Zpetná vazba Diskusia: Nový PVE server

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. josef402

    josef402 User

  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já jsem rád, že jsem se dostal na mapu a vybral odměnu z klienta.
     
  3. Nick_name

    Nick_name User

    Niekomu ide server niekomu nie to čo je toto za diskrimináciu ? Ak nebude kompenzácia tak prídu o ďalšie moneys :p
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Odporucam vyskusat prihlasenie na kazdu jednu lod, co mate v hangari. Na jednu lod zo vsetkych sa mi podarilo prihlasit.
     
  5. Nick_name

    Nick_name User

    Na akej lodi sa ti podarilo prihlásiť mne to nejde ani na jedinej z 5tich.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Nick_name

    Nick_name User

    Hej prihlásenie funguje po zmene lode, porte automaticky lagne a nejde hrať ... Takže gratulujem.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nick_name - ja som si aspon vyzdvihol kalendar v hre, ked uz nic ine. Nikde som nepisal, ze bude mozne hrat, len sa prihlasit kvoli tomu kalendaru aspon.
     
  9. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    mne sa nejde ani pripojiť do hry s hociakou loďou. Zase nehrateľná hra do pondelka zase hráči s balíkmi bez kompenzácie, klasika. Dobrý prístup vývojárov, aj keď ten vidíme tak 5rokov aký je, čo čakať...
     
  10. na PVE serveru nejde mapa 4-4 jakmile tam skočím z 4-2 zůstanu tam trčet, už jsem to zkusil 2x
     
  11. Koukám že se očividně opakuje scénář ze včerejška 11 ráno a servery nejdou :D
     
  12. St.James11

    St.James11 User

    ahoj,chcel by som sa spýtať,či na PVE servery budú bývať double odmeny z GG a či bude v najbližšej dobe náhradný zeus deň na koľko ten v piatok (18.12.2020) nebol poriadne kedže sa nedalo na mapu pripojiť.
     
  13. Někdo říkal něco o tom že double by měl být v jiný podobě na PvE ale co je natom pravdy nevím :D A co se týče Zeuse tak to by jsi nejspíše chtěl moc po BP :D:D
     
  14. pepouch

    pepouch User

    Kdyby to šlo hrát,bylo by to lepší.Mapa x-1 nemá pro vyšší lvl moc možností
     
  15. Kdyby si při té MHH na PvE poslalo 1000 lidí nějaké uridium a nedostali co měli, tak než to podpora všechno prověří, tak mi skončí slevák. Už se mi to stalo 2x, jednou mi to doplnili, podruhé se mi podařilo naklepat PSC minutu po MHH.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - tak by preverili 1000 ludi, od toho tam su predsa, aby riesili nezrovnalosti v pripade, ze hrac neobdrzi pri platbe to, co ma.
     
  17. Punisher, nevím, kolik jich je na podpoře. I když hra moc nefungovala, placení celkem šlo, až na ty 3 případy za 11 let. Já už od nich tolik nečekám, jsem zvyklý, a to je na tom to hrozný. V ostatních případech v real životě, když si platím nějakou službu, tak ji dostanu. Ale u BP očekávám, že se tomu tak nemusí stát. I při mém vzdělání se začínám cítit jako hloupý člověk.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - ako som uz pisal, ak nieco neobdrzis, musis si napisat na podporu hry, na fore tento problem nevyriesime. Podpora vie dohladat tvoju platbu a ci nedoslo ku chybe. V pripade zistenia chyby vedia doplnit dane mnozstvo hernej meny.
     
  19. dekov02

    dekov02 User

    Citacia zmazana


    ohledně toho že jsi mi smazal příspěvěk kde je zveřejnil vyjádření podpory, tak není nikde (VOP ani pravidla fóra) napsáno že se nesmí zveřejňovat komunikace se supportem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/20
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit