Diskusia k Spring Fight 2014"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. naco su tie vyzvy dobre?je to len na tituly?ako len pre samotneho hraca
     
  2. Korben

    Korben User

    Post zmazaný a ban na fórum pre napádanie prevádzkovateľa hry.
     
  3. tak sem koukal ty nove ukoly v normalnich misich ale to je s prominutim totalne silene 1K Umordonu a 2K Usaimonu ? :D:D to jako fakt ? :D:D
     
  4. Mohol by som sa prosim Vas opytat kedy uz konecne budu Veľkonočné vajícka. Už by sa patrilo ich dat. Dakujem.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SVK-leonardo333 - sleduj hru a oficialne oznamy a uvidis kedy budu.My to dopredu tiez bez informacii nevieme povedat a akonahle obdrzime informacie,tak ich dame hned na forum pre hracov.
     
  6. Belgam Ne, nemyslím si, že je to OT, většina příspěvku se týká nynější akce si myslím. Podle mě za chyby ve spuštění akce by logicky mohly moci záležitosti se skupinovkou v posledních dnech, jejichž řešení BP mohlo odložit, pak teprve by tahle akce "stála za to" :D. Ne vážně jako beztak to udělali pro to, aby aspoň o nějaké jejich akci nebyli všichni, kdo maj kami zakempení ve skupinovkách :D. Mě to tak přijde, na pokulhávající profesionální přístup ze stran informativnosti ze strany BP pro komunitu jsem si už zvykl (např. kategoricky nesouhlasím s tím, že se nehlásí akce jako DoubleKronos, 50-ti boostery a podobně), ale na neprofesionálnost akcí zatím ještě ne...
    Od moderátorů bych spíše uvítal odpověď na část PS mého příspěvku (nemyslím to zle, ba naopak, rád bych tohle prodiskutoval).
    A pro všechny ostatní, v normálních misích mi přibylo pár pěkných šíleností a mám zároveň také nějak 14 nebo 15 eventových, první už jsem udělal (posílám pro jistotu výpis odměny), na druhé momentálně pracuji a také klidně pošlu výpis :) .

    Podařilo se ti zvýšit vliv firmy Venus Resources Unlimited o 5 body(ů)!
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (2).
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 2.
    Úspěšně jsi splnil úkol "Mocenský vliv – mise 1".
    Obdržel jsi 2.100.000 bodů zkušenosti.
    Obdržel(a) jsi 500 jedn. uridia.
    Obdržel jsi 250.000 kreditů.
    Bylo ti započítáno 840 bodů za čest.


    Podařilo se ti zvýšit vliv firmy Venus Resources Unlimited o 5 body(ů)!
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (2).
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 2.
    Úspěšně jsi splnil úkol "Mocenský vliv – mise 2".
    Obdržel jsi 2.100.000 bodů zkušenosti.
    Obdržel(a) jsi 2.500 jedn. uridia.
    Obdržel jsi 250.000 kreditů.
    Bylo ti započítáno 840 bodů za čest.


    Tak snad se tímto něco málo vyjasnilo. :)
     
  7. meby zajimalo, jestli je ten design spravne prelozeny a dava opravdu 7% dmg, tzn lasery, rakety, smartka atd?
     
  8. Proč tedy nemám ty speciální mise? kvůli vysokému lvlu nebo jak?
     
  9. Mna by vazne zaujimalo kedy spravia tie specialne ulohy, stale ziadne nevidim....
     
  10. Ja tiež ešte nemám zobrazené úlohy. Ide to podla levelu ? Pretože kamarát má 19 lvl a on už špeciálne úlohy už má a ja 20 lvl ešte nie :(
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Ulohy mate,jen je spatne hledate. Najdete je mezi ulohama a kazdy den se otevre jedna. Ostatni jsou zamcene.
    Jen ty co maji level 20 a vetsi,tak tem ulohy zustanou i po akci.Protoze jsou na delsi dobu nez bude akce.
     
  12. ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™] úplne súhlasím tiež som to chcel napísať s tými titulmi, stačilo pár krát skočiť do sektoru a vualá máš najlepší titul to je ale podarená akcička...na celej akcii sa mi páči len to že mi prišiel kodik s empami a bielou munkou, ešte ak budú vajíčka tiež by to nebolo na zahodenie ale myslím že ten hlavný dôvod- zber vplyvu nejak zapadol
     
  13. Foяmi

    Foяmi User

    Takže my, hráči, co máme lvl +20 máme úkoly akce třeba jako těch 400 UVK a 400 UMK?
     
  14. Ja neviem ,nech hadám ako hladám ja nevidím "akciové úlohy " nikde. Sú vypísané ako akciové pre 20 lvl alebo sú vypísané ako normálne ? Prepáčte ale mám v tom chaos. Prosím o radu ;)
     
    skynoro tohle ocenil(a).
  15. Dobrý deň, môžem sa spýtať či ten nový design Peacemaker bude navždy ? alebo len do skončenia akcie, lebo ten krúžok predstavujúci časové obmedzenie ma znepokojuj. Za odpoveď vopred ďakujem

    [​IMG]
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    BlackFighter*DaDG design je nastálo avšak po akcii bude dávať "len" 7% do DMG nepriateľom, tých 5% na vplyv nebude mať už na čo vplývať.
     
  17. ahoj, pořád nemám ty mise akce, takže jsem přišel o mise typu " "Mocenský vliv – mise 1" nebo to je má jen někdo nebo jak to je? viděl jsem na přímo tento problém spoustu dotazů ale ani jeden nebyl zodpovězen, proč?
     
  18. `°•»Kolo40«•°´, modi a AT vedia asi toľko čo ty tak nepanikár, BP to určite spraví len je otázkou času kedy to opravia. Do konca akcie si myslím že to stihnú :)
     
  19. neviem preco nikto neodpovedal na moju otazku ale okey...
    tato sutaz ako odmena pre firmu bude aj odmena pre jedinca ci ako? :/
    trosku som sklamany..niekedy jarne sutaze boli na piratov a bolo k tomu ofik. a aj vsetko :/
    ako viceri pisu ja tie mam iba tie ulohy co sa postupne odomykaju ale medzi normalnymi..specialne ziadne
    400uber krys MajV je trosku moc...toto je trosku prehnana sutaz
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« nikto neodpovedal lebo netuší? Osobný vplyv je pre dobrý pocit a titul. Firma čo vyhrá dostane odmenu avšak či sa to bude týkať firmy (napr. 10% BS a pod.) alebo každý hráč niečo dostane netuším. Ak sa ti akcia nepáči a máš na ňu len frflať prečo sa jej zúčastňuješ?

    Splň úlohy s peknou odmenou bez ohľadu na aké sú, ak chceš, a tým to hasne nie.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.