Zpetná vazba Diskusia: Klient na stiahnutie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. josef402

    josef402 User

    me tez ,letim zasekava se, nektere npc mam jen nazev- m. lord, ach to se neda hrat nekol. sem vycistil opakovane preinstaloval zadna zmena tak asi do konce roku a zbohem a amen
     
  2. sabotér90

    sabotér90 User

    Okay - zatím jsem narazil na jeden větší bug - klávesové zkratky 2-0 fungují, ale jednička ne. Tj. Item v liště na prvním místě se dá zvolit třeba myší, ale na klávesnici ne. Bind zkontrolován, vše správně.
     
  3. MINNORIT

    MINNORIT User

    Citacia zmazana

    to možeš zmenit v nastavenia-klavesnica a zmen 1 za + a pojde ti aj 1 klavesa alebo zmen klavesnicu vo wine z cz/sk na eng a bude ti to fungovat len akurat na chate budeš pisat ako .... :D:D:D všetko ide ked sa chce len toto porekadlo v BP* nevedia :p:p:p:p:p:p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/10/20
  4. Spectrum

    Spectrum User

    mna zaujíma v tom klientovy, ako obísť F5 - osobne som mal na F1-FX nastavene formácie.. teraz ked chcem nastavit niečo na F5 tak mi resetne klienta..
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MINNORIT - predosly prispevok sa necituje. Citaciu som ti zmazal.

    sabotér90 - doladovanie klienta prebieha stale, konecne sa napriklad daju pisat znaky v hesle/v nicku pomocou klavesnice a nie len kopirovanim.

    Spectrum - BP sa rozhodlo, ze F5 bude sluzit na relog.
     
  6. sabotér90

    sabotér90 User

    Ok, po změně na + funguje... Zajímavé, u zbytku fungují čísla, jen u té jedničky se musí binding změnit na +. Samozřejmě to není majoritní chyba, jen postřeh do budoucna, až nebude v klientu co opravovat :)
     
  7. Karlosray

    Karlosray User

    vložení kuponu je problem to musi opravit a plna obrazovka ve hře by se hodila
     
  8. Šílen=, navíc mně to nakonec zablokovalo, že jsem robot !!!
     
  9. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Je to. tak. Tri dni som skúšal v beta verzii vložiť kód.:oops: Bolo to neskutočne nemožné. Po prečítaní tvojho príspevku som použil starý spôsob prihlasovania.:) V starom prehliadači som to dal na prvý šup. ;)
     
  10. Karlosray

    Karlosray User

    až skončí flash playver a nebude to opravene v novem klientovi tak mame problem s vloženim kuponu doufam že to ješte opravi maji na to čas do konce roku
     
  11. MINNORIT

    MINNORIT User

    Karlosray ked to nespravia skoči aj klient bo tento beta ide na fp :eek:
     
  12. BP sa rozhodlo, ze F5 bude sluzit na relog !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Tak to jsou pěkní šašci ,oni se rozhodnou pro nesmyslnou věc a naruší ti prémiovou lištu .Jsou normální ? To mi hlava nebere ,že jsem se vůbec přihlašoval a zkoušel to .Samej boter a PB místo aby odladili chyby výmýšlí hovadiny
     
  13. zatím jsem zjistil ze se to seká a dokáže to dropnout 3x za hodinu. docela pokrok od chromu který beží hladce.
     
  14. cáni674

    cáni674 User

    Povedzte mi už jedno , naco mi date ban na forum,... ked sa tam prihlasim z ineho uctu :) , nerozumiem nac tie bany udajne proti pravidlam chatu . clovek povie svoj nazor ban , na niečo poukaze ban , nenatrafi tu ,na spravných ludi,,(punisher) ban ,atd,.. atd ,., ked napisem ,že mi nejde hra , odpovedi sa nedockam ani do Vianoc ,potom trocha emocii a ban . A teraz od konca, preco sa tu clovek necha uniest ? preco nadava ?? atd ,. vzdy trestame ludi že niečo urobia ,ale preco to robia ?? mame niečo zle nastavenene ,trestate ludi za svoje vlasne zlyhania jednoduché:)?
     
    nero3 a (deleted user) tohle ocenili.
  15. A k klientu máš dotaz jaký?
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    cáni674 - asi vies, co moze nastat, ked obchadzas ban. Navyse dostal si ho len na den, za spominanie omamnych/psychotropnych latok. Na chate je za to ban na tyzden, tak by si mal byt tisko. Odpoved dostanes, ked sa pytas slusne, ak chces byt ironicky, tak skus stastie inde ;)Tu na fore, ked chce clovek dostat radu, tak sa ma chovat slusne a podla pravidiel, to platilo za cias najstasich spravcov fora ako Hrnek, RKO a to bude platit aj za aktualneho spravcu fora Punishera. Snad som sa vyjadril dostatocne jasne. Pokial ma niekto staznosti, ze obdrzal ban nepravom, ma moznost sa oficialne stazovat na podpore hry a nie tu do temy. A kedze tato diskusia sa zobera temou klientom, tak sa tu bude diskutovat o klientovi.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tato diskusia je o klientovi, nie o podpore, nie o pravidlach a slusnom spravani na fore. Ak mas nieco konkretne ku klientovi, tak to sem mozes uviest, ale nepis tu OT. Za dalsie nerespektovanie pokynov clenov timu ti uz budu udelene body.
     
  18. Nový kalendář je prima, ale výroba předmětů z křemene, nějak se už ztrácím v tom co je co. Chtělo by to urychleně doplnit do Bible, a nejen z křemene, ale další a další nové věci co se za poslední dobu vyskytly.
    A ještě něco, chybí mi výroba scrapu u křemene ;)
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit