Zpetná vazba Diskusia: Nový PVE server

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Nechci a nebudu chválit, není za co. No nakonec se mi to rozjelo. Jestli chtějí moje peníze:
     
    Naposledy upraveno: 17/12/20
  2. dekov02

    dekov02 User

    Dnešní oprava se moc nezadařila, hrozně se sekají mapy.
    Portování trvá někdy i 5 minut a pak když si popoletím, začne do mě náhodně střílet sibelon z druhý strany mapy.
     
  3. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

  4. Moloch8559

    Moloch8559 User

    Viper[UNS] kamaráde tady existuje takových bugů, že bys jen nevěřícně koukal. Bp je už vše jedno.
    Ideální kombinace: kolotoč + bugy* :)
    * oh já zapomněl oni dostanou obrovský trest, třeba že jim vezmou trochu cti
    Se podivuješ nad 200, ale je tam klidně i 500, žádný problém :)
    Jo jinak už by se mohlo začít dělat na nějakých nových Laserech a zvednout upgrade třeba na 100, aby to mělo smysl :)
     
  5. Dnes je na global zeus den.
     
  6. To by ten Global musel ale fungovat od 5 ráno mě to jen načítá spojení s herní mapou a nic víc, na GE2 sem se nalogoval v pohodě, takže nevím kde je zase chyba
     
  7. Mě se podařilo v 8:40 nalogovat, předtím a potom už nic.
     
  8. Mě se podařilo nalogovat okolo 9:40 ovšem hra nebyla hratelná zasekl jsem se na jednom místě při dělání denních úkolu a tím hra skončila,znova už mě to nenalogovalo ani na globál ani ne GE2
     
  9. Nevím, kolik lidí zemí v Evropě musí díky opatření sedět doma. Ovšem, vím, když jsem podnikatel, musím si sakra dávat pozor, abych nepřišel o klienty, kteří mě platí. A tohle ti kluci v Německu nezvládli! Chceš moje peníze, tak to konečně sprav. Doufám že ještě nebyly v BP vyplaceny vánoční odměny, pokud ano, tak stav hry chápu.
     
  10. Agressor

    Agressor User

    Nazdar hoši, ide vám pve server mne tam nejde "spojenie so serverom" ostatné servery mi idú...
     
  11. To by nebyl den, aby PVE server neměl nějaký výpadek, nechápu proč ho otvírali, když jim to furt v jednom kuse jen padá
     
  12. nechcem byť zlý ale mne nejde žiadny server :(
     
  13. Nastal čas na S02E08 The Mandalorian CZ titulky, lepší zábava, než toto.
     
  14. St.James11

    St.James11 User

    Super,že človek chystá kľúče aby mohol využiť zeus deň,ale nič z toho lebo sa nemôže pripojiť..nemohol by sa ten zeus deň posunúť na zajtra príp na nedelu?
     
  15. c3laskoncz

    c3laskoncz User

    Fakt super server věčně věku nejde tož ho vypněte a zpravte a pak ho teprv pustě už mam fakt nervy o seafight se starate ja ovlasni děcko ale na orbit ..
     
  16. Agressor

    Agressor User

    Hlavá vec ze dali MHH akciu a stále nejde spojiť so serverom, bože dobý...
     
  17. Při MHH jsem si poslal 30000 U, global, neboli 90000U, přišlo mi jen 30000U. Řešit s podporou nebo to udělalo všem?
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. Punisher Tak co "pracuje" někdo z těch velmi "schopných" lidí z BP na serverech? Když už dokáží nahodit MHH tak by mohli i ty servery ;) A ne neodkazuj mě na podporu...
     
    Naposledy upraveno: 18/12/20
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DΣΑГH_____¶STЯЄLЄС¶ - nie som zamestnanec BP, tak neviem, ci teraz tam niekto sedi a maka na oprave. Mame info, ze sa budu snazit to opravit co najskor. Ale to je dost relativny pojem.