Zpetná vazba Diskusia: Mrazivé bludisko

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 19/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    neneman321, Nevím, jestli to víš, ale ten super ice se objevuje pouze na pravé dolní mapě(sektoru).
     
  2. neneman321

    neneman321 User

    ZOHAN další novinka pro mě, já je hledám po celý mapě, dík za info, snad se mě je podaří najít :)

    Edit: 29.12.2023 - 08:55 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Synk. 29.12.2023 - 08:55 Úspěch dosažen: Svižný pronásledovatel, tak mám hotové super ice a jako bonus jsem našle Synka, asi poprvé a naposledy a mám svůj titul :D:D
     
    Naposledy upraveno: 29/12/23
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Tak, mám vše hotovo, teď už do toho labyrintu půjdu jenom kvůli Meteoroidům. Abych to za sebe shrnul:

    Akce je docela dobrá zábava, některé úkoly se dají splnit lépe, některé hůře, ale ne tak ani kvůli náročnosti, jako spíš kvůli autíčkům:
    - Úkol poškoď Super Ice Meteoroid, než se k němu dostanu, je po něm a okolo něj podivuhodná formace lodí pojmenovaných například 1, 2, 3, 4... a pak jedna s jakž takž normálním jménem... každý si domyslíme, co to znamená, že?
    - Co se úkolu dovol nepříteli poškodit tvoji loď týče, nechápu, proč se do něj nepočítá i to obrovské poškození lodi z min z Iceterionu. Vždyť je to přeci taky poškození mé lodi od nepřítele. Rád bych to viděl příští rok implementované.
    - Je sice fajn, že se Synk objeví hned 3x, ale stejně je šance, že k němu doletíte včas, mizivá. Občas se mi to poštěstilo, ale mé 3 sestřely oproti těm na prvních příčkách jsou hodně vzdálené. To aby si člověk vybral, jestli chce Synky nebo úkoly do permanentky.

    Ještě poznámka k těm autíčkům - Jak je možné, že na celém serveru GE5 dostalo poslední měsíc ban jen 14 hráčů? Já sice chápu, že systém nemusí zachytit vše, ale ono by úplně stačilo občas se podívat na mapy (hlavně na 5-3) a do bludiště - vždyť je to úplně do očí bijící. Jak pak má mít normální hráč šanci na sestřely v bludišti, nebo i na další věci, když jsou NPC celou dobu okupována někým, kdo ani nesedí u klávesnice? Doufám, že si to BP brzy uvědomí, protože některé z těch programů už jsou, bohužel, dost vymakané i s "human-like behavior", pokud proti tomu neudělají včas něco pořádného, tak už se jim to nepovede nikdy.

    Všech 194 získaných klíčů jsem použil na boxy a musím uznat, že jsem s výsledky spokojený :)
    - Šrot: 360
    - R-IC3: 550
    - Polychromium: 1 200
    - Zelené klíče: 175
    - EE: 1400
    - A-BL: 27 200
    - Logdisk: 205

    Taky padl jede design: Arctic Sentinel, a 10 000 U jako kompenzace.

    A celkem z boxů 16 modulů :D:cool: (ty samy by stály 160 klíčů - budiž, ty 03 80 klíčů, ale i tak se opět ukázalo, že se spíš vyplatí sbírat, než přímo směnit. A taky proto, že i když ty XU03 slibují větší šanci na + lodě, tak mi stejně víc padly na obyčejné lodě):
    - DMG XU03 2x
    - HP XU03 3x
    - SHD XU03 1x
    - SPC XU03 2x
    - DMG XU02 4x
    - HP XU02 2x
    - SHD XU02 2x

    Takže, akce fajn (ještě lepší by byla bez aut), odměny z boxů super, snad bude příští rok minimálně taková jako teď, ale doufám, že bude lepší :)

    "Veselé Vánoce, Harry! :D Veselý Vánoce, Marve! :D"
     
    *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  4. neneman321

    neneman321 User

    Za mě letošní akce spokojenost, padl mě modul 8% rychlost na Solaris plus, už mám štít i ZB na tu lodičku, zbývá jen najít postupně dmg modul na npc( mám jen na hráče):), mám motivaci do dalšího roku , postavit plusku a být v akcích rychlejší, zvlášť když jde o Synka nebo o přílet třeba k invokům , rovněž aspoň na pve mohu potvrdit, že mapy nebyly obsazené automatem a po celou akci jde nalézat meteory, což v předchozích letech vůbec nešlo, jak tam přišel automat, bylo po akci :rolleyes::D takže vám všem přeji vše nejlepší do nového roku a pevné nervy s hráči co porušují pravidla hry. :)
     
  5. Hm. Akce sice pěkná a vlastně až na začátek a včerejšek to i celkem dobře jelo (sem tam výpadek, ale furt dobrý). Ale teda u nás na serveru se dalo jakštakš lítat o víkendu, jinak je tam automatů ne ani tak plno, jako fest přeplněno.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).