Zpetná vazba Diskusia: Obsahové rozšíření N.O.V.A.

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 7/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Reno-rcz ano už to tam je. Pokud to stále nevidíš, zkus vyčistit mezipamět.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Možná to je ve FAQ napsaný, ale úplně jsem se v tom ztratil. Tak se zeptám:

    1) ty evokační čipy lze získat jen prodejem toho agenta?
    2) schopnosti jednotlivejch agentů neovlivním? Prostě můžu mít teoreticky 10x ty samý schopnosti?
    3) má smysl si to pořizovat i jako loď nepoužívající automat? Myslím to tak, že si vlastně za 100k účka kupuju zajíce v pytli (ad 2)...

    Předem dík za odpovědi i názory.
     
  4. Jak tak koukám tak jedna NOVA stojí 100.000 urka jinak platební oblast tak na to vám kašlu.
    Vy asi nedokážete něco udělat aby jste musely na každé novince rýžovat prachy od hráčů že?
    To je už s vámi tak mizerné že vám teče do obuvi že nemáte na provoz serverů všech dostatek peněz že musíte dávat další prkotiny do hry aby hráči platily tahle hra tím to novým způsobem ještě více upadla jen tak dál aby za 5 let vůbec nějaké DO bylo protože s tímto tempem bude bankrot :)
     
    Naposledy upraveno: 7/12/22
  5. Beerson

    Beerson User

    Kdyz sem videl novou funkci v menu tak sem byl nadseny pro nove funkce hry, nadseni rychle vyprchalo
    Dalsi liny a zbytecny system ktery taha z hracu penize 0/10
     
  6. Souhlasím já si max na PvE serveru koupil premko na týden a stačilo mě to bohatě hrál jsem aktivně možná 3 dny pak už ne :)
    Teď jen čekám jaká akce přijde měla by být zimní akce a třeba zimní brána a ta by se hodila :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    1. Aj kupit sa daju, v paymente.
    2. Pravdepodobnost je mala, ale je to nahodne, neda sa to ovplyvnit.
    3. To od teba zalezi, ci tam vidis nejaky prinos pre tvoju osobu alebo nie.

    Takze vazeni, je to novinka v hre, mozno sa to casom zmeni po feedbacku hracov. Nie je nutne tu pisat, ze sa chce BP nabalit a podobne, tu to pisete zbytocne, my nie sme zamestnanci. Diskusia je o tom, aby ste napisali, co sa vam paci a co nie a nie tu riesit, ze sa chce niekto nabalit a podobne.

    Takto nejak to vyzera:
    upload_2022-12-7_13-47-9.png
     
    -baghira2-, Tess a Delta-7925H tohle ocenili.
  8. Nápad je to zajímavý, ale je tu pár věcí, které musíme trochu rozebrat:

    1) Největší šance na zisk výhod jsou na BZ, čest, P.E.T heat a dosah P.E.T. Tři z těch čtyř mi žádné velké výhody nepřinášejí - o BZ ani o čest mi nejde, vyšší ranky stejně nemám šanci dohnat, a vyšší úroveň už také nepotřebuji. Heat je mě osobně k ničemu, protože nemám sloty a ani nemám Goli+, takže vyšší heat pro mě u PETa znamená vyšší spotřebu paliva jen tak.

    2) Výběr těch bonusů je směšný (včetně těch zmíněných výše). Bonus JEN do prvních tří brán? A k tomu všemu rakety? Když chce jeden točit NPC na bezpečnou vzdálenost, tak střílí jen lasery, na rakety musí být hráč u NPC poměrně dost blízko.

    3) Cena pořízení jednoho NOVA je přemrštěná. Sto tisíc uridia za to opravdu dávat nemíním, když jsou šance na ty relativně lepší věci malé (kdybych si měl něco z těch věcí přát, tak asi větší nákladní prostor a nižší spotřebu paliva).

    4) Cena upgradu, když se to tak vezme, je vlastně vyšší než pořízení nového NOVY. Nejen, že potřebujete invokační čipy, které získáte, jak je zmíněno výše, jen prodejem NOVY nebo paymentem (tady souhlasím s CharlieSheppard - BP na tom prostě chce zase něco trhnout...), ale k tomu všemu upgrade není ani dvojnásobkem předchozí hodnoty (a to hlavně ve vyšších levelech, podle tabulky v popisu tohoto rozšíření). Pro hráče, který nechce platit, upgrady moc smysl nemají (teda pokud nemá nadbytečné uridium).

    5) Spotřeba energie pro jednoho NOVU umožní provoz v rozmezí asi 3 - 5,5 hodin. Plná obnova energie je ale kolem 8 hodin, což je poměrně přijatelné.

    Chápu, že celé toto nové rozšíření, má fungovat jako jakési trvalé a obnovitelné boostery, což je velmi dobrý nápad. Pokud by tedy měla zůstat ta cena, tak by to chtělo adekvátně lepší výhody (např. i vyšší poškození jako takové, více ZB pro loď atd.) a také zvážit vložení invokačních čipů do montáže. Navrhoval bych radši menší množství čipů za větší množství zdrojů, které je ale možné získat i na jiných mapách než na BL, nebo na jejich sestavení využít některé prvky hardware (ty už se mě osobně hromadí a nevím moc co s nimi).

