Zpetná vazba Diskusia: Nový PVE server

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

  2. blesk1j

    blesk1j User

    Mám problém v klanu vytvořit hodnost. Zadám název, kliknu na "nová hodnost" a nic a znovu nic. Na Global Evropě 2 to jde v poho.
     
  3. moderátor chatu "Forkys" že prý PvE server (Globální) vyzkoušet.. Že nepřijdu o svůj účet na Globální Evropě 2 aa ejhle všechno je pryč všechno celej účet za 7 let pryč....Co s tím..?
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    pavlicekStruci Zpět na účet : v nabídce serverů vyber Východní evrtopa / pak server Česko 2, Česko - podle toho kde jsi hrál před sloučením do Ge 2
     
  5. Forkys

    Forkys User

    pavlicekStruci,
    jak jiz psal
    Firefox1*, pokud jsi nezacinal primo na GE2, zvol si server, ktery jsi mel pred sloucenim.
     
  6. Tak jsem to vyzkoušel, paráda. Mám liberator a vzpomínám na začátky v roce 2008. Nostalgie:)
     
  7. Zeus

    Zeus User

  8. Nedají se vypnout maily z aukce, už jsem to tam odklikl 3x.
     
  9. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    A o technickom stave servera ani nebudem hovoriť. Nejde portovať, lagne to a potom sa už ani nedostanem na mapu s loďou, toto je neskutočný extrem, ako keby to robili študenti strednej školy. Nedokážem vyliezť z 2-1
     
  10. dekov02

    dekov02 User

    přesně taky jsem tam teď zaseklej
    -----------
    relog nepomůže, budete zaseknuti na Vytváří se spojení.... Vyčkejte prosím....

    hezký že jsem si včera koupil prémko a dneska už to nejde
    --------------
    ještě lepší je že jak jsi zaseklej na x-2 mapě tak se nemůžeš odhlásit a hra tě neodhlásí takže ti krásně utíkaj boostery co jsi si nakoupil
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/12/20
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dekov02 - nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit. Multipost som ti spojil.

    Viper[UNS] - je naplanovana udrzba na tento server, snad to zajtra bude uz lepsie.

    Zial miestami sa vyskytnu problemy, co som pozoroval hlavne portovanim na x-2, PVP a uber mapu. Pokial uviaznete, tak mozete skusit pouzit tento navod Medziserverové zóny. Z mapy x-1 sa zial cez x-2 nemusi podarit dostat, preto odporucam warpnut lod na x-3, x-4 alebo horne mapy, ak tam mate nejaku lod k dispozicii.
     
  12. dekov02

    dekov02 User

    Bohužel tentokrát to nefunguje, není možnost se z toho dostat ani změnou lodi jelikož i po 4 hodinách co nejsem na hře (vypnutý počítač) mi to píše : CHYBA! Své hangárové haly můžeš měnit jen na vesmírné základně.
    Také z 2-1 se nedostanu na jiné mapy jinak než přes 2-2 jelikož opravdu nemám za 8 hodin hrání 34 mega kreditů na CPU pokročilého skoku 1 z aukce / 75 000 uridia.

    Nelze změnit ani vybavení, což indikuje že mě hra ani po 4 hodinách co jsem vypnul počítač neodhlásila, takže mi vyprchávají boostery a začátečnicej balíček za myslím 26 Kč na zvojnásobení odměn z úkolů taky nemůžu využít, jelikož mi bigpoint neumožňuje přístup ke hře.
    Zkoušel jsem se normálně odhlásit ale to nešlo byl jsem zaseklý v bráně z 2-1 na 2-2.


    Doufám že se k tomu bigpoint postaví čelem a prodlouží nám všem co máme nakoupené balíčky/ prémka / sleváky / boostery o dobu po kterou nemůžeme hrát.

    Pokus o změnu lodi:
    https://prnt.sc/w2j2u0


    Pokus o změnu vybavení:
    https://prnt.sc/w2j3ru
     
  13. JUMPER81

    JUMPER81 User

    Se nediv že se vše seká a nic nejde , vždyť tam jsou kolotoče ze všech serveru najednou, o hráče tam nezavadím , npc nemám šanci ani nakliknout natož si vzít ůkoly :)
     
  14. BP si chce udržet aktivní menšinu ze všech serveru,proto umožnili hráčum tolik bz a cti,jsem rád že tímto mě tento server odradil a nejsem jejich ryba v síti která by časem hořce litovala :) spíš lituju vás a vaše peníze :D
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *kalkulačka* - ja to hram aj bez tlacenia penazi, len pre srandu ako pripomienku starych casov, ked boli mapy plne roznych lodi a nie len golikov ;)

    dekov02 - vyskusal si obe moznosti zmeny hangaru aj cez ciselny hangar a potom aj po kliknuti nan a nasledne kliknuti na aktivaciu lode, ktora je na x-1? Mozes este napisat na podporu hry o rucne presunutie na x-1.
     
  16. "Zlatý, stříbrný", modrý leon a dnes i PET lvl.0 šmudlík jeden :D. Ještě nemám ani flax, všechno jde do skylabu a urko do zelených beden. Raketa mezerníkem. Jen dražby jsou na prd, takové sumy, počkám.
    Na GA2 mám 3 miliardy kreditů a tady se rvu o každý milion, boží.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/20
  17. dekov02

    dekov02 User


    Ano zkoušel jsem obě možnosti a vždy mi to napíše: Své hangárové haly můžeš měnit jen na vesmírné základně.
    Psal jsem na support už ráno, zatím jsem nedostal odpověď. Kámoš má stejný problém ale jemu alespoň to měnění lodi funguje, i když je mu to stejně k ničemu, jelikož se nedostane z 2-1 :).

    Snad to zítřejší údržba opraví a prodlouží mi zdvojnásobování questů a prémko o tu dobu co jsem nemohl hrát.
     
  18. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    Po resete mapy fungujú
     
  19. dekov02

    dekov02 User

    Tak support napsal že žádný kompenzace nebudou

    ,,Dobrý den,
    co se týče Vaší lodě, tak by to mělo být už v pořádku, ale ohledně prodloužení balíčku se obávám, že Vám nelze vyhovět. Pokud by jste měl dostat nějakou kompenzaci, tak jedině pomocí scriptu přímo od BP."
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    dekov02 Bohužel mějí pravdu. My jako hráči, s tým nic neuděláme.

    EDIT:

    Osobně co mi na pve serveru vadí snad nejvíc: jsou nefér aukce, které se nedají již s malým množství kreditů přebít.
    Témeř vše prohazuji kapitáni, majori, plukovníci a důstojníci. - Co na pvp serverech není, vůbec žádným problémem.

    Alespoň né pro mě.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/20