Zpetná vazba Diskusia: Mrazivé bludisko

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 19/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. informer

    informer User

    Punisher, A proč tedy podle pravidel ten příspěvek jednoduše needitoval?
    Já kvůli tomu v tom bludišti úplně zabloudil. fakt děkuju
     
  2. Já jsem dnes kvůli tomu bloudil 45 minut a přišel tak o možnost vydělávat uridium a chytat Synka :/
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    informer - editacia prispevku sa zial nezobrazi tym, ktory si "uz" precitali prispevok a rozhodli sa nim riadit. Avsak, ty si cital dalsie prispevky, kedze si aj reagoval OT, tym padol si videl aj moje upozornenie na to, ze je to z minulej akcii, cize neaktualne a aj prispevok hraca, ktory uviedol, ze je to len orientacne. Mozno by editoval aj ten prispevok, keby si ho neupozornoval nedavno, ze kolko krat chce este nejaky prispevok editovat ;)
     
  4. ahoj mě zajímá jak to bude na G5 s hráčí co chytají synka a bez potíží si lítají přes barieru !!!!!!!
     
  5. "Lítají přes bariéru"? Střílí přes bariéru, to jo, ale prolítavat skrz snad nejde, ne?
     
  6. Když to šlo i v UBA, tak už bych se nedivil ničemu.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    A je to tam! Nakonec na global a venomem. Pěkné odměny.
    25.12.2021 - 18:18 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Synk.

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tak to upřimně Gratuluji. ;)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nie je problem sa dostat cez barieru, ak mas lod Mimesis. Ta predsa dokaze skakat na rozne miesta na mape do urcitej vzdialenosti. Takze vie cez barieru prejst.
     
  9. Díky. A to mi ještě z obsidiánek padl k venomu:[​IMG][​IMG]
    Omluva za OT.
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,?? Možná bych požádal hráče KAPŘÍKKOI[ĐĐS], aby více upřesnil pojem : ''lítají'' přes bariéru? Z vlastní zkušenosti vím, že určité lodě s velkou rychlostí tohleto dokážou. A nejen v bludišti.
    Otázkou je, jestli je to chyba, záměr, bug, či ten BP oblíbený ''exploit''.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Kamarád2000 tohle ocenil(a).
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

    Punisher,skacu cez barieru?To je co za poriadok,konecne som sekol 5-teho synka a do rebricka nezaratalo.To sa potom niekomu loví!
    [​IMG]
    26.12.2021 - 16:40[​IMG]Zničil si loď votrelcov typu Synk.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    No skoda,ze nemam taku lod skocil by som rovno do centraly BP sa opytat,preco mi toho synka nazaratalo.Ale cert s tým,je to vlastne fuk
     
    Naposledy upraveno: 26/12/21
  14. Zdrávim mam otázku ohladom boj.preukazu kupil som si ho kôli modulom na Orcus a Centurion a na koniec po vymene idem do hangaru a tam moduli na uplne ine lode hlavna vec ze pisu na orocus a centurion moze mi to niekto vysvetlit?
     
  15. Nebolo by zle prekuknut aj na forum niekedy. Moduly ti padaju na vsetky lode, nie len na Orkus ci Centurion.
    Tu je link, ked by nahodou fotka nefungovala - https://board-cs.darkorbit.com/threads/zimni-akce-caste-dotazy-2021.115067/
    [​IMG]
     
    Eρεβος*SK tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  17. dik za odpovede uz nto chapem:)
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ty nie si forar, tak laskavu tu nepis, ako mame svoju pracu robit. Patris medzi hracov, ktori maju najviac banov na fore, tak na tvojom mieste by som bol tisko a suchal nohami. Hrac sa to pytal v suvislosti s bojovym preukazom, ktory je sucastou mraziveho bludiska a odmeny v nom su aj XT moduly, takze ma to nieco spolocne aj s eventom. Navyse tvoj prispevok sa tyka nasej prace na fora, absolutne sa netyka inej akcie ani len vzdialene a este upozornujes na inych, ked ty tvoris vyslovene OT, ktore som mimochodom aj zmazal, kedze sa absolutne netykalo akcie.
     
  19. synek dva roky smula aby se mi objevil sotva sem to sem napsal bum a narodil se vedle metak aspon jednou:) ale nechapu toho tipka kterej ho uz dal 62krato_O