Diskusia k Spring Fight 2014"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    By-eXaMpLe_н - ako som uz pisal,neprisli ziadne informacie v akom casovom rozmedzi budu na mape vajicka.Treba sledovat hru,z minuleho roka,ak sa dobre pamatam,tak v pondelok boli cely den.
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak se omlouvám, ten ukol tam mám zpět, jen asi zase nějaký dočasný bug v zobrazení, nevím.
    No přehodnotil jsem svůj nýzor a ty ukoly jsou nakonec pohodička. Všechny ostatní ukoly jsem udělal SÁM (jen vyjimečně ve skupině pár uberek) během dvou měsíců. A ted mi zbyly jen citadely. Takže jsem velmi rád, že jsou další ukoly a nejsou ani tak těžké. většina se dá udělat ve skupině během 20ti hodin bez elitní munice. stačí se jen dobře zorganizovat. Takže až na ten ukol se citadelama je to pohoda. Ještě snad ty vegy najít bude dost trvat, ale tak pokud je to na furt, jsem spokojený :)
    Prostě si zapnu ukoly na piráty, pak všech pět na uber, no a pak ty zbylé na lovení a ty se postupně udělají samy. Jen nevím co budu dělat pak. :)
    A je fajn, že tyhle ukoly jsou dost dlouhé a na hodně npc. Zaručuje to zaprvé plnou uberku, a za druhé i hodně možností k nalezení hráčů co dělají to samé. Zatímco ostatní ukoly byly celkově na 45 uvk třeba, tak tady je jich 400, takže najít skupinu nebude problém.
     
  3. -*KORZAR*-

    -*KORZAR*- User

    TAKŽE DAL JSEM SI TROCHU PRÁCI
    A SPOČÍTAL JSEM O KOLIK JSME MY UROVNĚ (20+) BYLY PŘIPRAVENI
    takže :ukoly našel jsem si všechny ukoly a sepsal z nich odměnu
    (uroven 6-13)
    uridium = 6300u.
    logdisky(11) = 3300u.
    klíče (9) = 13.500u.
    250plt2021 = 1250u.
    5000mcb50 = 5000u.
    10EE = 1000u.
    -----------------------
    výsledek = 30.350 uridia

    (ukoly pro urověn 13-20)
    uridium = 22.300u.
    klíče(16) = 24.000u.
    logdisky(31) = 9.300u.
    120EE = 12.000u
    2000RSB = 10.000u.
    --------------------------
    výsledek = 77.600 uridia

    TAKŽE KDYŽ TO SHRNU UROVNĚ (20+) CELKOVĚ PŘIŠLY O 107.950 URIDIA
    což se mně osobně zdá docela nefér...

    POZN. ještě v OFICIÁLNÍM OZNÁMENÍM bych chtěl oznámit chybu milí moderátoři
    píšete že jsou ukoly pro level (6-15) a ukoly pro levely (15-20) ale když jsem ty ukoly viděl byly tam ukoly od levelu (6-13) a ukoly od levelu (13-20) takže to prosím OPRAVTE :) ;-)

    Díky za pozornost :D
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    -*KORZAR*- aký malo zmysel spočítať 2 skupiny úloh a tretiu nie? Úplne bezpredmetná štatistika potom.
    Milý Korzár, prestaň tu kričať (veľké písmená) a rozprávať sa s nami takýmto štýlom. Info je od BP ktoré sme len preložili, nevymýšľame si ho, takže je to tam tak ako to napísalo BP.
     
  5. -*KORZAR*-

    -*KORZAR*- User

    Ano,ale když se nad tím zamyslíš uroven 12 třeba splní ukoly pro svuj level,dostane se na uroven 13 a splní hnedka ty další a potom po nějaké době,díky novým ukolum to bude zachvíli na urovni 20 má hned další,ale ti hráči co jsou level 20 jsou o to právě znevýhodnění,jelikož ukoly pro urovně 20 jsou navždy tak by se i dalo říct že jim nic moc nepřibilo protože ostatní se k té urovni dopracujou později taky,aby se o tom dalo říct že je to fér musely by být jen pro urovně 20 stím že ostatní až se dopracujou na level 20 je neuvidí :D

