Diskusia: Lov pirátov

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Borat, 15/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    jakub455: Kubo, máš pravdu, že dostat se zrovna na GE7 do TOP 10 je hrozná dřina. A to vůbec nemluvím o penězích, ale spíše o čase. Aby jsi toho dosáhl, musíš být hodně vytrvalý, takže klobouk dolů. Až jednou takto napřeš síly na něco v reále, určitě tě úspěch nemine. Schválně si spočítej, kolik by jsi vydělal, i kdyby ti platili jen stovku na hodinu. ;)

    Co se týká videa s nepoctivým hráčem, musí být dostatečně dlouhé, aby ho u BP uznali. Mám dojem, že musí mít asi 30 minut (třeba mě někdo z kolegů opraví), aby bylo jasně prokazatelné a těžko padělatelné. Pokud jsi ochoten a narazíš na takového hráče, můžeš to zkusit znovu. Je ale pravda, že na globále se tyto problémy řeší velmi složitě a bez záruky výsledku a to díky tomu, že hráči jsou různých národností. Na českých serverech je to jednodušší.
     
    jakub455 tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. jakub455

    jakub455 User

    Prepáč to som nevedel som nováčik fóra :), veď to bola odpoveď a malo to náväznosť na tému, resp. ideu o ktorej sme diskutovali :D .. je to fórum a máme demokraciu buď trochu ohľaduplnejší k hráčom, ktorých si máte vážiť a nie len upozorňovať na chyby.
     
  4. Borat

    Borat User

    Človek sa učí na svojich chybách :) Aspoň nabudúce vieš, že každá téma ma svoj zmysel a diskutuje sa v nej len na danú vec a nie na úplne niečo iné.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jakub455 - prave preto som ti dal link, aby si si ho precital, nech dodrzujes pravidla tohoto fora ako vsetci na fore ;) Nasa praca spociva v usmernovani hracov, napomahani, ale aj upozornovani, ak by nahodou porusili pravidla fora, aj ked nevedome. Ak budes mat nieco dodat a bude sa to tykat temy, tak sa mozes kludne vyjadrit slusnou formou, nikto ti nebude branit :)
     
  6. Zdravím zaujímala by ma jedna vec.

    Toto je rebríček klanov na mojom servery.

    1[​IMG]Linea Del Misterio [256 Sports][​IMG]2,080,831
    2[​IMG]We are the Monster children[​IMG]462,482
    3[​IMG]•Cєηтiηєłαs Λsєsiηøs √яu•[​IMG]311,539
    4[​IMG]EVANGELION-2[​IMG]264,243


    ten top 1 sa mi bodovo nezdá, žiaden z klanov ktorý je v popredných priečkach nie sú žiadni začiatočníci. Preto sa pýtam, môže tento klan viesť podvodom? Ak áno, upraví sa priečka ku koncu a aj odmeny??
     
  7. Warden

    Warden User

    =Streuner=.: I na jiných serverech mají klany na prvních místech podobné počty bodů, někde i výrazně více. Spousta hráčů na tuto akci vytvořila speciální klany jen kvůli akci. Takže bych se nad tím vůbec nepozastavoval.
     
  8. No já nevím, ale u nás to vypadá takto:
    JménoHodnota
    1[​IMG]☠ Pirat ☠ EVENT ☠ CLAN ☠[​IMG]5,655,594
    2[​IMG]Polska Elita[​IMG]1,404,395
    3[​IMG]Legión Hispana[​IMG]1,352,820
    4[​IMG]★BadBoys★[​IMG]1,264,038
    5[​IMG]PIRATES EVENT clan[​IMG]520,572
    Je jich 49 a asi tady tráví hodně času, pak na tom nevidím nic špatného. Proč když náhodou něco někomu jde, tak ho podezíráme z podvodu? To už nikdo nevěří ve slušnost a poctivost? Nebo jen já žiju jinde?:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - tak ako pises, ze ked ich je ako mravcov (full klan) a fakt su online skoro pol dna a robia aj v 2 - 3 skupinach piratov, tak nie je problem nahrat tolko bodov.

    Akcia nam o par dni skonci, takze treba ist na mapy lovit piratov, aby ste si zabezpecili co najlepsie odmeny ;)
     
  10. jakub455

    jakub455 User

    Áno, keď sa zoskupia 2 TOP klany a hrajú nonstop, tak možeš dobehovať tak k zóne neútočenia, kým ťa nesundajú :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tahle hra není pro samotáře, není šance, ale to bylo jasné hned od začátku. Je to účelový klan jen na tuto akci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Selendix

    Selendix User

    MuadDib85[CZ] spíš tato akce není pro samotáře. Hru jako takovou můžeš v pohodě hrát i bez klanu sám.
     
    -baghira2- a jakub455 tohle ocenili.
  13. jakub455

    jakub455 User

    Áno, len mňa štve skôr to, že hráči sú schopný kôli získaniu oleja na new lode meniť firmy a klany...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Vše je jen o domluvě. Takových akcí jako je tahle by mělo přibývat. Aby šlo trošku o spolupráci a ne, aby si každý hrabal sám na svém písečku :-D
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - aj samotari mozu nahnat pekne vela bodov, ale samozrejme ich nazenu viac, ked su v skupine s inymi a casto v hre. Par takych poznam, co ide na 11.-30. umiestnenie. Ale urcite je lepsie ucastnit sa s klanom na takychto akciach.

    jakub455 - zial aj toto sa deje v hre, ze hraci menia klany a vytraca sa loyalita. Pre olej su schopni takmer cohokolvek.

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - spravna rec ;) Taketo akcie dokazu spajat hracov, pretoze viac medzi sebou komunikuju. Samozrejme zavist dokaze vyprovokovat aj rozne wary, ale to k hre patri, kedze to je vesmirna strielacka. Ide o tu akcnost, nech sa clovek nenudi :)
     
  16. jakub455

    jakub455 User

    to áno, ale ked su v klane teraz samí majory zo vš. klanov, tak to je ťažké koľko-krát ustáť byť na mape viac ako pol hodiny, hlavne na 5-2.

    My máme síce aktívny klan, ale nie každý hráč má formácie za U. a dosť munície, prípadne prem.

    V budúcnosti s podobnou akciu by som ocenil aj nejaké postihy takýmto hráčom, kt. sú schopný zrušiť klan, meniť firmy, len za vidinou získania oleja.:rolleyes: (skôr je to len sen :D):D.

    PS: Vieme kto platí a kto nie :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Omlouvám se, patří tam akce, ne hra.
    jakub455 - člověk je tvor, který neustále něco zkouší a hledá. Učí se a rozvíjí, proto mám úplně jiné nároky začínající hráč než ten, kdo je full. Nejsme v Japonsku, kde se celý život pracuje v jedné firmě, od studenta až do důchodu.Já to hraju skoro deset let a byl jsem jen ve dvou klanech a firmu jsem nezměnil. Všude je totiž chleba o dvou kůrkách.
     
    Mamina71, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.