Zpetná vazba Diskusia: Mutujíci epidemie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MINNORIT

    MINNORIT User

    zvitazil skor ten kto to prestal hrat pred 5-6 rokma :mad: a čest porazenym ktorý tu ešte ostali a veria :D:D:D
     
  2. nero3

    nero3 User

    Díky za spojení... sorry

    No DMG bez bostu a na vrtačku mám s X1 cca 30-35k asi to je málo :(( ... a to běžně střílím s X2, takže DMG .. 60-70k .. jo a + rakety taky něco dají.
    no to že jsi nasbíral za hodinu 100 slitiny ??? no toho bych se rád dožil taky.... to kolem tebe nelítaly žádné auta co ti kradly NPC ?? a Pokaždé ti vypadlo MAX slitiny?? jinak to nevidím reálně

    Zkoušel jsem si to změřit a za hodinu jsem měl cca 30 slitiny.... a když mapu vystříleli od aut tak jsem dal i 50 slitiny za hodinu, ale s auty to prostě nešlo dát více

    chápu s mou malou DMG to asi nejde udělat
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - lenze ja som to strielal s x4, takze ovela rychlejsie sli NPC dole. Programy som strielal, takze sa velmi ku mne nepriblizovali. Ono staci napriklad, ked ta zacnu strielat lovci a uz das ovela menej zliatiny ako keby mas pokoj.
     
  4. jaritko

    jaritko User

    Presne z tohoto dôvodu chodím farmiť zliatinu na cudzie mapy. Aj CPUčka postavím a aj lodičky si postrielam.
     
  5. Punisher vím, že snažíš namotivovat hráče ke hraní.
    Ale prosím tě, aspon bych mluvil pravdu.

    Tento event a předchozí je nesplnitelný.
    Stačí se podívat do montáže, kde ty ceny designů, modulů jsou dělané na míru 24/7.

    Jsem MMO, když sbírám tu slitinu, tak prostě v 98 % procent to střílejí jen 24/7.
    Pokud mi něco zbyde na mapě, pak je nereálné mít takové čísla co píšeš.

    Je třeba žít v realitě, ne si představovat hru v roce 2009.
     
  6. raymen22

    raymen22 User

    ještě k tomu ber v potaz když to střílíš x4 tak do hodiny máš menší odměnu nebo aspoň já to tak měl .
     
  7. Může mít vliv na vypadnutí slitiny to, čím se ty Blighted Gygerthrall střílí (přehlídl jsem někde něco?)? Já je sekám víceméně jedničkama, a slitina nepadá. Když jsem dva zkusmo střílel čtyřkama, z obou slitina vypadla. Z dnešních 22 BG mi to dalo dohromady 5 slitin.

    Minulý cíle byly teda lehčí. Z mnohem slabší lodí a bez klanu jsem nezvládl jen 250 lodí na pvp. Tady se střílí pouze npc a těch 50 imu cpu je (pro mě) nemožnejch...
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - ja vzdy pisem len pravdu. To si teraz natrafil na nespravnu osobu, ktorej toto pises a nemam za potrebu hracov motivovat, to nech robi BP, aby si tych hracov udrzal. Ten event je splnitelny, kedze v nasom klane nie su ziadne programy a niektori to uz splnili. Lenze tomu trba obetovat viac casu a muni.

    raymen22 - tak ja to nestrielam hodiny denne, len som scital cas, ktory som strielal NPC a spriemeroval, kde som dostal priemer zliatin na hodinu.

    Delta-7925H - nemame o tom informaciu, zeby vyber municie rozhodoval o vypadnutej zliatine.
     
  9. ahojteeee.

    Robte daco uz s botakmi bo vam to tu roztrieskam uz :DDD
    Ale vazne...
    Kokso ...kde sa pohnem ,tam je zmrd .. hra pod ma za 2,50... toto co je ?? Ako som vulgarna ? Nech,!!!ale toto je fakt uz humus co je tu . A viete co ?? Dalsia vec...Nadrbat poriadne na tie tupe hlavy v PB pretoze predavaju *** a drbu celu hru . Mozte ma zabanovat ale toto je pravda!!! Drahy moji nakupte si programy bo inak cesta nevedie!!!
     
  10. Aθηνa*SK souhlas, taky mě nebaví to, že večer v 20 hod. potkám hráče, ráno tam je furt. Čili kolotoče.
    O ničem jiném nemluvím.
    Těm autům by měli zabanovat vše. Je smutné vidět, kde hra je.
    Jinými slovy máš auto jsi pán.
    Nemáš auto jsi nula.

    Je děs, že místo ochrany fér hráčů se vyzdivují autíčkové účty do nebes.

    Doufám, že v novém klientu nebude možná si zapnou automat. Jinak je to v kelu.
    O eventech nemluvím.
    Na foru event. Pro hráče zapni si auto a kolotoč.
     
  11. MINNORIT

    MINNORIT User

    Na kolotoče pišete na nespravnu stranu :D preto to treba len strielat a strielat :rolleyes: a ciele? v pohode sa daju spravit mam okrem 3 spravene bez problemou 3 ciele na CPU kašlem, nechce sa mi chodit do karanteny :p:oops: ale keby ano mam to davno hotove kedže karantenny bug ma bug a da sa v pohode robit karantenu v 40 lodiach len asi 10% nepadne boxik :eek::confused::D