Diskusia k súťaži - Nej letní foto 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 2/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher - ne nezúčastnil a omlouvám se. Pro příště vím. :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ☻††»P€ŤA«††☻ - vsak nic sa nedeje,za toto sa ozaj netreba ospravedlnovat. ;) Ale potrva,kym budu vysledky,ale ako som pisal,mozno uz tento tyzden to bude :)
     
  3. Ölümek

    Ölümek User

    Já se omlouvám ale ještě dneska, i když je po soutěži jsem pro lepší porozumění upravil svůj popis u obrázku :) Došlo mi, že hodně lidí nebude vědět že je to Nelo Vanquish II totiž, ale obrázek byl podán včas! :D;)
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Nezlob se, ale beru to trochu i jako provokaci, když odpověď už tu od kolegů je, a dokonce vícekrát. Než budou výsledky, chvíli to potrvá, potom se je dozvíte. OT smazané.
     
  5. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Láskavo si uvedom že súťaž sa musí aj vyhodnotiť.
     
  6. prosimvas vyhlasenie bude zverejnene v tejto diskusii ? :)
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Ano zde budou vysledky,ale davame si zalezet na vysledku. Je to posledni soutez.
     
  8. Drift1

    Drift1 User

  9. Zafod

    Zafod User

    Belgáčku prosím Tě, já vím že když jsi rozhodnutý, tak nerad rozhodnutí měníš. Nicméně moc Tě prosím za zdejší komunitu, nezavrhuj soutěže kvůli pár blbům, kteří si nevidí ani na špičku nosu. Oni za to nestojí. Pokud to uděláte, budou navíc na koni jak Vás dostali a že vyhráli.

    Dle mého názoru soutěže zpříjemňují zdejší fórum a pár lidem to pomůže. Já osobně moc rád soutěžní posty pročítám a bavím se u toho.

    Ještě jednou Tě o to moc prosím, aspoň si to nechte společně projít hlavou, díky.


    Edit: Drift1 to je kvůli tomuhle:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskusia-domination.79816/page-27#post-717967
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Zafudku to je rozhodnuti celeho kolektivu, protoze to co predvedli letos o prazdninach je teda uz moc.
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Jsem si toho vědom, vím že jste tak rozhodli, četl jsem (ač málo píši, stále čtu ;)). Jen se pokouším Vás obměkčit a poprosit aby jste to rozhodnutí ještě zkusili přehodnotit :). Znáš mě, už jsem takovej. Třeba to i zamítněte, ale promluvte o tom ještě jednou, neházejte to prosím k šípku.
    Já vím, že je s tím spojena jen a jen práce navíc, to všechno chápu. Ale i přesto Vás o to prosím, stále tu jsou lidé, kteří to ocení, kteří ví co práce moda obnáší a kteří si Vaší práce cení (nemyslím tím jen sebe).
     
    starR_Of_DEATH, Gurmán a Kenny tohle ocenili.
  12. Kenny

    Kenny User

    Belgame, já si vaší práce cením. I ten nademnou si toho cení, on ví jaké je být moderátorem. ;)
    Když pár blbců, sobců promluví a začnou nadávat, stěžovat si, jistě vám to znechutí práci, nebo alespoň pohled na nás.
    Prosím, slušný zbytek hráčské komunity ocení soutěže. Mimoto, málem jsem u focení té fotky do soutěže vypadl z okna, tolik adrenalinu v krvi jsem ještě neměl.
    Jak říkal "ten nademnou" zkuste přehodnotit svůj názor, rozhodnutí. Prosím.
    Váš Avenger.
     
    starR_Of_DEATH tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    Kenny Ten na tebou sa volá Zafod ,;) teda nevolá, ale tu je to jeho nick a osobne si ho vážim nielen ako exmoderátora, ale aj ako človeka.
    No aj napriek tomu , môj názor na akcie sa zatiaľ nezmenil a nieje to len pre pár príspevkov nejakého jedinca, ale je to preto ako sa správa celá komunita hráčov nie len tu na fóre, ale aj v hre a keď by som k tomu pripočítal komenty na FB, tak to je čistá katastrofa.
    Osobne sa prikloním k väčšine , avšak momentálne je môj postoj viac negatívny.

    Všetko ukáže čas. :)
     
  14. Jak píše Korben, to co předvádíme (my hráči a uživatelé fóra, o fb už ani nemluvím, to je moc i na mě :D) to je katastrofa. Můžeme si za to sami. Neříkám, že všichni jsou špatní, ale většina ano.
     
  15. Kenny

    Kenny User

    já vím, kdo Zafod je. Byla to jenom sranda;) Taky sem si ho vážil jako moderátora, a vážím si ho i jako člověka. Přiznávám se, asi před čtyřmi lety jsem měl období, kdy jsem se choval doslova jako prase. Přátele jsem neměl, a když jsem někoho uviděl, musel sem ho sejmout. Klidně i vlastní firmu. Nikdy by mě ale nenapadlo někomu nadávat, špinit jeho čest a hrdost. To nikomu nikdo nesmí vzít ani pošpinit.
    Za ty čtyři roky jsem se změnil, rád pomáhám slabším hráčům, a když nutně lovím, pokud možno ne "flaxy". Taky by mi to bylo líto, kdyby mě zabili v tomhle stádiu.
    Jak už sem jednou psal, vás si vážím pořád. I kdyby se mě něco nelíbilo, napsal bych to slušnou formou.
    S jednáním té "většiny" komunity zásadně nesouhlasím. Někdo nadával na akci Dominance. Nikdy jsem neviděl větší aktivitu na 4-x. Popravdě bych ani žádný bonus 10% apod. nechtěl. Já sem si to užil, a přátelé také.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja by som to zhrnul tak,ze momentalne stanovisko je ako uz kolegovia uviedli: negativne a teda bez akcii,ale ci sa to niekedy zmeni,tak to sa neda povedat s urcitostou.Uvidime casom podla spravania hracov,ci sa nieco zmeni alebo nie ;)
     
  17. myslím že to ako sa správa komunita na fóre je prehliadnuteľné ale to ako sa správa v hre a na chate bude asi hlavný problém. lietam na CZ servri a hráči sú tam chamtiví drzí a vulgárni.
     
  18. Drift1

    Drift1 User

    Tak to se nedivím...stejně se tím nic nezmění..ti co to zavinily a zapříčinujou i nadále se jen budou smát a dělat ze sebe machry a šašky....být váma tak soutěže nechám zatím být..až se pak začnou ozývat hráči ,,kdy,, bude nějaká soutěž nebo akce tak vsadím boty že určitá část bude těch negativních jak z dominance tak i jiných....pak bych jim ty jejich posty házel jak kosti psum.
    Hráči-mužete si za to sami a vy víte kdo...já tež nejsem 100% ale nepřeháním to...v podstatě ukazujete sami jaký máte nezájem a jaké máte názory..viz. soutěž letní foto..snad nebudu daleko od pravdy když řeknu že cca 70% fotek pujde smazat....když nejste schopný pustit fantazii a ocenit aspoň část nečí práce hanba vám...a přiznám že i hanba mě.
     
  19. Ölümek

    Ölümek User

    Přeji všem příjemný večer. Jistě mě znáte, především chat modi z mých občasných výbuchů na chatu které pro mě většinou končí nádhernou sedmičkou :D Vím že i já bych se mohl počítat do (s prominutím za ten výraz) "smradů", protože též jsem schopen občas udělat na chatu bordel, že Admin či Mod by to nestíhal banovat :rolleyes: Jsem prostě cholerik v pubertě, který se nechá snadno vytočit :) Ale prakticky vždycky jsem si vážil práce veškerých Adminů či Moderátorů. To co dělají dělají proto, aby jsme si hru užívali a neznepříjemňovali ji takový paka, jako jsem i já. Navíc když sami jen tak od sebe napíší na Bigpoint a rozhodnou se pro nás zorganizovat takové báječné soutěže. Sám jsem kdysi v jedné takovéto soutěži již zvítězil a do dnešního dne si na ni pamatuju. ;) A když někdy nejde hra? Mně taky poslední dobou nejde třeba hlavní stránka, ale nemůžeme za to dávat vinu naším Adminům a Modům, ti za to nemůžou a dovedu se vcítit do jejich zoufalé situace, kdy se na ně každý potom obořuje. Celý CZ&SK Admin/Mod Team si zaslouží to největší uznání za práci co dělají. A že na nějakých serverech lítají hráči s programama, za to taky nemůžou oni že nemohou dát turkům BAN, tak se prosím přestaňte na tento team obořovat. Rozhodně si to za veškerou práci co odvádějí nezaslouží.

