s padaním Pet Laserov, keď som robil denné misie, tak som prelietaval cez 3 mapy a 3x za sebou mi padol PX01 laser, presne za 5minút :D ale priemerne som zobral 1lasér za deň. Nuž je to o šťastí
     
  11. cicánek

    cicánek User

    Jak dlouho jsi u toho seděl???
     
  12. Až tak dlho nie, ono stačí nechať zbierať peta boxíky a potom si iba vyzbierať za kľúče a modliť sa za PX-01 :D
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PaloSčerba - tak PET vdaka protocolom vezme viac z boxika, ale predsa musi byt pritomny aj hrac a klikat na mapu. Vychadza to, ze si musel travit cele hodiny denne pri boxikovani, aj ked len PET zbieral :)
     
  14. Každý má ako si zariadi :D Keďže čakám na štátnice a mám všetko hotové tak mám 3týždne celé dni voľného času, kedy nemám čo robiť :D
     
  15. Tak hlavně u týhle akce stačilo najít mapu, která dávala klíče a klíčů se dalo nazobat hromady za fakt krátkej čas (pokud zrovna ta tvoje mapa teda nebyla 1-2 na GE1)...
     
  16. ja som to striedal a zbieral 2-3 a 2-4 a padalo to celkom pekne :)
     
  17. No já ti nevím, napadlo tě se učit, případně si opakovat?
     
  18. Nie nenapadlo, pretože naše štátnice spočívaju iba obhajobe diplomovej práce, keďže sme technická škola a vedomosti majú byť použité v práci, keďže práce sú vždy iba praktické v nejakej organizácií a riešiš skutočný problém v danej organizácií :)