Diskusia k Spring Fight 2014"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN« - akciove ulohy pokial nemaju ohranicenie casom,tak by mali ostat,ja som napriklad este z predoslej akcie mal stale tu finalovu zimnu ulohu a len nedavno som ju splnil.
     
  2. Zdravím u úkolu mocenský vliv 14 je napsáno že bude dostupný 2 dny...
    znamená to že za 2 dny ho už nebude možné příjmout nebo že se mi za 2 dny vypne?
     
  3. motyliLET

    motyliLET User

    su nejake informacie ci bude aj nejaka odmena pre najlepsich pilotov v akcii o vplyv? pre prvych troch dajme tomu
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Išlo o firemnú akciu takže by som očakával odmeny len v rámci firmy.
     
  5. motyliLET

    motyliLET User

    naco je potom dobre uvadzat akukolvek tabulku :)
     
  6. Crystal

    Crystal User

    suhlasim naco to potom bolo?

    mna by to velmi zaujimalo ci nieco bude, kedze som skoncil 1. v ramci GE7 servera

    a asi najtesnejsi rozdiel :) druheho som predbehol len o 1200 vplyvu, bola to fuska :)

    osobne si myslim ze by nebolo naskodu keby aspon vitaz nieco dostal, ked nie aspon by sa BP mohol vyjadrit ze nebudu ziadne odmeny dikes :)

    sice to bola kolketivna akcia ale hraci mali aj rebricek medzi sebou a osobne nevidim nic zle keby 1 alebo 3 naj hraci servera nieco dostali

    edit: uz som to cital, BP na FB odpisalo ze nebudu ziadne odmeny
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Odmeny jsou napsane jake budou. Takze je to soutez pro firmu.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    motyliLET a Crystal a na čo je tabulka TOP hráčov servera? Tiež to nikomu žiadnu odmenu nedá, teda hmotnú, jedine obdiv z prvenstva. To isté aj v akcii, môžeme si pozrieť kto sa najviac pričinil úspechu firmy.

    Inak neni to tak dávno (doba počas akcie) čo ste na EN fóre hľadali odmeny (BZ a česť pre TOP firmu), vedeli ste to v úvode a teraz sa idete pýtať k čomu je rebríček hráčov keď odmeny sú pre firmy.

    Btw. dodatočne niekoho odmeniť mi príde divné, odmeny pre jednotlivcov mali byť zrejmé dopredu ako je to pri iných akciách. Potom by k tomu hráči možno pristupovali inak.
     
  9. Smiem sa spýtať aká bola odmena pre firmu?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Kubino

    Kubino Guest

    Event skončil a tak končí aj diskusia k nemu. Dúfam, že ste si ho patrične užili :)

    Pre neaktuálnosť uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.