    Tolik tedy ode mě, snad to vedení bere jako konstruktivní kritiku.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/22
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123zelenina - zial myslienka dobra, ale spustili akciu bez testovania na testaku, kde by sa zistilo, ze momentalne schopnosti zoldnierov vo vacsine pripadov hraci neocenia a o cene nehovoriac.
    Zatial to vyzera na negativny feedback, tak uvidime, ci to prinesie nejaku zmenu po case.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Post som ti zmazal, ako som uz pisal, mozete sa vyjadrit, ze ciastky su premrstene alebo ze to nema vyuzitie, berieme aj negativne ohlasy ohladne pridanych novych veci do hry, feedback je dolezity, ale urcite nie sposobom, ze sa chce niekto nabalit a nebodaj aj ine, co som tu uz zmazal. Feedback = pohlad na danu vec samotnu, nie na marketing spolocnosti, atd... V pripade opakovania postov mimo kladov a zaporov pridadnej novinky to uz bude za body.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    100 000 uri sa mi zdá premrštené, trvá mi dosť dlho než toľko nasporím.
    Myslím že práve preto, to nemá využitie. 100 kilo uri viem využiť aj inak.
     
  12. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    No feedback je asi taky , ze totalne useless vec , co sa mohla pridat a bude samozrejme zaťažovať hru . Hrozne sa snažia byt stale v obehu , niečo nove stale lenze problem je ten , ze nepremyslaju. Tato hra sa stáva čim ďalej based luck , stale niaka pravdepodobnost , že ti padne niečo dobre .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak jsem se lognul, jen abych mrknul na forum. Cca po 4 letech, co to nehraji.
    A zas další volovinka od BP jen pár dní nazpět. :)

    Jako cena celkem jde (100k se slevami atd je za dvě hodiny nahrané) a pokud se nebudou mazat bonusy a ceny daného NOVA po vypršení - tedy zůstane napořád a zapnout půjde vždy cca na ty tři hodiny za půl dne, tak by to mohlo být celkem OK.
    Jen jsem teda moc enpochopil těch 30 NOVA. Budu jich tedy mít 30 a budu si moct vybrat? Nebo výběrem nového přijdu o toho starého? Pak by to byla logicky předražená kravina....
     
  14. Badmaniak, já to tak pochopil, že si prostě někdo (kdo na to bude mít) najme plno těch pomocníků a z nich si vybere, jestli chce mít aktivní 1, 2, 3, 10... a podle toho mu to bude ubírat energii. Pak je vypne, energie se doplní a může je použít znovu.

    Mimochodem, dovolím si s tebou nesouhlasit, za dvě hodiny v dnešním DO fakt nenahraješ 100k uridia (berme v potaz i hráče neplatící si premium a jiné bonusy, a takové, kteří hrají tuhle hru jen tak na pohodu). Zvlášť pak pokud jsi skutečně DO tak dlouho nehrál - NPC ze kterých padá velká odměna (Kubi, Behe, Invoke...) mají plně pod palcem vláčky, dostat se k takovému NPC znamená, že tě takový vlak buď sestřelí, nebo je jich tam tolik, že se na tebe s rozdělením odměny prostě nedostane. Zůstává ještě možnost blacksilver mapy, tam to ještě docela jde.

    Vydělané uridium raději utratím za upgrady, battlepass a případně EE. Na NOVA ho dávat vážně nebudu, když ty bonusy z nich jsou sice obnovitelné, ale neužitečné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - mozes mat az 30 zoldnierov, ale aktivneho mozes mat vzdy len jedneho v lodi. 100k to stoji bez zlavy, so zlavami to stoji 70k ucka.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Takže nejen, že ty poskytované bonusy jsou tak malé a v nepotřebných kategoriích, ale ještě k tomu nejde aktivovat více pomocníků najednou? Tahle novinka se v mých očích propadá čím dál tím víc...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123zelenina - pokial chces vlozit dalsieho, vyzve ta na ich vymenu. Pre tych co idu na hodnost sa napriklad 10% cti hodi si myslim, hlavne pri ulohach. Ale inak zial nic moc. Uvidime, ci sa to casom zmeni.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Badmaniak ahojda příteli, dlouho si tady nebyl. Chyběl si mi.
    Je to přesně tak, jak si to uvedl. Přesná trefa do černého.;)

    Moc o obsahové rozšíření n-o-v-a nestojím.
    100 kilo uri je škoda, dobré pro fajnšmekry.
     
  19. Drift1

    Drift1 User

    No zatím jsem polopaticky nepřišel na to k čemu to je. 100 tisíc učka dnes není problém. Ráno si najdete npc třeba Capitol 1 a hned máte 50 tisíc urka za něj k tomu bedýnky a pár cubiconů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).