Zpetná vazba Diskusia: Nový PVE server

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - gratulka. Nuz ako je to vo FAQ uvedene, tak tento server bude stat osobitne a miniakcie budu planovane rozdielne. Preto dnes nie je zeus den na PVE servery.

    upload_2020-12-11_15-33-55.png
     
  2. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    Popravde som aj chcel podporiť firmu, kúpením nejakého začiatočníckeho bonusu ale keď som videl tie plné mapky kolotočov a pár hráčov s Full iris, lf-3, bo-2 a plno ďalších vecí, ktoré ich zvýhodnia, samozrejme všetko kúpené za reálne peniaze, tak ma prešla aj chuť. Aký má zmysel vôbec začínať odznova, ak máš nejaký účet, keď vieš, že poctivo nikdy v živote nebudeš bojovať o TOP 10 ? Rád podporím túto firmu, v prípade ak odstráni kolotoče a spraví nejaký rozumný payment systém, nie typu, kúp si za 200€ Urídium a buď fullka a generál behom dňa. Som fakt znechutený a to som pár minút mal úsmev na tvári rozmýšlajúc, že podporím firmu a začnem to odznova hrať a ono nie, vždy je tu niečo čo ma maximálne znechutí a nedovolí ďalej hrať
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hracov, co chcu hrat DO je strasne vela, hold dost z nich nedokaze hrat bez programov. Uvidime, co spravi BP po feedbacku z noveho servera.
     
  4. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    Ďalším problémom je ich Payment systém, nemusíš ani hrať, len zaplatíš a serus, si full a topka
     
  5. Ahoj lidi...tak jsem si dnes začal "lítat" od úúúplné nuly na tom novém PvE serveru....při pátém úkolu ( měl jsem Liberátora ) na mapě 2-2 přilítnul "nařachanej turek v Cyborgovi a na ránu mne sundal. U lodi se mu objevilo 893 sestřelů. Moje otázka zní.....1) v čem se liší tento PvE server od klasického a za 2) nikde v nabídce ( placené) nebyl a ani není Cyborg - (i v hangáru je zamčen) ....jakto že jej ten hráč měl???
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*J*A*G*U*A*R*- - Zrejme nie kazdej krajiny payment je rovnaky, co ma osobne zaraza. A co sa tyka sundania, tak pokial nedeaktivujes PVE mod, tak by sa ta ani nedotkol. Info najdes vo FAQ.
     
  7. goliaaszd

    goliaaszd User

    mě by zajímal název serveru v nabidce PVE server nevidim
     
  8. blesk1j

    blesk1j User

    jenom "Globální" Evropa (západ)
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No když už si dali práci s úpravou kalendáře, tak proč tam nechali stejné věci jako v původním ??? Začátečníkovi jsou na nic, měli tam být generátory, lasery a pod.
     
  10. goliaaszd

    goliaaszd User

    to bych neřekl v budoucnu se mu to bude hodit, pokud bych měl něco řict tak tenhle server mi hodně připominal frustraci ještě když byl starý klient na každem portu 20 lodí a 2 hodinové hledáni boss npc (volnýho) a dalšich, rozhodně to vypada pěkně než prázdný mapy na normal serverech ..mohli to cpu dat na servery ale to by asi brečeli lidé, kteři honí ego
     
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    V budoucnu se mu sice budou hodit, ale začátečník teď pořebuje právě ty věci co v tom kalendáři nejsou a pracně je bude získávat zatím co mu běží čas !!!
     
  12. *Firefox1*, souhlas. Je normální, že když skočím z 4-2 na 2-4 vezme mi to 30% život a štíty cca 30%? A nevím jak zprůhlednit tabulku úkolů, všechny tabulky, v nastavení jsem zkoušel cokoliv. Poraďte.
     
  13. Prosím o radu, omylem jsem střelil do hráče a přišel tedy o tu ochranu ..
    Otázka zní, jak ji teď dostat zpět ..? Musí uplynout 24 hodin, nebo lze vypnout a zase skočit do toho mírového stavu ..?

    Děkuji za rady .. :)
     
  14. Axση

    Axση User

    Musí uplynout 24 hodin potom ti to naskočí.
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, ???
    1.A jakou máš lodičku ?
    2. Myslíš tohle? https://ctrlv.cz/HGOr
    nastavení -vpravo nahoře, vyjede tabulka a potom: rozhraní a odkliknout : zobrazení pozadí okna a potvrdit uložením
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  16. Zandria

    Zandria User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► Máš leonova, takže když skočíš z PvP na svou mapu, naběhnou ti bonusy (a zezelená loď), pokud nemáš leonova, někde se stala chyba.
     
  17. ZOHAN,Zandria, děkuji. Zapomněl jsem jak na ten bonus leona, i na to že v tom nastavení musím rolovat :D. Jak něco roky nedělám, tak to zapomenu.
     
  18. Zeus

    Zeus User

    Zdar ide vám Pve server, mne tam nejde login na mapu :(:(
     
  19. ENDY1913

    ENDY1913 User

    Uš to nejde ani mne pokazia všetko čo sa len da!!!!
     
  20. Joe

    Joe User

    Je to zase o ničem :p