Zpetná vazba Diskusia: Nový PVE server

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. blesk1j

    blesk1j User

    Mám dotaz. Má okvětní křemen na mapách 4-x bunus jako bonus boxy?
     
  2. Nick_name

    Nick_name User

    Zdravím na novom globálnom servery nefunguje infekčná mína, aktivuje sa ale človek nedostane "bonus" resp. infekciu. Skúšal som 3 míny položiť všetky vybuchli ani jedna nepridala damage a ostatné haraburdy ... jediné čo mi dala to, že aktivovala PVP... takže nechápem ako to funguje nikde som sa nedočítal, že míny aktivujú PVP na nikoho som nezaútočil stou mínou ale dobre keď už tak. Chcel by som vedieť teda ako je možné, že mína nič nepridá nikomu nič neuberie ale aj tak aktivuje PVP režim, čo je to za blbosť?
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Obecně lze říct, že k odebrání režimu PvE dojde pokud:

    1. použiješ následující předměty:
    • Miny (např. ACM-01, DDM-01):rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    • Speciální munici, např. EMP-01
    • Technologie, které útočí na hráče, např. spalující stopa, explozivní kumulační blob, řetězový impuls

    2. uděláš některý z následujících kroků:
    • Vstoupíš do refrakční zóny.
    • Sestřelíš Spaceball.
    • Ukořistíš bóji (během akce Bitva o bóje/Sector Control)
    • Sestřelíš KBS
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    blesk1j,?? a proč si to nevyzkoušíš sám v praxi a potom si porovnej výsledky a sám i zjistíš, jak to vlastně je ne?
     
  5. Guest^

    Guest^ User

    Tieto vase vymysli.. radsej nech urobia PVP server a tieto srandy nech vypnu. Punisher ake fighty? Vsak to je totalne server len nato aby clovek zapol bota a hral sa na dialku.
    Nalej si cisteho vína. Vsak 90% ľudí co tu niečo pise nemá prehlad ani ako vyzerá rank väčší ako su 3 strieborné palice.

    Pozri ako tá hra vyzerá však to je len na smiech. Nerozumiem prečo vás stále baví byť "Moderátormi" na skorumpovanej hre.
     
  6. Nick_name

    Nick_name User

    Dobre dá pvp mód ale prečo nefunguje? :DDD logika lvl húpací koník .. 1000 automatov na tom servery 50 ľudí čo nabugujú cyborgy 10 dní spustený server týpek nabugovanej 1,6 miliardy česti, další týpek full spartan, 140k kope logika je kde keď ľudia si nabugovali veci načo to vôbec hrať však server funguje keď sa mu chce portálom preskočíš štýlom, že aj kávu si medzitým spravíš kompenzácia je kde nikde ? Bany sú kde nikde? Hra ide dole vodou odkedy to kúpili tie šikmé oči.
     
  7. blesk1j

    blesk1j User

    ...A jak je to u PETa s kamikadzí? Za dobu co jsem hrál hodně na Global evropa 2, jsem kamikadzi na hráče moc nepoužíval, takže s tim nemám žádnou praxi. Rozhodně to ale nechci zkoušet. Nehodlám z PVE modů jen tak vystupovat.
     
  8. Myslím, že tady máš od kolegy výše odpověď. Kamina použitá proti lodi je dle mého útok.
     
  9. pepouch

    pepouch User

    A jetu zase něco nového - server pve sestřelené potvory se nepřičítají,to je snad horší než když to nejde vůbec.
    To už opravdu takto nejde.
     
  10. blesk1j

    blesk1j User

  11. rodriego

    rodriego User

    Máte naprostou pravdu: "začíná nové dobrodružství" - jestli se hráč naloguje či ne, pokud ano, sundá ho NPC přes půl mapy? Nebo snad nesundá ani jedno NPC kvůli "poctivým hráčům"
    Jedná se o obrovské dobrodružství, které nenabízí žádná jiná hra - je to unikátní záležitost
    Bravo
     
  12. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Ten PvE server je mezi normálními servery?
    Jak se tam dá dostat?
    Pokud se tam přihlásím, budu se moci dostat na svůj starý server?
    Na novém serveru budu začínat od začátku?
     
  13. zdarec1234,
    1.Na hlavní stránce vlevo nahoře ten globus, napravo od domečku, jméno global
    2.Ano, můžeš přepínat i na svůj starý účet
    3.Ano, od začátku.
     
  14. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    Ešte by ma len tak zaujímalo, že keď som v PVE režime tak z akého dôvodu Base do mňa môže útočiť ale hráč nie. Aký to má potom zmysel? Klan si vyvolá wary vo svojej firme, postaví si Base a nemôžeš sa pomaly ani farmiť. Hlavne, že zo začiatku Base ak si mal PVE režim do teba nešli ale zrazu idú.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak jsem začal hrát ten nový server a zatím čekám na ten zeus den, protože nutně potřebuji skoky.(cpu už mám):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    https://ctrlv.cz/l2j2
    P.S. herní čas . 18h:)
     
  17. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    Punisher Nemáš náhodou info o kalendári na novom PVE Serveri, kedy budú prebiehať aké akcie náhodou ?
     

  18. mám dotaz ? kde si sebral 250 milionu uridia ??? :confused::confused::confused: prosím o vysvětlení toho screenu
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    To je malý účet. Na velkém účtu mám 3 miliardy a jedu už 2 týdny jen kappy a BP to není vůbec divné.:)

    Viper[UNS],?? Punisher je administrátor, ne věštec. A i kdyby tyto informace měl, stejně je zde nemůže zveřejnit, dokud mu to BP e-mailem nedovolí.:)
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Viper[UNS] - pisali, ze PVE server bude ini nez ostatne aj akciami a budu pren ine terminy akcii, avsak zatial neprislo nic blizsie k tomu ani rozdelenie akcii.