Diskusia k súťaži - Nej letní foto 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 2/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal

    Crystal User

    osobne som cital ako hraci prispievali v danej teme a bol to otras, ale nie kazdy je taky

    neviem ake je to na CZ serveroch kedze tam nehram, ale viem si to zivo predstavit...
    ak ide o spravanie hracov, tak to je vseobecne otrasne, tak ako bola a scasti este aj je hra postihnuta botkami, tak je tam rovnako aj mnoho drzych a vulgarnych hracov...

    ja osobne rad privitam dalsie zaujimave sutaze, ale vsetko nechame na adminoch a modoch a nato ako sa budu hraci do buducna spravat

    k FB by som sa radsej nevyjadroval, ja tam mam svoj ucet len kvoli svojim priatelom a znamym a nic ine tam ani neriesim :)
    pocul som o tych hnusnych veciach co tam pisali hraci, ale tie by som ignoroval, to su len ohrdnute pubertaci ktory dostali blokacie za podvody....
    kedze najvacsie % komentarov na internete pisu takzvani hateri, ktorym je jedno co komentuju alebo co im nato odpisete, proste len vsetko zneguju a chcu sa hadat...
    na takych netreba ani reagovat... :)
     
  2. Gurmán

    Gurmán User

    Tak a já jako další kecal na fóru cítím taky potřebu něco napsat :D Né, teď už vážně.

    Soutěže jsou super a této letní jsem se chtěl zúčastnit, bohužel jsem nebyl dostatečně kreativní a nebylo zkrátka s čím (já beru jedině výhru a na to tam jsou jiní - lepší kandidáti :D ). Účastnil jsem se i pár minulých a bylo to opravdu příjemné zpestření a odměna byla jen jakousi třešničkou na dortu z povedeného zážitku. :)

    Ovšem já se ptám, proč rušit soutěže? Předpokládám, že těchto akcí se účastní pouze ti "slušnější" piloti, nebude vaše "opatření" mít přesně opačný efekt? V podstatě potrestáte ty nesprávné. Já chápu, proč to děláte, ale zrušit soutěž pro celou komunitu kvůli pár blbečkům, kteří patrně v mládí spadli na hlavu, mi nepřijde jako dobré řešení :)

    A abyste si nemysleli, že jen kritizuji a s konstruktivním řešením nepřijdu, tak být na vašem místě, tak přidám do pravidel něco jako:

    "Soutěže se mohou účastnit pouze hráči, kteří znají zásady slušného chování a řídí se jimi. Ti, kteří tyto morální zásady porušili (i v minulosti), mohou být ze soutěže vyloučeni." :D

    Natolik věřím vašemu kolektivnímu úsudku ;) Zkrátka nedovolte účastnit se jen těm "zlým".

    A poslední věc. Co se týče akce dominance, tam myslím, že ta kritika byla zcela oprávněná. Závěr akce byl opravdovým fiaskem, je jasné, že za to nemůže moderátorský tým, ale jak jsem již psal, jste spojem mezi hráči a BP a protože přímá komunikace s BP je pro hráče obtížná (proto BP zřizuje forum?), je jasné, že ten hněv a zlobu si vyslechnete vy :) Proto myslím, že konstruktivní a OPODSTATNĚNÁ kritika, napsaná slušně, by na tomtu foru měla být rovněž vítaným prvkem. ;)

    Práci moderátora jsem nikdy nevykonával (nevím tudíž, co to obnáší), občas se s vámi neshodnu v tom, co po vás čtu, ale soutěže jsou naprosto perfektní bonus a byla by škoda je rušit.

    Takže díky a ať se rozhodnete správně :)

    PS: BP mě velmi mile překvapilo kompenzací, kterou dalo po akci dominance. Ačkoliv mi havoc je v podstatě k ničemu, i tak to velmi potěšilo a rozhodně to byl krok správným směrem. To ale v době psaní kritiky na závěr akce, nikdo z nás nemohl vědět ;)
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    A já se taky přidám..

    Já chápu, že to, co se dělo v té témě a to, jak se někteří hráči chovají, není zrovna moc povzbudivý a vlastně se ani nedivím, že vás přešla chuť vymýšlet jakékoli další soutěže, ale..

    idkyž tady jsou lidi, kteří snahu a práci modu/adminů nedokáží ocenit a raději budou pořád brblat a nadávat těm, kteří si to zaslouží ze všech nejmíň, tak stejně tak jsou tu hráči, kteří si vás váží,vidí vaši každodenní práci, kterou na foru/chatu odvádíte a dokáží ji ocenit.

