Zpetná vazba Diskusia: Mesačný rebríček

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 29/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Spectrum

    Spectrum User

    vzhladom k tomu že ranking systém ovládaju spáči to nema zmysel .. motivácia jedine tak pre podvodnikov podvádzat ešte viac.. čo je škoda pretože všetky dobre nápady proste niči pár veci v hre.. ale to BP musí vediet kedže to riziko podstupuje
     
  3. xmens

    xmens User

    Úbohé , diskutovať a napravit to čo tu nefunguje sa nedá roky a ani to nikoho z tých čo s tým môžu niečo urobit nezaujíma.
    Tak aký má zmysel diskutovať o niečom čo je tiež len umelo vytvorené programom čo nahráva body? !
    Celé je to ako diskutovať o diere na ceste ako sa dá obíjsť, preskočit,kto ju ako preskočil , obišiel , ako rýchlo a za aký krátky čas, namiesto toho aby tu dieru opravili a 50% tém, problémov v hre aj na celom fóre zmizne...
    Ale nie budete sa škraba´t cez hlavu za uchom ...

    Pre menej rozumovo zdatných vysvetlenie:
    Celý rank sa tvorí z nahraných bodov v hre - XP, česť atd.
    Lambo hráč - (cháp ako auto program ) nesedí za compom aby plnil úlohy , misie - ceé mu to robí program , ktorý nemá problém fungovat 24/ 7 s prestavkami ktoré mu nastavíš - to znamená že rutinne misie a milardy bodov mu nahrá program bez únavy , bez spánku, bez stažovania sa :D ...
    Je kopec videí na youtub...čo to dokazujú ako to funguje ... To nie je propagácia , je to priamy Dôkaz ako hraju TOP hráči podľa toho slávneho rebríčka o ktorom tu chcete diskutovat :DDD ... 100 G bodov čest za víkend? Ani keby hrali dvaja na dvoch účtoch a sčitali body dohromady to nedajú - program áno ...

    Hráč ktorí sedí a fyzický hrá to nedokáže

    Záver : Téme je absurdná, dá sa zaradiť pod tému BOTky na mapách ...

    Aký ma zmysel diskutovat o generálovi ktorý je 24/7 online ? Jedine v téme botky
    Aký ma zmysel diskutovat o 100G čest za víkend ? Jedine v téme botky
    Aký ma zmysel diskutovať o tích istých hráčoch čo sú v top 100 a to online 24/ 7 , v každej akcii na prvých miestach, to sú fakt taký dobrý? -NIE - len ich účet je zvýhodnený spôsobom hry , ktorý ostatní hráči nemajú a teda nemajú ani len možnosť to využiť ....


    Ja som to prestal hrat a občas sem z ješitnosti kuknem :) Aby som si potvrdil , že túto teraz už "pseudohru" nemá absolútne žiadny zmysel hrať ...

    Apropó : nehrám to tušim 6mes. a v ranku som sa posunul na miesto, na koré som sa aj ked som robil 2x kronos za víkend nikdy neposunul. Čo to asi znamená? :DDDD .

    Adios embrios :)
     
    Naposledy upraveno: 14/8/20
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    To si UFE a FE zas budú honiť ego na slabších hráčoch. Bravo BP, to si 24/7 a autíčkam, opäť nahral tému.
    Streliť si gól do vlastnej bránky a tým úplne pochovať túto hru. Myslel som, že to smutnejšie urobiť nejde.
     
  5. ono asi BP stratil prehlad o Botkach .tak teraz ich budu mat zoradene pekne od 1-50
     
  6. Gurmán

    Gurmán User

    já bych si strašně rád popovídal s lidma, kteří jsou zodpovědní za vývoj této hry. Opravdu by mě to zajímalo, protože podle mě tyhle hovadiny vymýšlí lidé, kteří buď:

    a) Darkorbitu vůbec nerozumí
    b) Darkorbit nikdy nehráli

    Všechno stavěný pro botery, podvodníky a šarlatány. Kdyby někdo zvednul zadek a podíval se ve hře, jak ta hra vypadá, nestačil by se divit a nevýmyšlel by tyhle zbytečný ptákoviny. V noci na 5-3 jsem sestřelil za hodinu 100 lodí, ani jsem to nestíhal naklikávat, situace stejná na 5-2, x-6 a x-7, o trochu lepší na starých mapách a x-5.

    A když už teda nějaký nový žebříček s "takovou slávou", tak je výsměch, že ti nejlepší nedostanou ani žádnou odměnu krom titulu, který stejně ani nikdo nečte a nesleduje.

    Vyházet z vývoje hry lidi, kteří jsou za tuhle "inovaci" a stav hry zodpovědní a vyházet lidi, kteří jsou zodpovědní za najmutí těch "vývojářů". Fraška, ostuda...
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak jsem se pořád podivoval pár dní zpět, co že se to děje na serveru GE-1 na mapě 3-2 a už jsem na to přišel.
    On bude nový žebříček a někdo buď testuje nového bota, nebo někdo testuje kolik toho server vydrží?
    Zde je žebříček lovců za posledních 24 hodin : https://ctrlv.cz/3t0f
    Jsem si říkal, že vru asi neumí lovit a už jsem na to přišel.
    P.S. Pro informaci podotknu, že tam v úterý lítalo cca. zhruba 500 liberátorů a od středy jsou to nostroma.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    novinka: https://board-cs.darkorbit.com/threads/mesacny-rebricek-aktualizacia.113981/#post-970893
    Můžou mi pověřené osoby zde vysvětlit, jak normální hráč, co nemá žádné velké úkoly a neporušuje VOP používáním podpůrných programů může dosáhnout na žebříček top 50 hráčů za měsíc?
    BP už jako podporuje porušování VOP a ještě dá i odměny, aby se mohli odlišovat?
    P.S. opravdu tam dejte titul : boter měsíce, roku a nonstop pilot.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  9. tak toto už je fakt vrchol...hrám roky slušne, ale toto ma fakt naštvalo, predpokladám, že sa booterské programy objavia čoskoro v paymente.....
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    A ti nejlepší vyhrají nakonec ''žetony šampionů''.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  11. ENDY1913

    ENDY1913 User

    To sa zobrazuje len Boterom lebo ja tam nič nemam:mad::mad:Alebo nedokažem tolko nahrat ako Autička:D:D:D:D
     
  12. a i b je správně. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► byl ve světě SW velitel povstalecké flotily. Nastal čas na diverze, poslední bitva bude vítězná.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. ENDY1913

    ENDY1913 User

    Aha uš viem Top50 Boterov preto som tam nie:mad::mad::mad:
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher?? A kde se to zobrazuje jako?
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  17. Je to smutne ale je to tak hrači 24/7 asi tuto hru živí tak to dělají pro ně na nás neziskový kašlou tak koho budeš poslouchat ten kdo ti dává na chleba nebo toho co tě jen využívá a nedá ti ani halíř mě osobně je to jedno hraju pro zabavu netlačí mě nějakej řebříček zahraju pár minut a tím to pro mě končí
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,?? Já neměl na mysli ''recpety'', ale konkrétně tu tabulku top 50-ti hráčů v hodnocení, protože si nemohu zkontrolovat, jak na tom jsem a proč tedy třeba nemám tu odměnu? Protože BP je předce neomylný že?
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak to sa mna darmo spytas, preco si neobdrzal odmenu. Toto je forum nie podpora hry. A co sa tyka zobrazovania, tak pokial sa neukazuje tabulka, tak sa to nahlasi a potom zavisi od pracovnikov BP, kedy to opravia.
     
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User