Zpetná vazba Diskusia: Nový PVE server

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Už by to mělo jít :D. Jsem jinak introvert. Mám 56 pohlaví :D.
    *SATKO* však to jen skus.
    -Diego- EIC [SW-R] Povstalci-Rebels příprava na povstání ve velkém stylu, jinak nic nečekejte :D. Povstání začne výstřelem z Aurory nebo nějaké podobné lodě. Spíš nějaké americké. Už míří do Černého moře.
    Upozorňuji, že týden je moje odpovědní doba standartní.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/21
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Admirál a co mam skúsit? Ty uz ma nemas rád ?
     
  3. *SATKO*, jak to jen můžeš říct. Myslím skus PVE server, klidně si si dej žádost do klanu, jsi-li EIC, já ty multiklany nepodporuji, ale spojka beru. Kámo, já jsem poslední, co bych byl proti tobě :D....
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Admiral dik,bol to len žart,klany nemusim a som VRU.Na pve mam uz 310 hod. hry mam stejny nick ako na pvp serv.Staru lod na pvp som sice neopustil,ale stratil som chut hrat tam kde ma na tri rany furt sundavali a mnoho krat aj vlastny no skoda slov.Zial,na pve servery to ide stejnym smerom okrem toho sundavania tak skusam
     
  5. Hráč ADMIRÁL╬ACKBAR ignoruje všechna pozvání... Tak Ti nevím kolego, asi je někde chyba, možná v metrixu. A nebo bylo kořalečno? :D

    *SATKO* Co se dá jiného dělat no, holt se věci mají tak jak se mají, ale trápit se tím přeci nebudeme ;)
     
  6. No moment, tady něco nesedí. Já měl za to že introvert se víceméně větším sociálním kontaktům vyhýbá když může, ale ty chlape máš kolem sebe až 56 pohlaví? To musí být jízda. :D

    Něco se asi zadrhlo, nejde to tam a nejde. :D

    [​IMG]
     
  7. Łïmïtlεşş, ❦Čοlεκ❧ už to půjde, pozvánky jsem neignoroval, ale blokoval, od té doby, co s tím byl problém.
    STATISTIKY HRÁČŮ
    HODNOST PILOTA:
    Šéf-seržant
    POZICE V ŽEBŘÍČKU 3.006
    LEVEL HRÁČE: 16
    FIRMA: EIC
    ČLENEM OD: 10-12-2020
    HRACÍ ČAS: 121 hod.
    ÚSPĚCHY: 48
    To máš kámo třikrát víc času než já. Teď s tím dost bojuji, ale není čas hrát, občas je i kořalečno, jak tady kolega zmínil... Ovšem už mi jdou pozvánky, ověřeno. Kdo chce do klubu- spojka, nebo do klanu EIC spáčů, neboli normálních lidí, co chodí do práce a brnkaj občas, jste zváni. :D. Žádné botky, dokážu si spočítat, kolik si odehrál a kolik hodin musí člověk spát. :D
    Zajímavá myšlenka. Za dva, tři týdny bych si s tím poradil. Nicméně, bylo to myšleno jako satira k dnešnímu, to snad už nelze jinak nazvat než terorizmu, pohlaví jsou dvě, jsem příliš starý a příliš věřící, abych to měnil.
    Bude-li každý z nás z křemene, je celý národ z kvádru. (cit. Jan Neruda)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/21
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Jo,Jo Admiral,kořalečno a praca pozeru dost casu.Nuz 24/7 z nas urcite nebude,ale hra nam chutí a to je podstatne
     
  9. Nesnáším "hráče", kteří hrajou 24/7.
     
  10. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► Heh, vím jak jsi to myslel, spíš ale než trend moderní doby, je to podle mne tím že máme k ruce rychlý internet a platformy kde každý může šířit svůj názor, tak je hloupost akorát více vidět. :D Dřív lidi svoje manifesta mohli max. třeba přibít na dveře kostela.

    Jinak potvrzuji že pozvánky už ti jdou. :cool: Sic mám na globálu nahraných 62 hodin, ale cubikona bych stopro sólo sundal. :confused:
     
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

    Colek vitaj,stara garda sa schadza,tak rozbehneme ten global nech to ma svih
     
  12. -Diego-

    -Diego- User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - to je dobře. Já jsem taky z EIC, tak mi někdy můžeš říct a můžem si zahrát.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tolko poctivych hracov, vsak sa supnite do jedneho klanu na tom novom servery ;) Predsa len je lepsie lietat tajomnym, studenym a nebezpecnym vesmirom v skupine nez sam :cool:
     
  14. -Diego-

    -Diego- User

    To máš pravdu.
     
  15. Joe

    Joe User

    Vengeance Lightning Lodě LEUX-STAR 27.000.000.000.000
    Diminisher Lodě CmeTano4Ka 9.000.000.010.000
    Sentinel Lodě CmeTano4Ka 9.000.000.020.000
    Solace Lodě LEUX-STAR 56.500.000.110.000
    Spectrum Lodě LEUX-STAR 9.000.000.020.000
    To jsou aukce,hráč s lvl 4 sází do aukcí moc pěkná čísla,ať hraju a šmelím skylab tohle nedám,asi dělám něco špatně?!
     
  16. Asi jo. Měl by ses nad sebou zamyslet. Každý hráč s levelem 4 má přece stovky bilionů. :)
     
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  17. Nedávno mi BP poslal na e-mail zprávu, proč jsem přestal tuto hru hrát?
    Asi ten formulář vyplním a zeptám se, jaký kupon dostal tento nováček ve hře?
    https://ctrlv.cz/4mvS
    https://ctrlv.cz/36lk
    Ten druhý hráč už má ban, ale v aukci je.;)
     
  18. Joe, vždyť má 1 hodinu ve hře. Pravda je, že by musel být v klanu a 49 lidí by mu muselo dávat všechny kredity klanu.

    Když na PvE serveru může tento šéfgenerálem, už je možné všechno.

    STATISTIKY HRÁČŮ
    HODNOST PILOTA:
    Šéf-generál
    POZICE V ŽEBŘÍČKU 1
    LEVEL HRÁČE: 17
    FIRMA: VRU
    ČLENEM OD: 01-02-2021
    HRACÍ ČAS: 27 hod.
    ÚSPĚCHY: 31
    UDĚLENÉ STUDIJNÍ BODY: 1
     
    Naposledy upraveno: 18/4/21
  19. zdarec1234

    zdarec1234 User

    To by ani za celý život nenabral tolik kreditů.
     
  20. *SATKO*

    *SATKO* User

    To je kúzelník.Vsetci kuzelnici zbledly zavistou a slusný hraci zlostou