    A k těm velkým písmum se omlouvám,nemyslel jsem to jako křičení ale jako zvýraznění textu aby bylo vidět co je důležité ale vy moderátoři to asi vidíte jinak :)
    (Jinak já osobně bych byl proto aby jsme my vyšší urovně viděly všechny ukoly,protože přes 100k urka a 2000RSB by se hodilo za malou snahu,zato my tam máme ukoly na 400UVK což je na pul roku :D)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    -*KORZAR*- aha takto to myslíš, ja som bol v tom, že úlohy pre 20+ ostanú len tým, čo majú alebo do konca eventu dosiahnu tento level. Buď to teda BP nepremyslelo alebo je to zameraná na lepšiu pomoc nováčikom a slabším lodiam.

    Je pravda, že lvl 20+ tam má náročné úlohy ale spočítaj si odmenu za ne aj vrátane NPC. Nechápem inak, prečo predmety prepočítavaš na urídium, zbytočne tým zavádzaš.
     
  7. -*KORZAR*-

    -*KORZAR*- User

    To já jen pro příklad aby bylo vidět kolik o kolik uridia jsme přišly (přes 100k urka za hodně lehkou práci),lvl 20+ je prostě trochu znevýhodněný no,je pravda že ty ukoly co daly vynesou hodně co jsem počítal jen za dokončení všech nových uloh 20+ je asi 270k urka + když si vezmu odměnu z npc ( třeba 400x 1024 -UVK + 400x 128 UMK třeba) je to hodně v součtu těch uloh to dá možná i milion ale i tak nováčci s malým levelem je potom uvidí taky takže o nic nepřijdou narozdíl od nás takto jsem to myslel :)

    je to něco jako kdyby jsme v normálních ukolech co předtím přidaly my levely 20+ mohly plnit jen ukoly 20+ což je asi jen 15 ukolu :) což je trochu na hlavu ale tak snad se dočkáme nějakého vylepšení nebo jsem zvědaví jak udělají vajíčka :)
     
  8. Drift1

    Drift1 User

    Zahrejte svoje lasery a odstreľte svojich nepriateľov z neba!
    Toto je psané v ofiku.:D..nehodilo by se spíš z vesmíru nebo galaxie?předse nelítáme po nebi.:D
    Jinak ke mně..četl jsem to tady od začátku a jsem z tho mimo...takže dotazy.
    1.-jakými zpusoby lze zvyšovat vliv?
    2.-musím na to mít ty designy na goliatha nebo ne?
    3.-daly akciové ukoly nebo ne?
    4.-pokud ano proč je nemám ukázané?
    Dík za odpovědi.D:
     
  9. vzdycky byly ukoly pro Všechny stejne proto to je akce ja kdyz jsem zacinal nemel jsem takove vyhody jako ted zacinajici hraci o to jsem byl ochuzen a ted mam doplacet za to ze jsem dosahl lvl21 a zas jsem ochuzenej o neco. ty ukoly 400 a 750 je to hezke bude za to odmena krasna ale pro me je to rok nez to udelam nehraji to kazdej den 20 hodin spolehal jsem na akce jako ice a taketo kde si rychle vydelam uridium abych mohl zakoupit vybavu nebo zelene klice a pak stavet brany jako me osobne jste prave touto akci uplne zastavily stojim na miste Děkuji BP :mad:
     
  10. tady to je ale Blázinec!chci tady hodit řeč o designech a všude mě banují a uzamykají místnosti abych to tady nikde neřešil co se tu děje!Jak je možné u akce na designy Vanguisher že mám zaplatit uridiem v hodnotě 150 000 uridia to dělá 1200kč!A když se podívám do lišty v uridiu kde se dají koupit designy za 385kč zaplacením z účtu!Není to trochu na palici?Lituji lidi co hned něco kupují a neproleze tu všechny stránky a podstránky.
     
    Naposledy upraveno: 21/4/14
  11. pupicek963

    pupicek963 User

    Mam otazku admini preco neni velka noc? To je iba jedna vec odpovedzte prosim.
     
  12. Korben

    Korben User

    Ja byť na strane BP , tak žiadnu akciu nedám a bol by pokoj. Vždy keď je nejaká akcia , tak je tu plno reptania . Nikomu sa to páči a niekomu nie.

