Diskusia: Moj najvetší uspech na Dark orbite

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NotDragonCZ, 12/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    NotDragonCZ Svůj názor tady vyjádřilo 9 lidí, včetně tebe. Nerozumím tomu proč chceš mermomocí uzavřít téma, a nedat prostor i dalším hráčům kteří se o své úspěchy chtějí podělit? Jistě, spousta hráčů toto nemusí zajímat nebo nechtějí odpovídat, ale to ještě není důvod k uzamčení, je tu spoustu jiných kteří mohou chtít odpovědět, ale nemůžeš čekat hned 100 odpovědí, vždyť téma tu je sotva 4 dny..
    A jestli si myslíš že nám téma vadí nebo překáží, tak jsi na omylu, právě proto tu diskuzní koutek je. ;)
     
  2. dobre
    =Marvin= Presvedčil si ma tak tu temu nechajte ešte nejaku dobu
    ešte na živu.
     
  3. Můj největší úspěch (pokud se tomu dá říkat úspěch :D ) je, že jsem včera utekl jedné aegisce a zbyl mi 1 život :D .
    A pokud se tomu nedá říkat úspěch, nýbrž štěstí jak Kanada, tak můj úspěch je ten, že jsem se za těch 140 hracích hodin, dostal do TOP 1500.
     
  4. Můj největší ůspěch?.....tak vono je takovej ůspěchu víc....ve hře je pro mě asi největší uspěch že sem dokázal dát "oldschoolFEGa" a největší ůspěch ve hře jako takové,že jsem našel super partu lidí (klan ULPN,cz1)bohužel už to budou 2 roky co jsme se rozpadly :(
     
  5. Andseyne

    Andseyne User

    moj najvetši uspech som zatial nedosiahol a viem že ponom tuži asi každy hrač a to je vihrať Jackpot arenu :)
     
  6. Má první Cuba kterou jsem dal sám.:)
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Autor souhlasil s tim aby bylo tema nadale otevrene, otevrene zustane, ale jen za predpokladu ze se hraci budou vyjadrovat k teme a nebude se tu mnozit spam a OT. A to tvuj prispevek nyni je. Nech prosim prosazovani pravidel vyhradne na moderatorech, dekuji. :)
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    No u mě to bude asi to, že jsem sehnal 5 kousků Lf4 za jediný den (akce na bedny + Kappa) 2 lasery dokonce padly na jedné mapě ze dvou beden po sobě. Nevěřil jsem vlastním očím a málem jsem spadnul ze židle... :D (pravda je, že jsem si za bedny připlatil (řešil jsem to v jiném tématu) Jinak byl úspěch uštvat Čtyřicátého prvního hráče serveru. Škoda, že si mě potom podal 3x... :D (Aegiska už neměla schopnosti)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. najvetší uspech je asi ten že mam splnené všetky ulohy :) .. no zatiaľ ... som lvl 18 :D
     
  10. Jako svůj největší úspěch bych viděl svou schopnost se o dovolené i týden nelogovat do hry. Je to ale děs, ten internet je už dnes i v pustině:D. Může to znít jako legrace, ale zamyslete se nad tím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.