Zpetná vazba Diskusia: Mesačný rebríček

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 29/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    a poslední propadne peklu ....
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    *Firefox1*,? Chtěl bych ti touto cestou poděkovat za tvou odpověď, která mi ohromně samozřejmě pomohla a konečně mi otevřela oči. Budu se tvou radou řídit.:)
    P.S. Ocenil bych spíše nějakou radu od kompetentních a problému znalých na jejich reakci?
    *Firefox1*,
    Doufám, že tvůj další příspěvek zde nebude v duchu : a poslední potom i zhasne ...
     
    soudce_z_Lídlu a *Firefox1* tohle ocenili.
  3. To, kdo bude ten co zhasne, je to jediné co už je v dnešní fázi DO důležité, zbytek napjatě čeká. :rolleyes:

    Předpovídám, že odpověď je taková, že bližší informace nejsou v takto krátké době dostupné, protože vývojáři žádné info o opravě neposlali. Tak třeba příští měsíc, držím palce.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Klidně si počkám a potom zhasnu, ale byl bych raději, kdyby tento měsíční žebříček po vyhodnocení BP byl někde veřejně přístupný pro zpětnou kontrolu samotnými hráči hlavně z důvodu tvrzení samotného BP, že detekovaní podvodníci (exploiteři) jsou ''údajně'' odstraňováni z těchto žebříčků?
    A taky z důvodu neobdržení odměny i když na ní hráč má nárok.
     
    soudce_z_Lídlu a hututututu tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dnešním oficiálním oznámením nám něco BP sice naznačil, že o nějakém problému ví, ale mou osobu samozřejmě zaráží, že i když je jiná chyba nahlášena na podporu(opakovaně), tak BP do dnešního dne tuto chybu neregistroval a ani neřešil? Proč?
    Na co potom máme hlásit chyby i bugy, když BP má zřejmě jiné priority?
    Jak se v měsíčním hodnocení mohou opakovaně vyskytovat účty, které se nemohou (nebo by vlastně ani neměly být)prokazatelně objevit, když nemohou se ani přihlásit, tudíž ani nalogovat, protože mají perma ban na účet?
    Sice odměnu si asi nevyzvednou, ale okrádají další ''poctivé piloty měsíce'' o jejich zaslouženou odměnu?
    Kdy se nám k tomu BP hodlá vyjádřit?
    Zpoždění připsání odměn měsíčního žebříčku
     
    soudce_z_Lídlu a hututututu tohle ocenili.
  6. Forkys

    Forkys User

    ZOHAN,
    problemy se ohlasuji, jakmile je obdrzime i opakovane. Bohuzel jake priority ma BP nikdo z nas neovlivni. Velice rad bych ti napsal jinou odpoved, ale bohuzel nemohu. Jakmile odrzim nejake informace, jak nastalou situaci bude BP resit, dam vedet.
     
  7. xmens

    xmens User

    Co je s mesacnim hodnotením? Ziadne od,meny neboli, ani bližšie info.čo dalej
    Znovu je tu to iste v ranku na prvých dvoch priečkach - ( dalšie miesta nemám čas preverovat) su učty blokovane .. .G7
    Odmena za predošlý mesiac žiadna ...
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    soudce_z_Lídlu a hututututu tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je hezké, že se nám BP ''vzorně'' stará pravidelně o přísun nových nesmyslných designů na lodě které ''skoro'' nikdo nepoužívá a už déle než rok přehlíží to, že tento žebříček vůbec nefunguje správně?
    Proč?
    Na můj účet nepřichází žádný e-mail o tom, jak jsem se nakonec umístil a nemám ani možnost
    si to někde i ověřit.
    O tom, jestli jsem nějakou odměnu dostal, nebo nedostal mi úspěšně podpora oponuje, že můj problém byl nahlášen dále a dále se neděje nic.
    Je to každý měsíc pořád to samé.

    Hodnocení v listopadu bylo opožděné díky nějakému podivnému vyšetřování a na jeden účet dokonce dorazil e-mail s tím, že jsem se tento měsíc neumístil v top 50, byť před půlnocí jsem svítil v tabulce na 7- mém místě? žádný ban na tomto účtu nebyl, tak proč jsem nedostal odměnu?
    Kdo mi to vysvětlí?
    Proč jsou každý měsíc v měsíčním hodnocení permanentně zabanované účty?
    Kdy to konečně BP začne řešit?