    *OFFICE-CLEANER* Od kedy je 15 000 uridia za 12 000Kč ?

    pupicek963 prečo by nebola ?
     
  13. citát zmazaný

    už jsem to poopravil aby bylo vše jasné a k porozumění
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/14
  14. Kubino

    Kubino Guest

    *OFFICE-CLEANER* ani 150 000 U neni za 12 000 kč, je to cca 1500 kč a ak máš "filipa" a kupuješ urídium počas MHH kde je trojnásobok víde to ešte menej. Matematika neni tvoj silný odbor že.

    Btw. predošlé posty necitujeme.
     
  15. CrazyLove

    CrazyLove User

    A ja len dodám, že chvíľkou strieľania sa dá to urídium celkom slušne zarobiť. Osobne, pokiaľ chcem zarobiť urídium na nejakú vec, za 7-8hod mám našetrených takých 60-70.000U. Úplne v pohode.
     
  16. motyliLET

    motyliLET User

    akcia je taka ako je, ulohy 20+ v podstate nie su na akciu a ani s nou nesuvisia su to proste nove ulohy, mne vadi len to ze nikde nie je offiko oznam za co kolko vplyvu dokazes ziskat pre firmu a seba, pride mi uplne scestne ked za tdm alebo sectorcontrol je odmena 50 000 bodov a za urobenie brany 15 bodov za zostrel hraca 17 bodov a za vyhraty spacebal alebo boje alebo invaziu nic, tdm a sector control je velmi casto prazdne malokto to hraje , u nas na ge3 ma mmo 45 mega vplyvu pretoze par niemandov naskakalo zoparkrat do sectorcontrol a naslo zopar flaxacov co boli proti nik z elity vru alebo eic to ani nehral tdm alebo sector su sem tam, nevies to nijako ovplyvnit pokial nemas supera a tym padom ani nemozes ziskat ten vplyv
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    motyliLET - tak boli proste nastavene body.Aspon tak trosku motivovali hracov k TDM a sector control,kedze poslednu dobu som mal pocit,ze to uz skoro nik nechodi.Pred mesiacom som cakal zhruba pol hodiny na sector a nic a teraz som bol aj 2 krat za 10 minut vdaka tejto akcii.Tak az tak pesimisticky by som to nevidel,ovsem chapem rozhorcenie,ze ostatne body su v ovela mensom pocte.
     
  18. No žádný vajíčka :( to je teda dost na hlavu
     
  19. By-eXaMpLe_н - Njn, mě jedině těší, že skrz tuhle akci a fail se skupinovkami jsem si udělal Apis i Zeus za perfektní cenu, samotnou akci si pak můžou strčit někam. Vajíčka možná budou pouze nějak přes den, ale jako měly by být! ...

    Punisher - Tak tyhle akce jsou o ničem, jinak by tam asi někdo chodil. Chce to dát nějaký výdělek (ranků, uridia či kreditů), jinak je ztráta času tam chodit - to radši budu paládkovat nebo něco/někoho střílet. A s vlivem je to tak jak říká motyliLET - pár nýmandů si proletí SC a firma má skoro na 100% zařízenou výhru firmy a za pár minut veškeré získatelné tituly akci (viz. já za 12 minut...). I když to asi vše se svezlo s jedním velkým failem s názvem Jarní bitva o vliv 2014 :)
     
  20. Můj osobní názor, akce o ničem. Jak už byla napsáno 20 a výše lvl nemá žádné úkoly akce, za normální hraní se body vlivu nahrajou jen těžko, já včera strávil 2 hodiny na ice meteoritech a těch pár bodů za ně vystřílím mám na mapě 1.1 za 1 minutu. Se všema co jsem mluvil, tuhle akci ignorujou. A stačí se podívat na aktuální stav na CZ1 EIC 59 M, VRU 38 M, MMO 3,6 M. Co dodat, za poslední 2 roky nejhorší akce to je moje hodnocení. Vůbec jsem nepochopil, proč vyšší lvl nemají mise akce a vlastně celou tuhle akci jsem nepochopil :mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.