Zpetná vazba Diskusia: Mrazivé bludisko

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 19/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Další podpásovka, kde je Vánoční brána ?
    Ta o Vánocích takový shit, už je to celé k ničemu

    Hlavně, že je tam payment !!!
     
  2. stefan.sv

    stefan.sv User

    z bojoveho preukazu som ziskal shd-xt10 pise sa tam ze modul zaisti aspon 10%stitu lodiam orcus a centurion pritom je na orcus a spearhed.Tak sa chcem opytat ci vobec aspon jeden s tich modulov v bojovom preukaze bude fungovat v lodi centurion?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    stefan.sv - vo FAQ je pisane, ze je tam len sanca pri danych lodiach, ze tie % budu vyssie. Ale nie, ze to bude na obe lode.
    upload_2020-12-22_22-26-4.png
     
  4. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Kde najdu toho super meteroida lítám v bludíšti několik dní synka a metroidy jsem potkal ale super meteroid nikdeo_O
    :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:mad:
     
    Naposledy upraveno: 24/12/20
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Dnes maju v labyrinte zavrete,uz je 19:59 a nic
     
  6. *RimmerH*

    *RimmerH* User

  7. Dá sa ešte niekde získať/vyrobiť modul SPC-SPD01 ? Minulý rok podľa info na fore bol pri tejto akcii k dispozícii.
     
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Tak asi som blbý,ale v tomto ziadnu taku odstavku nevidim:
    Pondělí−pátek: Od 10:00 do 14:00 (4 hodiny) a od 19:00 do 23:00 (4 hodiny)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ☜☆☞WildShooter☜☆☞ - da sa ziskat napriklad este aj z bonusovych odmien z bran, ktore byvaju v utorok, streda a stvrtok. Treba to sledovat a taktiez aj agatusov prielom, obcas sa tam zvykne objavit.
     
  10. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    *SATKO* ve všední dny zatím jedou stejné časy jako o SO a NE tedy : 11-13 / 15-19 / 21-23
     
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zeptal bych se kompetentních, ale je mi jasné, že nemáte žádné informace a podle chování BP v poslední době je mi jasné, že jim tam scházejí odborníci, protoře to, co předvýdějí poslední týdny, to tu ještě nebylo.
    Kamkoliv se podívám, tak tam vidím chybu, bug, nebo špatný překlad?
    Za co berou prémie praciovníci oddělení kontroly kvality?
    Akce probíhá a časy nějak nesedí? Jak je to s časem horečky? To taky funguje cik-cak, jak to vyjde?omg lul:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    3 uživatelé(ů) tohle ocenili(o).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. pecko

    pecko User

    ahoj, neviete ci sa ta hlavna odmena zapise hned po dokonceni poslednej ulohy? alebo kedy sa zapise? pretoze som teraz dokoncil poslednu a nic nevidim zeby sa mi pripisalo, dik
     
  15. pecko

    pecko User

    takže nič?
     
  16. coroner

    coroner User

    Tak všichni máme premium na měsíc a můžeme" zalehnout na matrace" /Kmotr/:)
     
    jak-vycvičit-draky a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Otázečka na příkladu:

    Pokud udělám vlnu 200 v eternálce a budu v žebříčku třeba 20. s časem 14:00 a pak po mě udělá jiný hráč vlnu 200 následující den a třeba i za kratší dobu, budu v žebříčku první s vlnou 200 já kvůli dřívějšímu DATUMOVÉMU ČASU nebo tam může být i on, pokud ji třeba udělal za kratší čas?
     
    BAGHIRADAVAKAZDYMU a ZOHAN tohle ocenili.
  18. tomruza

    tomruza User

    ahoj skocil jsem do bludiste zrovna kdyz akce skoncila a nemam zadny klic :D kde krom bludiste klice sezenu?
     
    jak-vycvičit-draky a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User