    Proč nebyly zabanované účty v prosinci vyřazeny z tohoto hodnocení, když podle BP porušili pravidla exploitem a neoprávněně získávali Bz i čest do tabulky?
    Kdy začne něco BP i vyšetřovat a odebírat podvodníkům i získané suroviny, kredity a podobně?
    to se asi nikdy nedozvíme?
    nebo jo?
    P.S. Pravda je tam někde venku.:cool:
     
  10. Koukni se na datum, třeba až vystřízliví? To máš katolické vánoce, nový rok, pesah, dneska pravoslavné vánoce, pak čínský nový rok, dvoje velikonoce, ramadán, no kde na to mají najít čas?
     
    Naposledy upraveno: 6/1/22
  11. Gluksik

    Gluksik User

    Bohužel s tímhle nikdo z nás nic neudělá a nezbívá nám nic jiného než čekat než tuto "malou" chybku opraví stejně jako jsme si museli počkat než konečně zabanují hráče co používali chyby v bráně ethernal.

    Myslím si že tu je mnohem víc větších chyb než je tahle.
    Nenadarmo se říká kdo si počká ten se dočká :)
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Gluksik, Jaké chyby máš například na mysli?
    Pokud podle tebe není velká chyba to, že někdo má ban na účet a je stále na konci měsíce v žebříčku, tak potom nevím. Pokud máš na mysli cokoliv kolem peta, tak už se trochu snaží s tím něco i dělat.
    A uba i refrakce je takový malý pomníček a připomíná mi to tu zakázanou zonu v americe už.
    Nesmí se tam a BP doporučuje tam nechodit, ale stejně to občas někdo zkusí.:cool:
    P.S. Nechceš se s námi podělit o ty chyby ve hře, které jsou podle tebe závažnější?
    Třeba v jiném, správném tématu, Zkus to, třeba se to potom pohne?
    Nebo jso prospěšné pro hráče a tudíž tajné?:)
     
  13. Tvorcovia tejto hry sa určite tešia z množstva hrajúcich lodí, keď majú potrebu ich osobitne odmeniť. Som však presvedčený, že BP neskúma, kto lode ovláda, pretože vyspelosť podvodných programov predbehla zastaranosť kódu DO a zrejme skončila možnosť BP tomuto faktu vzdorovať. Inak, nie je možné pochopiť postup BP, lebo disponovaním vedomostí o skladbe hrajúcich lodí, teda pomeru botiek vs živých hráčov, by takúto príležitosť - podvodne získať ešte väčší úspech, nik do hry nedal. Úvahy o poslednom zhasnutí sú tu roky, roky sú tu aj podvodníci, roky sa s nimi BP vysporiadava, teda to aspoň deklarujú. Zastávam názor, že tento hlúpy nápad je treba čo najskôr z hry odstrániť a úsilie venovať postupnému očisteniu DO, pretože sa sústavne prehlbuje miera zisku a prospechu podvodníkov voči poctivým hráčom. A to je zle! Po zvrátení tohto stavu tu volám už niekoľko rokov.
     
    stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Drift1

    Drift1 User

    Abych řekl pravdu nerozumím tomu. Je někde nějaká kolonka která mi ukazuje jak na tom jsem nebo je to systém překvapení kdy mi po měsící přijde oznámení že jsem se posunul a získal něco?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  16. -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Drift1

    Drift1 User

    TESS-takže pro mě nedosažitelný...mých 18 tísíc oproti 57 milionů. Když to tak vezmu abych se dostal do první 50 tak musím za měsíc složit aspoň 178 571 uber kristalů když za jednoho je 56 ranking bodů. Nebo 250 000 citadel které jsou za 40 bodů?
     
    Naposledy upraveno: 8/1/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. kentik007

    kentik007 User

    Drift1 V Eternalke sa dá najlepšie uspieť..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Drift1

    Drift1 User

  20. kentik007

    kentik007 User

    Drift1 Ten čo ju dáva po vlnu 400 a tak tak má nadupanú odmenu no :D plus orcus modul na česť formacia a boostre... tak sa to potom len tak zbiera...

    Edit: 5-4 mapa je somarina
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).