Zpetná vazba Diskusia: Nový Unity server – Globální 4

Discussion in 'Diskuze o hře / zpětná vazba' started by Punisher, Oct 29, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Punisher

    Punisher User

  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Łïmïtlεşş,Spíše by mou osobu zajímalo, kdy začnou prioritně opravovat nahlášené chyby a hlavně na tom "hrdém" serveru unity?
    Je nad slunce jasné, kde je priorita BP" a kde jsou ti drazí hráči?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. Na unity nehraji mám radši obyčejný klient ale jak jsem viděl po pár hodinách že hráči mají level 20 a více tak tento server je čistě pro platiče kteří do toho davají xxx peněz BP neví jak už vydělat proto dáme nový server lidi nám budou platit a budeme vysmáti a chyby, bugy, programy řešit nebudeme proč taky? když máme s toho prachy... můžete pustit i třeba milion takových serverů

    Kdyby BP radši udělalo server kde se max dá koupit premko ale to ne pustí před pár dny nový server a hned hodí 14 hodin Helix 400% aby hráči kupovaly a cpaly do hry prachy která ani pořádně nefunguje nazdar
     
  4. Tak je tam dost chyb a hlavně bootů,tj masakr.Nejde ani hrát jak se to seká:(.
     
  5. -_ivko_-

    -_ivko_- User

    Zdravím všetkých hráčov darkorbitu, mohol by som niekoho z vás požiadať o nejaký link na stiahnutie inštalátora darkorbitu ktorý nieje ešte na unity..? unity verzia mi totiž nefunguje na mojom potato pc a som si istý že nikdy nebude, do včera som hrával na svojom starom klientovi ale zvykol mi padať program čas od času tak som vymazal a nainštaloval nového z offik stránky, ale nečakal som že mi to nepôjde.
    ďakujem vopred za akúkoľvek pomoc!
     
  6. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit