Zpetná vazba Diskusia: Nový PVE server

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tajemnější než NBÚ. Punisher, nemá prověrku na přísně tajné.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/20
  2. dekov02

    dekov02 User

    Super napíšou že bude jinej kalendář pro PVE ale zapomenou ho udělat
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim si, ze poslednu dobu sa potykaju s nemalymi problemami v hre a musia najskor poriesit tieto problemy, kym sa budu venovat kalendaru.
     
  4. St.James11

    St.James11 User

    ahoj,som jediný komu nejde prihlásiť na mapu po reštarte z predchvílky?
     
  5. coolmen

    coolmen User

  6. Skus přehodit loď, já se tak nalogoval.
     
  7. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    https://prnt.sc/wdtc5m Dobré nie ? Level 20, flexa, nabugovaných 1,6mld cti, 428hodín odohratých a hrá si ďalej, zrejme keď si kamarát bigpointu alebo prispievač tisíciek tak si nedotknuteľný. Spať necelé 3hodiny denne je celkom krása nie ? Legit hráč, ktorý sa samozrejme nedostal do scriptu zabanovaných
     
  8. v 17:00 vyhrana aukce na vengeance avenger kredity v čudu a lod nikde fakt dít trapani něměcko čínský
    a kdyz chci napsat na podporu tak se sekne celej nefungujicí takzvanej klient trotlové
     
  9. Predmety sa vyhraté v aukcii sa pripisujú s oneskorením. Počkaj pol hodinky a uvidíš.
     
  10. ha ha tak nic v 17:14 mne to napsalo za nabidka byla prekonan pritom nabidku se dal v 16:50 bravo BP dete do víte kam
     
  11. výsledky aukcie sú zverejnené oneskorene, aj mne sa to stáva. Ale kredity vždy dostanem späť. Bohužialľhra funguje ako funguje.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε - treba vyckat a pred by sa mal pripisat, zial nie je to hned po skonceni aukcie. Ja som caka aj hodinu, kym mi to pripisalo.
     
  13. QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε, nepropadej panice. Hraji od 2009. Tehdy se skutečně kredity nevracely. Měsíc si spořil, dal jsi dal aukci a když tě přehodili, kredity fuč. To si bral sekeru a chtěl rozštípat PC. Dneska se ti kredity vrátí, když ne, tak ti je vrátí podpora, pokud si aukci nevyhrál. Hlavně klid, i když to trvá hodinku, nebo i déle. Data se neztratí, tak se neboj.

    Dobré Marve :D
     
    Naposledy upraveno: 10/1/21
  14. dolejda

    dolejda User

    Ten server je největší blbost co bp udělalo, nechápu ty, kdo to tam hrajou, je to jedinej server, hodně hráčů (pravděpodobně všichni ti co jsou v top) podvodem získali nedostupné vybavení a nikdy za to nebyli potrestáni. Nemá smysl tam hrát, úplně všechny ostatní servery jsou lepší. Ten kdo to to přirovnává ke starému darku, tak neni v pořádku. Starej dark nikdy nebude, to neni o tom, že starej dark = plná mapa. Po tom co upravili dmg a hp lodí, že v platebním systému je mnohem více nabídek a každej den běží mega happy hour, že z designů udělali samostatné lodě a HLAVNĚ že si každej zapne bota a těm hovadům je to jedno. Starej dark nikdy nebude.
    Teď jen taková situace kdyby se všechno tohle vyřešilo... Podle mě by se starého darku ani tak nedalo dosáhnout, protože většina, kdo by tam začala hrát, by byli již zkušení hráči, co tu hru znají a nebylo právě to objevování nových map, npc a užívání si prvního letu s novou lodí to kouzlo starého darku? Kdo by teď byl ochotný rok šetřit na goliatha a full iris? Tohle je starej dark. Dneska jsou obecně lidi méně trpělivý, nato když navíc přesně ví, jaké to je letět s goliathem. Kdo z vás by do toho šel?
     
