Diskusia k Spring Fight 2014"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zapol som si úlohu Mocenský vplyv - misia 7
    tak si ju robím okey... prvá časť hotová idem na druhú mám byť na mape x-4 5 min.
    tak tam som na mape 4-4 a nič sa nepridáva som tam 10 min. a nič...
     
  2. Crystal

    Crystal User

    4-4 je pvp, ono to bere asi len x-4 dolne mapy, cize 1-4, 2-4 alebo 3-4
     
  3. Aha áno ráta sa to díkes
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    To je mylná představa :)
    Ukoly tam sice jsou jako uzamčené, ale každý den se odemkne jeden. ;)
    Proto se ptám, jak to bude po akci s těmi, co 20 lvl nemají.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Na mém malém účtu jsem měl level 12. Po dosažení levelu 13 se mi zpětně zpřístupnili všechny akcové úkoly pro levely 13-19, které již měly být otevřeny a to zpětně od prvního úkolu. Úkoly pro lvl 20+ jsou mezi normálními, tak se domnívám, že se neztratí ani po ukončení akce. Logicky bych tedy usuzoval, že až dosáhneš level 20, tak se ti zpřístupní najednou všechny úkoly, které se dnes otevírají den za dnem. Budou se asi chovat jako nové úkoly pro level 20 tak, jak se do teď chovaly normální úkoly. Ale jestli to bude přesně takto, to uvidíme až po skončení akce. ;-)
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Ulohy od 20 levelu zustavaji ve hre i po skonceni akce.

    Jinak upozorneni pro ty co delaji ulohu cislo 7 do 20 levelu, problem s pripsanim EE je nahlasen a pracuji na odstraneni.
     
    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-zmazane
    Tu prebieha diskusia na velkonocnu akciu.Zaloz si vlastnu temu v novom vlakne tu:Obecné dotazy
     
  8. Jestli to má být od BP pokus o vtip, tak se moc nepovedl, za ty 4 roky co hraju DO jsem nic podobného nezažil, je pěkné, že se BP snaží nalákat nové hráče, ale neměli by zapomínat na ty staré, vždycky když byla nějaká akce, tak byly úkoly stejné pro všechny bez rozdílu, tak nechápu, proč je to najednou jinak. Já do hry nevrážím peníze, čekám na podobné akce abych mohl vydělat na úkolech nějaké to Uridium a pak se dočkám tohohle -_- není mi jasné čím jsme si to my zkušenější hráči zasloužili, ale děkuju vám pěkně BP, takhle si hráče určitě udržíte o_O
     
  9. Korben

    Korben User

    цИЌИΘШп_ΚΪŁŁΞЯ*CZ* Neviem čo sa ti nepáči ? Predsa aj malí level potrebuje zarobiť, Tak ako oni nemôžu plniť tvoje úlohy , tak ty nemôžeš plniť tie ich.
    Inak neuraz sa nemyslím to zle ale ak by som bol majiteľ hry, tak ty ako neplatiací hráč, by si bol pre mňa nezaujímavý. ;) To jen tak na okraj. Samozrejme nikto ťa nenúti platiť, ale ak sa pozriem na to s pohľadu platiaceho hráča, tak zas on môže oponovať , že prečo by si si mal zarobiť ľahko na akcii , keď on si musel urídium kúpiť ?
    Jednoducho, chceš niečo zadarmo, tak makaj , chceš niečo rýchlo a ľahko, tak plať.

    To je tvrdá realita, aj keď sa jedná len o hru a fikciu, tak za všetkým sú peniaze.
    Ak by nebolo platiacich hráčov, tak táto hra nieje. ;)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Tak mne sa neodomyká nič, od začiatku tam bol určitý počet úloh pre lvl 20+ a stále sú tam.

    Na malom účte kde nemám lvl 20 mám presne taký istý počet úloh 20+ ako na účte, kde lvl 20 mám. Neviem čo čakáš ako odpoveď keď si ju dostal, stačí ju len pochopiť.
     
  11. TRIXT, děkuji za odpověď, ano, mám lvl 20 a Punisher, děkuji za přesměrování zde, jsem už dědek a najít zde něco je pro mě chaos :) Pěkný den všem..
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TAOTA-deja-vu - uz nevadi,len pre lepsiu prehladnost fora je dobre,ked hraci pisu do danej diskusie,aby sa rovnaky problem neriesil v desiatich duplicitnych temach. ;)
     
  13. no ja rád by som len neviem ako :(
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    _44mafia44_ - otvor si link,ktory som ti dal na obecne dotazy a tam si zalozis novu temu s danym popisom - v pravo hore mas zalozit nove vlakno,na to kliknes a potom uz len vyplnit jasny nazov,aby bolo vidiet,co chces riesit a nizsie napises,co je vo veci alebo naco sa pytas a kliknes na zalozit vlakno a cakas na odpoved.Precitaj si: Jak správně přispívat na forum
     
  15. Citacia zmazana.
    Díky moc
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    _44mafia44_ - nie je zaco,lenze predosle posty sa necituju.
    Citacia zmazana.
    Precitaj si link,ktory som ti dal vyssie - ako prispievat na forum.
     
  17. nepáči sa mi konkrétně to, že kdykoli když byly podobné akce, byly stejné úkoly pro všechny:(. Oni nemůžou plnit moje (zatím), ale později budou moct, zatímco já jejich nikdy. A když se zamyslím, tak ty svoje taky plnit nemůžu, leda bych měl čas hrát 5 hodin denně (a i tak by to trvalo pár let), což nemám :) cítím se o ty úkoly prostě okradený a to jenom proto, že hraju tak dlouho a mám vysoký level.. jednoduše mi to příjde nefér o_O No vy s tím asi nic nezmůžete a já taky ne, takže to bude z mé strany všechno, díky za váš čas :)
     
  18. Korben

    Korben User

  19. Kubino

    Kubino Guest

    цИЌИΘШп_ΚΪŁŁΞЯ*CZ* ak by som to bral ako ty, tak ... ja splním úlohy do roka, sú zdĺhavé a náročné ale odmena postupne (z NPC) a potom aj na záver bude. Loďka s lvlom 14 však lvl 20 nedosiahne rýchlo a ak hej asi ťažko bude mať výbavu pre uber NPC keď niektoré lode lvl 20 čo už nejaký ten piatok lietajú s týmto lvlom majú čo robiť so strieľaním uber :) Takže vo výslednom meraní tie úlohy sú pre nich také scifi ako pre mňa hrať na majstrovstvách sveta. Nie je to nemožné ale dosť vzdialené resp. stálo by to veľmi ale veľmi veľa námahy.
     
  20. JungleDO

    JungleDO User

    Nemužu přijmout ukol: Mocenský vliv - mise 7. Nevíte co stím mám dělat ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.