Zpetná vazba Diskusia: Moduly do lodí

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 9/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kokis-007

    kokis-007 User

    Ďakujem pomohlo vymazanie konfi
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Chci se zeptat, když od 20.12.23 je zimní akce a vyrobím dekodér black light a seberu, může mi padnout modul na solaris plus?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  5. Díky, mám na jednu v montáži. Jinak modulů mám spoustu, na lodě které nemám a ani neplánuji...
    Další plusové lodě asi pořídím podle modulů, které mám, než ty, které bych chtěl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tady #190 se píše:
    A že žlutej MTCH se tváří jako červenej, to už přeci taky trvá docela dlouho, že jo?

    By se mi hodil nějakej seznam toho, co je rozbitý a o čom se teda už ví. Tohle oznámení jsem mylně považoval za opravu právě toho SPC. Jsem trefil pěknej červnej modul na Tartarus+ a žlutej mám nejlepší zatím zrovna tenhle.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H taky jsme se na to ptali, proč je neopravily na jednou. Oprava SPC-MTCH01 modulu by měla proběhnout co nejdříve.
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.
  8. @Punisher a môžu tie moduly na vyhýbanie padnúť aj na iné lode? lebo predstavenie si nesmrtelnosti neznie zle :):cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    «Komander_SvK» - moduly na vyhybanie mozu padnut aj na ine lode. No neviem, ci je mozne dosiahnut "nesmrtelnost" zatial to nemam ako otestovat, kym nepadne spravny modul.
     
    -baghira2- a «Komander_SvK» tohle ocenili.
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    A kterou lodičku máš konkrétně na mysli, když ani 123% úhybných manévrů nefunguje ani u lodě mimesis i se schopkou. Zcela evidentně mají profil pilota, úhybné manévry, profil pilota i NPC na mapě.:cool:
    Když 100% není úplně 100%. Asi to musí být přesně, ani míň a ani víc asi.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. Co to je ten správný modul na vyhýbání? Třeba mám ty ''nesprávné''?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - mozes mi napisat ake moduly s akymi % na Mimesis mas? ja mam 110% a testoval som to na NPC, ale dostal som obcas hit, lebo zrejme sa nerata PP, ale ked ty mas 123% tak aj bez PP by si nemal dostat hit od NPC. Spytat sa na to mozeme, ale netusim momentalne, kedy bude odpoved.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Už jsme to se ZOHANem řešili. On jen zde potřebuje vyjadřovat názor na vše i když to není prioritní problém. Asi nechce pochopit, že jsou teď důležitější věci na řešení, tak nám tu bude psát všude a pokládat stále ty stejné otázky. Kdyby to bylo možné ráda si to sním vyměním a může si na týden zkusit naši práci a komunikovat s BP.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/24
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, A proč by hráč na foru hry nemohl debatovat k aktuálním problémům a ještě k tomu ve správné sekci a ještě v diskusi?
    Tomu fakt nerozumím. Důležitější věci na řešení? Já někde zde vyžaduji řešení?
    Píšeš zde o ''práci''? Ty za tuto činnost pobíráš plat?
    P.S. Možná jsme něco řešili, ale stále nemám potvrzenou informaci, kolik je nastaveno BP maximální množství úhybných manévrů v % u jakékoliv lodi, včetně lodi mimesis, protože když probíhá horečka při akci žebříček v EBG a je tam lodička mimesis zařazena, tak to ani tak stejně nefunguje a to v tu chvíli mám skoro podle jednoduchého výpočtu skoro 150%?
    Když upravovali hodnotu rychlosti lodi na max cca750?, hodnotu cooldownu na 75%, tak jestli neudělali u úhybných manévrů chybu, protože 100% prostě není 100% a opravdu nemám 9-ti vteřinové lagy, když sabuji NPC.

    I malé problémy mají vliv na celkový dojem ze hry a malé střípky se dají poskládat v celek.
    Jen se teda zeptám, ty osobně víš, co je pro BP ten ''prioritní'' problém a co ty 4 pracovní dny vlastně dělali, když vydali místo ofika pouze kupon do hry?
     
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN debatovat můžeš, ale nečteš příspěvky předtím. Toť vše.
    Ty když doma uklízíš, taky tě za to platí? To je taky práce přeci.:rolleyes:

    Něco na tom bude, ale v momentální situaci.:eek:
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, A které příspěvky konkrétně podle tebe nečtu? Já už jsem dostal odpověď na svou otázku? Nikde ji tu nevidím.
    P.S. já doma neuklízím, tak to nemohu posoudit.:cool:
     
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN to se týká jiného tématu. Vždy je dobré si vše přečíst a až pak reagovat.;)
    I já dělám chyby. :D
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Psát v jiném tématu, že nečtu předešlé příspěvky je docela matoucí ne?

    To Punisher :

    schopnost lodi mimesis . 65%
    modul žlutej . 20%(najde se i účet kde mám 23, nebo 24%)
    zelenej modul : 5%
    červenej modul : 5%
    formace hvězda : 5%
    profil pilota : 12%
    horečka při akci :Mimesis : Efekty: +25 % k vyhýbání
    Takže full je to 137%.
    Takže to vychází na cca. 125% při horečce bez profilu pilota a stejně to nefunguje?
    A i bez horečky to je pořád 100% i bez profilu pilota ne?
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - no ano, jedine, zeby bol nejaky strop, ktory nam samozrejme zabudli povedat, ze bol nejaky nastaveny. AKo uz bolo pisane, momentalne je vela problemov, tie sa musia poriesit, ale ked bude situacia kludnejsia, tak sa skusime na to popytat.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  19. Včera jsem prohazoval moduly (zelený) mezi loděma a Orkuska (který jsem ho sebral) se pak při načtení uložený konfigurace vybavovala náhodnejma modulama. Pokaždý načetla nějakej zelenej bez ohledu na to, jestli na tu loď jde dát nebo ne... Jestli se to děje dál, nevím, nechce se mi tím ztrácet čas znovu.

    [​IMG]

    Do diskuse o chybách jsem to nedával, zas bych vyrobil multipost..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky jsem se hrabal v hangárových modulech a narazil jsem na 5 stejných modulů do Diminishera HP-DIM01 + 10% ??? to by snad nemělo padnout ne ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).