Zpetná vazba Diskusia: Klient na stiahnutie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - je to nahlasene, avsak zrejme tomu bola priradena nizsia priorita, kedze dolezite bude opravit chyby znemoznujuce bezproblemove hranie na klientovi momentalne.
     
  2. MINNORIT

    MINNORIT User

    Puni a vie sa už dačo o unity???
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. rodriego

    rodriego User

    Punisher To máš pravdu jen nám sebrali tlačítko na chvíli, ale jestli věříš, že z toho udělají moderní aplikaci, která bude krásná a intuitivní, bude podporovat všechny klienty klidně i IOS, Adroid, tak jsi poněkud naivní a jestli ti stačí ta srajda, co vypadá jak když někdo ve spěchu něco nějak vypotil, tak Ok a stejné ne-li horší to bude příští rok touto dobou atd. atd.
     

  5. Já jen poukázal na to, že DO tu je hodně dlouho a těch peněz coi museli vydělat. Rozumný člověk si dá 1 a 1 dohromady. že už při tom DO Reoladu to mohlo být lepší a už třeba na unity atd. :D

    Ale ano ač očasný hráč DO, tak nějak věřím na to, že nás BP překvapí a bude to DO s klientem, grafikou a možnostmi jako nikdy předtím :)
    (Ježíšek přeci ještě stále existue ne ?) :D
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    rodriego - kym nebude novy rok, tak musime pockat. Nerad predbieham.

    Tomasu_Yubi - no len porovnavat to s BSGO tiez nie je na mieste. DO predsa nekonci. Nevieme s cim vsetkym sa potykaju vyvojari a myslim si, ze je to v zaujme BP, aby v com najlepsom stave bola finalna verzia klienta v novom roku.
     
  7. rodriego

    rodriego User

    https://bpresearch.asks-questions.com/index.php/174717?lang=en

    Alespoň můžeme vyplnit dotazníček, jak je vše super a kterak jsme z klienta nadšení :)

    "Filling in this survey will take approximately 4 minutes. All data collected in this survey will be treated with the greatest care and responsibility. All responses are anonymous. For details, check our Data Privacy Policy."
     


  8. No .... tak pokaždé jsem musel odpovědět v kolonce jiné :D . Samozřejmě čistě, ale reálně a důrazně :)
     
  9. Zdravím, po zmáčknutí tlačítka START mi naběhne pouze černá obrazovka. V pozadí se hra načítá, ale není to vidět, když se pak náhodou trefím na tlačítko připojení, tak je slyšet zvuk přihlášení, ale pořád mám černou obrazovku. Neví někdo jak to vyřešit ???
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    ☆MareCZek☆ zkoušel si Vymazání vyrovnávací paměti DNS a ďalších nastavení sítě?
    Zkus v cmd jako správce napsat: [​IMG] a potvrď Enterem.
    Pak po vyhození okna x, restartuj komp. Snad to pomůže.

    Pokud máš staré dns cache dáta a špatně se ti to v klientu načítava. Mělo by to pomoct.
     
  11. Zkoušel jsem a nic. Když zmenším velikost herního okna skoro na minimum, tak mi tam asi tak rychlostí světla problikává kalendář, který je vzhůru nohama, ale když maximalizuji okno, tak mi to zčerná. Tak opravdu nevím....
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pak již opravdu nevím, co poradit.
     
  13. pionyr66

    pionyr66 User

    uz se opet neda prihlasit kurna uz s tim konecne neco udelejte cz-2
    je to fakt na nic to hrat nehratelne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Naposledy upraveno: 18/12/20
  14. thordes

    thordes User

    Veselé vánoce....aneb jak to zase nejde....asi dárek od BP
     
  15. Smrad667

    Smrad667 User

    niečo nové ohľadom klienta pre mac os? Blíži sa koniec roka a stále nič oficiálne. Či mám rušiť predplatné premka?
     
  16. jako je 25.12 týden do konce flash playeru.

    Kde je klient pro OSX, LINUX ???????

    Prosím, aby někdo zodpovědný se laskavě zvedl a zeptal se.

    Zase tu funguje jen hloupý payment, nic víc. To jako ti BP nejsou normální.

    Prosím o urgenci, jinak ruším své balíčky, a s účtem udělám své. A tohle je bordel nad en.
     
  17. Alexx22

    Alexx22 User

    neda sa prihlasit na mapu cez klienta ako by som to vyriesila ?
     
  18. CLITORIS

    CLITORIS User

    Ani mne nejde.Je to technický problem ktory trva už dlho .S pozdravom Číslo5Žije