    A jinak vás osobně žádám, nerušte akce, já se vždycky když vidím akci na ni ohromně těším. Vyhraju či prohraju? To je jedno, ale užívám si to. Obzvlášť když dělají občas Event Konec hájení CZ/SK teamu. To je nejlepší akce, kterou jsem kdy viděl a na každém jiném serveru by nám měli závidět tento team, že měl odvahu i přes nadávky po sestřelech prolítat 3 dny místo hraní na svých účtech v APS, s jejich drahým časem. Jestli už nikdy žádnou akci neuděláte, bude mě to velmi mrzet a domnívám se, že ne jen mě, ale mnoho dalších hráčů, který si tuto skvělou střílečku užívají a váží si vás. ;)

    I kdyby již nikdy žádná akce nebyla, což doufám že se nestane, děkuji za veškeré, které byly a velmi si jich vážím :)
     
  20. Zafod

    Zafod User

    Jsem nečekal takové reakce :)

    Korbe, použiji krásné větné spojení,vypůjčené z jiné diskuze na jiných stránkách: ,,Na fízlbook nechodím, neb nejsem na ksichtoknize registrován,,. Ať si kdo chce o mě myslí, že jsem třeba sto let za opicema, nicméně tato globální ,,věc,, mě opravdu neoslovila. Sem tam s ním však do kontaktu prostě přijít musím (bohužel). Četl jsem tam od pár lidí nějaké komentáře a nestačil jsem se divit, co dokázali stvořit i lidé které znám osobně. Děs běs... Už proto tam nechci, ač po pravdě někdy mám nutkání si účet vytvořit a do jistých diskuzí přidat peprný komentář...
    Je jasné, že každý člověk může ustřelit, vypěnit, udělat chybu. Důležité je si chybu přiznat, to bohužel moc lidí neumí. Ještě důležitější je odpouštět, jak se koukám na dnešní svět, tohle umí ještě méně lidí. Nejsem věřící, tudíž tyto slova nemají nic společného s nějakým náboženstvím. Já osobně se v tomto řídím jediným heslem: důležité je abych vydržel sám se sebou. Jelikož jsem dosti komplikovaný člověk, nemám to vůbec jednoduché :D.

    Jde o to, že to co lidé dokáží napsat třeba na FB, nebo jinde by i přes jejich usilovné tvrzení o opaku, nikdy nedokázali říci přímo do očí. Jde o to že za PC je každý silák, machr, peckózní uživatel s nejoriginálnějším a nejpompéznějším profilem. Žhavé příspěvky, silácké řeči a urážení, nejlépe z profilu který je anonymní je dnes velká móda.

    Jenže to vše svědčí o jejich omezené inteligenci - nejedná se o urážku. Prostě jen poukazují na své omezené vnímání a chápání i na svou sobeckost. Neschopnost se vcítit do problémů druhých. Ve finále však tito lidé v sobě vidí hrdiny dané diskuze. ,,To jsem jim to natřel,, si říkají nebo myslí. To, že někomu svým nejapným, vulgárním aj. komentářem, mohli třeba ublížit si vůbec neuvědomují.

    Uff, nějak jsem se zase rozepsal. Chtěl jsem tím prostě říct aby jste se na takové omezence povznesli (já vím že je to někdy hodně těžké). Ten kdo chce psa bít, vždy si najde hůl. No a modi jsou první na ráně.
    Já osobně Vám držím palce a budu se za Vás vždy rvát, ať už se v mé prosbě rozhodnete jakkoliv.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.