  15. Já jsem začínal před 11 lety, plížil jsem se kolem radiačky aby mě někdo nesundal. Každý sestřel byl za 500U a když tě přehodili v aukci, kredity se nevracely. Za ten měsíc a půl mám na PvE venoma, full iris, štíty a full různých LF4. Tam prostě musíš začít myslet jinak. Povahou jsem ten farmář, takže jsem si zaplatil cca 200 beden, dva balíčky s golíkem a štíty, a protože už jsem něco z balíčků měl, dalo mi to uridium, které stačilo na vrtačku a diamant a zetu. Venoma mám z montáže. Pomalu dodělávám skylab a už jsem tu psal, pokud máš premko, v balíčku byla i 3-ka kamina a fungovala v pet i před 8 lvl. Za to všechno jsem dal míň než před lety za Spektrum. A mám klid na úkoly, které mě baví, spousta lodí jede cubi, mám první havoc, a dobře tam jedou skupiny, obuvníci kradou NPC, ale ve skupině to vždycky někdo sundá a tobě se to připíše.
    Mě se kvůli začátkům u DO zvedl krevní tlak, teď se sice léčím, ale PvE mi tlak nezvedá ani omylem. Hra má být pro zábavu a ne aby ti způsobila závislost nebo onemocnění.
    Za rok a půl jsem neměl takovou progresi jak za 1,5 měsíce. Jen na opravy lodě jsem si kdysi naposílal tisíce korun.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/21
  16. dolejda

    dolejda User

    Admirál,
    ty píšeš, že to hraješ 11 let, že jsi dal do darku i docela dost peněz (předpokládám, že máš dobrý účet) a teď další server? To teda stíháš víc účtů naráz? Třeba já nemám momentálně čas ani na jeden.
    Takové ***** jako nový server bych nehrál ať se to jmenuje "pve" nebo "odpaďák na prachy".
    Nechápu, co kdo vidí na úkolech, to je závislost a ztráta života, koukání do obrazovky není odpočinek. Fakt se zamysli. Ty tvrdíš, že tě baví klikat na pohybující se obrázky řízené počítačem (vzpomínám, si že sestra hrávala v 7 letech na tabletu hru pou, kde se starala o stejnojmeného mazlíčka a byl tam výběr miniher, ale tam se ty pohybující obrázky zrychlovali, aby to nebylo tak lehké, navíc to bylo zadarmo).
    Já když to občas zapnu, jdu rozsekat pár borců, když puknu kvůli překliku, tak se jsem naštvanej, když někdo hraje blbě, tak mu napíšu, že je noob...
    Ok, když dojde munice, jdu klikat na interaktivní obrázky v branách (nebaví mě to, ale trochu nudy k darku patří)
    Tohle je pro mě dark a můj názor.
     
  17. Já měl víc účtů. Na nejstarším mi ani z 1000 beden nedošel zeus, nepadali mi herculy, opustil jsem ho. Pak mi na jednom účtu padl celý zeus v první 100 bednách, tak jsem ten účet trochu vymazlil. Mě baví budování nových věcí, proto ten PvE. No a v únoru mi bude 52 let (doufám), a peníze pro mě nejsou problém. Spíš jde o to kolik jsem ochoten do toho dát. Do pití, kouření a sportky dávám mnohem víc.
    Mimochodem, vidím, že jsi nebyl na vojně, říká se pane Admirále :D. I když jsem ve skutečnosti podplukovník, což by mi u us navy hodilo tak kontradmirála. Tady v DO překládali ty hodnosti lidi, kteří o tom nemají taky ani páru. A ani se nesnažili něco si o tom zjistit, paka.
    Jsem psycholog, dosti kovaný v závislostech. Měl jsem období, kdy jsem v DO lítal, ovšem dokážu si sám pomoci. Hraní by nemělo přesáhnout 21 hodin týdně, jinak vzniká závislost a toho se držím. Nevím, čím se živíš, případně zda nestuduješ, ale pro mě hra byla jen a jen relax po práci. Něco jako filmy postradatelní...
     
    Naposledy upraveno: 30/1/21
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  19. Nechci prozrazovat soukromí, bojuji ještě na vice frontách, ale to jsem ani nechtěl. Globál je pro mě experiment, ale baví mě.
     
  20. blesk1j

    blesk1j User

    Zdar, tak jsem dneska zjistil, že raketa wiz-x která mění vzhled lodí, tak vám deaktivuje ambasadora míru i přesto, že tu raketu vystřelíte po hráčí ve stejné skupině, který má aktivního ambasodora míru.

    Tak bacha.