Diskusia k súťaži - Nej letní foto 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 2/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    U mne ten maličký obrázek znamená šanci na výhru...proč?..je to z dovolené kterou si užívám u vody a má to spojitost z D.O..ano..to nostromo co jsem,,vyhrabal,, z písku není dokonalý ale je tam ta fantazie!....to same ten bar noštromo..bombový je a maj tam nejlepší i tu obyčejnou vodu..ne tu,,fuj,, co tady lidé pijou v králikarnách jménem panelák...je tam ta fantazie též....o čem už fantazie není jsou obrázky trošku výš...sebrat nebo zneužít zvíře domácí....nejlepší je ale podle mne ta LF4..:D:D..takový dělo chci taky doma.:D
     
  2. Korben

    Korben User

    Drift1 Väčší obrázok nemáš ? To čo tam je, je tak malé, že aj po zväčšení musím mať dosť veľkú fantáziu aby som videl čo tam je. :D
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Já to fotil telefonem tak že byl v písku protože slečna byla ve vodě.:D..puvodně jsem to chtěl zvětšit ale s těmi stránkami co jsou k dispozici pro vkládání si moc nerozumím..a taky je otazné když to tam vložím zda nebudu diskvalifikován.D:
     
  4. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    ahoj dal sem tam obrazek a nic tak co to je ? omlouvam se za to ze tam mam dva prispevky v te sutezi nevim jak to prepsat :(
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

  6. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    aha , to sem nevedel .... moc ti dekuji :) delal sem to podle toho navodu :) tak díky
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Mim©Ň editácia postu ti niečo hovorí? Všetok spam som ti pomazal, toto bolo naposledy.
     
  8. »vojta«

    »vojta« User

    Kubino jestli narážíš na spam v soutěžním vláknu tak tam nejde (běžným uživatelům) editovat. jestli myslíš něco jinýho tak promiň že se do toho montuju :)
     
  9. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    kubino :( sory za to se omlouvam ale edit tam neni
     
  10. Leon

    Leon Guest

    ve svých příspěvcích máš dole "upravit".
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Leone, běžný user to v té sekci nemá :). Stejně jako tam není tl. ocenit.



    Edit: Kubino, mě se omlouvat nemusíš ;).
     
    Naposledy upraveno: 13/8/14
  12. Kubino

    Kubino Guest

    »vojta« a Zafod pardon, ono si to my čo to am vidíme ani neuvedomíme, asi si napíšem zoznam čo kto kde vidí a nalepím na monitor :D

    Tak potom som to len pomazal a všetko je v poriadku.
     
    »vojta« a Zafod tohle ocenili.
  13. Zdravím, opravdu příspěvěk uživatele Andseyne splňuje podmínky soutěže? Je už tam hodně dlouho, tak mě to docela zmátlo. Navíc to aní není jeho, ale tuším, že to dělal Piecemaker. ;)
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Imperátor[CZ1] příspěvků které nesplňují pravidla je tam více, ty stejně nebudou ve vyhodnocení zařazeny. ;)
     
  15. =Marvin=, já myslel, že je mažete hned jak vidíte, že nesplňují podmínky, pokud ne tak se tedy omlouvám, jen mi to vrtalo hlavou. :)
     
  16. Kdy budou známy výsledky soutěže ? Už se nemůžu dočkat :D :D
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ☻††»P€ŤA«††☻ - neviem,ci si sa uz zucastnil podobnej akcie,ale kedze len vcera skoncila,tak potrva trosku,kym budu vysledky.Tak poprosim o trpezlivost,v priebehu tohto mesiaca budu vysledky a mozno aj tohto tyzdna :)
     
  18. Drift1

    Drift1 User

  19. Kenny

    Kenny User

    Myslim si, že i když je vlákno stále otevřené, kdyby někdo přidal fotku, byl by vyrazen ze souteze, z duvodu poruseni podminek :D
     
    Naposledy upraveno: 1/9/14
  20. Gahan

    Gahan Guest

    Soutěž je již samozřejmě ukončená a i uzamčená jen se zapomělo na klíče . :D

    Ted jen musíte vydržet na vyhlášení .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.