Zpetná vazba Diskusia: Mrazivé bludisko

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 19/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. josef402

    josef402 User

  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Dnes jsem konečně hrál, když bylo mrazivé bludiště, ale nešlo se přihlásit!!
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gurmán - ak chces riesit nejaky ban, napis si do sekcie chat, tam je to pre ostatnych uzivatelo neviditelne. No predtym porozmyslaj, ake nazvy volis a aj spolocnosti, ktorej hra patri.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gurmán - takze predsa len si spominas. No ty si nazval spolocnost takto a bud rad, ze nemas ban na mesiac, co by si pred par rokmi od niektorych kolegov mal urcite za to.

    V tomto vlakne prebieha diskusia o akcii, vsetko ostatne bude zmazane.
     
  5. no ja jsem si chtel vlest do bludiste neco kolem 20h a nesla jak to mela byt do 23h
     
  6. Halo(T)

    Halo(T) User

    Dnes po pár minutách spuštění Mrazivého bludiště zase spadl celý server. Co jiného čekat :--)
     
  7. Ja sem byl v bludisti a super sice sem synka nevidel ale za to jsem na expil hodne jeste ze jsem se trefil na dobrou mapu tak jsem tam radeji uz zustal a vyplatilo se;)
     
  8. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    To máte šťastie, mne nejde ani nalogovať do hry ;)
     
  9. josef402

    josef402 User

  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - pokial nam nieco ujde, tak stale je k dispozicii nahlasovanie prispevkov ako je tomu na chate.

    Vsetky OT som premazal, kto sa nebude venovat teme, prispevok bude zmazany a budu za to body.
     
  11. blesk1j

    blesk1j User

    Jak je to s bludištěm na PVE serveru?
     
  12. Parádní akce o které jsem mohl jenom číst, jelikož se nemůžu zase přihlásit do hry. Díky díky. Veselé Vánoce.
     
  13. josef402

    josef402 User

    tak to nechapu mrazak ma trvat od 11-4 hod. a co se stalo 13hodin a konec pokracujem za 2hod nemaji pojem co je 4 hod.nebo nejaka uprava
     
  14. latanum

    latanum User

    Všichni tam zmrzneme!?
     
  15. Kde je Vánoční brána ? :mad::mad::mad:
    Komedie nějaké mrazivé bludiště, vždycky jsem se těšil na bránu na X-4.
    A kde to je ?????? :confused::confused::confused::confused:
     
  16. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    josef402 info:Sobota a neděle:
    od 11:00 do 13:00 (2 hodiny)
    od 15:00 do 19:00 (2 hodiny)
    od 19:00 do 23:00 (4 hodiny)
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪, ?? Kdyby jsi četl pozorněji FAQ, tak by jsi zjistil toto : Letošní Zimní akce přichází s řadou aktivit, stejně jako několika změnami stávajících herních prvků.
    P.S. Nová dobaáá.
     
  18. kde je nejake info o tom Bludisti casy co jsou uvedene neplatí zadne info nikde dnes jsem si udelal cas a hele v mela byt od 19h a ona koncí fakt super tak aspon upravte ten cas takhle to vypada jak jenom pro vyvolene:(
     
  19. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Ten iceterion nejde zaměřit.
     
  20. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Rovněž jsou tu nové postavy NPC Iceterion, které ti v Mrazivém bludišti nedají nic zadarmo. Nelze je zabít a navíc odhazují výbušné miny, které poškodí tvou loď!