    Vím, že to kolikrát nemáte jednoduchý, a to co někteří hráči napíší, vám asi moc nepřidá, ale kašlete na to, vždyť většina z nich jsou právě ti, kteří dostali to, co si zasloužili a pak kopou kolem sebe.

    Chápu, že vás asi mrzí a možná, že jste zklamaní z toho, že tu odvádíte takovou práci, pomáháte a radíte, a pak se dočkáte takovýho chování,ale..

    i přesto všechno, myslím, že by byla škoda, kdyby se soutěže na foru/chatu zrušily, ikdyž já osobně se do soutěží moc nezapojuji, tak je bedlivě sleduju a u každé soutěže se dobře bavím, obzvlášť některými příspěvky ;)
    A řekla bych, že je tu spousta hráčů, kteří práci na víc ocení a jsou rádi za to, že něco takovýho vůbec pořádáte...

    A proto bych vás chtěla požádat, abyste své konečné rozhodnutí zvážili…Byla bych ráda, kdybychom se třeba příští rok mohli zase těšit na další soutěže (nemyslím jen APS,ale i další)…A jak vidím,ostatní hráči taky :)
     
  4. Leon

    Leon Guest

  5. Kenny

    Kenny User

    Dekuji leone, týme Adminů a moderátorů,
    Nezklameme vás, o to se postaráme.
    Avenger
     
  6. Crystal

    Crystal User

    aj ked sa ma event tento netyka lebo nehram CZ..

    som rad a tiez dakujem ze ste tomu dali sancu, predsa zrusit sutaze by potrestalo hlavne slusnych hracov a hateri by sa stoho skor skodoradostne smiali :)
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Neslibuj co nemužeš splnit..dva se postarají,10 jich pokazí.
     
  8. Hmm kedy mate v plane dat sem vysledky mali byt uz vcera alebo dnes ..
     
  9. výsledky budú v priebehu týždňa alebo dvoch.
     
  10. Korben

    Korben User

  11. Kenny

    Kenny User

    Když ti 2 se postarají o to, aby těch 8 nedělalo bordel, tak to něco bude znamenat.
     
  12. Ehm myslim ze kolega tvoj uz pisal par dni do zadu asi den dva ze to bude 3.9 ;) cz je dnes ..
    Skus si to pozret do zadu,,,
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] lépe než myslet, psát, a napsat špatně, raději číst, myslet, a pak až psát správně. Zalistuj si dozadu i ty, nikde není žádná zmínka o 3.9, ani žádném jiném konktrétním datumu. Maximálně že soutěž by mohla být vyhodnocena už v průběhu tohoto týdne/měsíce, a to jenom možná.
     
  14. Ölümek

    Ölümek User

    Zdravím, jak si někteří Admini a Modi pamatují, ja kkdysi tato akce skončila na CZ2, tak doufám že se to nebude opakovat. Na tuto akci se velmi těším a určitě si ji užiju. A mnohokrát vám děkuju, hned mi poskočilo srdíčko když jsem se to dozvěděl :)
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ölümek také doufám (a určitě i kolegové..) že tentokrát se akce obejde bez podobných výstupů jako minule a že si akci všichni naplno užijeme. :)
    Btw. jsme ve špatné témě, diskuze ohledně eventu je zde, prosím přispívat ohledně chystané akce tam:
    Diskuze: Event 2014 je opet zpet
     
  16. Zafod

    Zafod User

    Jedním slovem: Díky.

    Díky Vám všem! :)
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vies vobec kedy je koniec tyzdna?Pretoze podla toho,co si tu uviedol,tak evidentne nie.Ale prezradim ti to,ze je to v nedelu a to je az 7.9.

    S urcitostou som napisal len mesiac,ale ci aj tyzden to nie a preto tam je to slovo mozno.Snad to uz teraz po vysvetleni bude jasne :rolleyes:
     
  18. Gahan

    Gahan Guest

    Takže hlasování je u konce a zde máme výherce .​

    1. Místo Khaos

    2. Místo »vojta«

    3. Místo Nathael

    Vyhercům gratulujeme a odměny si užijte :) . ​
     
  19. »vojta«

    »vojta« User

    děkuji moderátorům za hezkou soutěž a gratuluji ostatním výhercům :)
     
  20. Drift1

    Drift1 User

    Proti gustu žádný dišputát...blahopřeji výhercum i když to mělo mimo Khaose daleko k zadaným parametrum.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.