Zpetná vazba Diskusia: Lasery a Raketomety

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 25/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    555stein 10x z různých účtů? :confused:
    Podpora hry nikoho neignoruje. Pokud tam píšeš s více účty najednou, nemůžeš čekat, že se vše hned vyřeší.:mad:
    Každý účet má své ID a řeší se individuálně. Nikdo na podpoře hry nevlastní magickou hůlku a mávnutím něco vyřeší.
    Trošičku přemýšlej, než něco napíšeš na podporu hry. Můžeš si za to sám.o_O

    Už je to OT. Jakákoliv další debata na toto téma, bude smazaná.;)
     
    *brutus* a Punisher tohle ocenili.
  2. Jen jsem ty novinky prolít, ten novej lejzr bude za co, z čeho? Je to někde napsaný?
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ano je to někde napsaný a hlavně počítej s tím, že budou ''výhodné'' balíčky v paymentu.
    Je vidět, jak hluboko ležíme BP v srdci, když místo přemýšlení o kompenzacích vymýšlejí nové a jistě zabugované a nevyzkoušené novinky a spustí to rovnou s akcí? tleskám
    555stein, A kolik jich tak asi za akci získáš?
     
  4. 555stein

    555stein User

    @ZOHAN vzhladom k tomu ze v pase ma byt jeden,tak minimalne jeden. Urcite vydaju nejaky montazny recept alebo nieco podobne,otazka je skor ci to bude nova meta alebo to sadne prachom ako kavkaz
     
  5. Tak zrovna Kavkazy se pořídit nějak dají (už jich mám 24), ale třeba Asmodeů, těch mám... 3, protože to ze hry prakticky dostat nejde, podobně jako Cerberuse. Některý věci jsou tady v podstatě nedosažitelný. Nebo běh na několikaletou trať.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/24
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    555stein - no ja ti odpoviem takto. DO timu neberu kazdeho a Tess odvadza vela prace, zistuje info, vzdy sa snazi poradit ako vie. Kazdopadne tato tema nesluzi ako odkazovanie clenom timu, na to su samostatne temy tu: Kdo je kdo - tým

    Takze co sa tyka kavkazu, proti NPC dobry laser, urcite ma svoje kvality.
    Prometheus je super aj proti hracom aj NPC (na BL jednoznacne, inak je slabsia nez kavkaz proti NPC).
    Asmodeus je sice na NPC naj, hlavne, ak sa nastohuje bonus, tak je to masaker.
    A ten novy laser Oddyseus ma urcite obrovsku vyhodu a to tu, ze je ako na hracov, tak aj na NPC a osobne sa ho urcite budem pokusat ziskat, lebo z inych hier viem, ze ked to pekne crituje, tak ten dmg je masaker a 50% je dost vysoka sanca. Sice na NPC by som povedal, ze je lepsia volba Asmodeus (v pripade nastohovania bonusu), kedze predsa len permanentne ma velky dmg, kdezto pri Oddyseovi je tam len sanca, aj ked vysoka, ale vzdy je to len sanca.
     
  7. Bolo by fajn, aby sa novy laser nedalo predat. Rovnako aby sa nedali predat nove raketomety.
    V tejto hre nikdy nevies... ked prehadzujem vybavu tak sa vzdy bojim ze ho predam :D
     
  8. Jeden, a ten mám. Že si ho dost cení je i jeho cena v počtu klíčů v permici. No uvidíme jak půjdou sehnat minimálně další dva.
     
  9. Zdravym oplati sa si zaobstarat lasery LF-PX01 do PET-ta a ubgradovat na 20 lvl...Diki za info
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  10. *brutus*

    *brutus* User

    Cruenta†Ultionem a ***Janci*** tohle ocenili.
  11. Malý dotaz, po vybavení lodi jen prometeuskami mi to dělá takový fialový efekt při střílení. Je to jen na parádu, nebo to i něco dělá užitečného?
     
  12. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).