Diskusia k Spring Fight 2014"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ok chápu.Ano přesně toto je tam napsané "způsob nepřátelským hráčum škody"
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Práve som to testoval a naozaj sa do úlohy nepripisujú žiadne škody žiadnou muníciou, dokonca ani po zostrele hráča (odstrelil som vegu). Napadá ma jediná vec čo nemôžem otestovať, máš všetky predošlé úlohy(1 až 5) splnené?
     
  3. Ano všechny předchozí úkoly mám hotové
     
  4. chcel by som sa spytat aky bonus dostane vitazna firma??
     
  5. pozri si stranu 4
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    REBEL-Is-Back v tom prípade ma nenapadá prečo tomu tak je, každopádne neni to problém len u teba ale globálny s úlohou.
     
  7. Tak to sem rád ,já už myslel že sem něco píííííp(pokazil). :D
     
  8. bars slaba odmena pre vitaznu firmu nezda sa vam?
     
  9. Crystal

    Crystal User

    co si cakal? :)

    za taketo akcie su vzdy bud firemne boostre alebo bonus na predaj rudy

    ale ked uz to tu spominate, mna by zaujimalo ci budu aj individualne odmeny pre 3 naj hracov? ,kedze sa stale drzim na 3 mieste trosku ma to zaujima :)
    zatial som o tom nikde nic nenasiel
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Crystal - ked mame nejake nove informacie ohladne akcii,tak ich davame hned na forum,cize ak nic nie je tu:Centrála tak potom treba pockat do konca akcie,ci hraci na prvych miestach nieco viac obdrzia.
     
  11. »vojta«

    »vojta« User

    já bych jen podotkl, jak si někteří jistě všimli, informace o akci jsou i mimo centrálu -
    FAQ - Boj o vliv. I když o odměně pro jednotlivce se tam zrovna nepíše
     
  12. Crystal

    Crystal User

    ano samozrejme vsetko o tom som uz davno cital :) ja len ci sa nahodou k niekomu nieco nedonieslo o jednotlivcoch :) ked uz tam mame taku peknu tabulku :)

    takze proste len pockame do konca akcie

    btw. v bitke o boje je bug na vplyv...jeden hrac predomnou na 1 mieste natom vyrizoval 6 mega vplyvu na GE7, ked nesie boju pripusuje mu opakovane vplyv, niekto to tu tusim uz spominal
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Takže ti co ted level 20+ nemají a dosáhnou ho po akci. Budou nebo nebudou mít ty ukoly co se nám ted otvírají každý den jeden?
    Podle toho co sjem pochopil teda asi ne, nebo jak? Jelikož každý den se otvírá jeden a to je vše, takže když se změní někomu level, otevře se mu příští den ukol podle levelu, pokud tedy přeskočil z 6-13 na 14-20 nebo z 14--20 na 20+. Je to tak? nebo to chápu blbě? :)

    btw co se tedy udělá s tím, že se připisovaly ty body každou vteřinu? To je pak trochu nefér a ta firma určitá prostě n tom může vydělat až o ty miliony co jsou rozdíly. :)
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Badmaniak úlohy pre lvl 20+ sa neotvárajú každý deň, tie sa hneď hodili medzi normálne úlohy. V normálnych úlohách si odomkni nedostupné a na lvl 20 ich tam máš, teda aspoň ja na malom účte ich tam mám takže budú aj po akcii aj pre hráčov z nižším lvlom ako 20.
     
  15. -xghost-

    -xghost- User

    Ví se, kdy akce skončí? Pokud ne, bude se o tom dostatečně včas informovat? Je to pro mě klíčové pro plánování úkolů. Mám načat jeden, který mi ještě chvíli potrvá (nejsem 20+) a je tam další lehčí s lepší odměnou. Nechci ten stávající rušit, ani přijít o možnost plnění toho lepšího.

    EDIT:
    Kubino: četl jsem, přehlédl jsem. No bóže, stane se :)
    starR_Of_DEATH: Dík.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/14
  16. ukol 7 pro level 19 je buglej a nepripisuje GG. Kubino v denniku sa vsechny GG zobrazuji ale to jako modertor urcite vis . splnil sem special a denni . za denni sem gg dostal je to v denniku. za special ne. taky je to v denniku ale zadna gg. myslis ze to dokazu z denniku vymazat? ;)
     
  17. Korben

    Korben User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* tohle ocenil(a).
  18. vďaka korben. vobec mi tu neslo o tych 25 GG tie mam zachvilu. nehrajem to prvy den. slo mi o princip a ochotu moderatorov za co mas momentalne u mna 500 zlatych bludistakov ;)
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost- prečítať si oficiálny oznam je veľmi náročné ako pozerám :)

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* z našej strany ochota je ak je aj ochota a slušné správanie od hráča.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.