Zpetná vazba Diskusia: Nový PVE server

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Co je nefér na aukci, když vyhraje ten, co tam nahodí nejvíc ???
    P.S. #logikanepustíže?
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    A na co je pak, na pve serveru pro šéf kapitána k dražení tohle?

    [​IMG]

    Přitom je to lodička na pvp serverech, kterou tam nedraží téměř nikdo.
    Anebo ji na pvp serverech draží začátečníci za 10 nebo 20 kilo kreditů.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - preco by to nemalo byt nefer? No napriklad chce tu lod do zbierky a ma hodne kreditov. Je to novy server, mnoho predmetov sa da teraz ovela tazsie vydrazit nez na dlhorocnych serveroch. Poznam hracov, co si kupili napriklad take predmety, ktore sa na ostatnych serveroch drazia po 10k kreditov.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-,?? Pokud jsis nevšimnul, tak se trochu změnila doba a třeba je toto tento důvod na začátku serveru něco získat v aukci ?
    https://ctrlv.cz/S3nD
     
    242325 tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher, ZOHAN Asi som fakt staromódny a spiatočnícky. A zaspal som dobu. :rolleyes:
    Akurát sa neviem včas prispôsobiť tejto novej a zmenenej dobe v ktorej DO už je.

    EDIT:

    Potrvá až nejaký čas, pokým si na to privyknem. Zatiaľ z toho, nie som 2x tak nadšený. :rolleyes:
    Ako sa povie: "Každé čudo trvá tri dni." U niekoho ako ja, to môžu byť týždne alebo mesiace.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/20
  6. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Ten pve server už funguje?
     
  7. ak nefunguju ine serveri tak asi ani PVE trulko
     
  8. Nemá tým nějaké informace, jestli bude na PvE někdy MHH, 400%? Ve FAQ se píše, že bude něco jako druhý, odlišný kalendář, ten mám hledat kde?
     
  9. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    Bol helix prednedávnom
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - ten druhy kalendar odmien nemusis vyzdvihovat rucne, staci sa prihlasit na ucet a dostasnes systemovy bonus kazdy den az do 25.12. Pozri dennik.
     
  11. Punisher, to vím, ale kdy bude zeus den, nebo jestli bude dvojnásobek v branách, to je v kalendáři zde na fóru, ale tam se to liší, dle FAQ.
    Mini akce a výprodeje budou na PvE serveru a stávajících serverech plánovány rozdílně. Na oba servery budeme posílat rozdílné informace o jednotlivých miniakcích!
    A já se ptám, kde je ten druhý kalendář.

    Nevíte někdo, který to byl den? Helix má jistou pravidelnost na PvP serverech.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/20
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. Dík, poslali jen FAQ, kalendář ne. Že se ještě divím, po těch letech.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - momentalne su technicke problemy s hrou, cize dost pochybujem, ze tam budu spustat nejake akcie teraz, aby to bolo este viac nehratelne. Po opraveni problemom to najskor spustia si osobne myslim.
     
  15. Chci si nakoupit klíče k bednám, na nějakou loď, lasery, štíty a věci do montáže. Mám vyzkoušeno, že takto je nejrychlejší postup, když pominu možnost si všechno hned koupit. A když nevím, jestli vůbec bude zeus den, nebo kdy, to aby člověk u toho seděl od rána do večera, trochu času mám, ale i tak.
     
  16. coroner

    coroner User

    Nu, jak říká Zeman:) nechci do PVe hnedle házet vidle, to není na stole, jak říká Babiš:), ale takovéto šimrání, že mohu někoho sestřelit
    nedej bože být z ničeho nic sestřelen:eek:........z masku. Jinak přeji nováčkům hodně let hraním se někam posunout, bohatého Ježíška a strýčka co zaplatí premium alespoň na měsíc:rolleyes:
     
  17. Nechci se rozčilovat, ale mě global PvE celou dobu šel, a po dnešní opravě jsem sundal jedno npc, pak lag na 2 minuty a teď už se ani nepřihlásím. Česko 1 (G2) mi jde.
     
  18. josef402

    josef402 User

    puni- momentalne jsou tu tech. problemy,- us par let. coz dost pochybuji -ze stym zas neco udelaji. po opraveni problemu -tu nastanou dalsi jako us par let proc to psat us par let furt dokola nechapu
     
  19. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    Tak, po údržbe je hra v zúfalejšom stave než predtým. Neustále lagy, nejde preklikávať a príjmať úlohy u NYX, stojím na porte, nikoho okolo mňa nevidím a niečo domňa striela po 15sec to prestane a zrazu sa objavia lode, portnem sa a čakám minútu na reakciu... Proste grc, neviem či to robia škôlkári alebo vyškolený zamestnanci s TPP
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Podla informacii by uz problemy byt nemali, ale kedze su, tak predpokladam, ze bude oprava opravy do vikendu.