Diskusia: Obsidiánské boxy s kořistí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 20/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    % sance mate vypisane, snad ste necakali z 10 bedni 3 havocy, LF4 a rovno aj Surgeon?

    Bedne su zaujimava novinka, no to je asi tak vsetko...

    PS: Trosku neskoro, no Sandy_Rivers a vies preco si v Cross zone ziadne Lyze nevidel? To bude asi tym, ze ich nikto nemal. Lebo na testaku boli dostupne za 3 miliardy uridia. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Jen názor. Negativní, ale názor.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► Ja ti ho neberiem. Len s takou % sancou bolo jasne, ze tam budu vacsinou padat skor blbosti ako vzacne veci.

    Su zbytocne narocne na vyrobu a investicia je riskantna, urcite by som do nej ako nefull hrac nesiel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Ano, %. Minule jsem měl za tu cenu 180 klíčů se slevákem a diminisher, lightning a víc věcí, podstatně. Takže jen trik na hráče. Já topím dost, nemluv o smůle, to fakt ne.:rolleyes:
     
    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω tohle ocenil(a).
  6. |Oromë| nechci aby to vyznělo blbě, ale přijde mi, že v polovině příspěvků reagujete úplně na něco jiného než jsem napsal :D
    Řešili jsme využívání min na Evropském týmovém poháru. Viz příspěvek #12 a moje odpověď #13
    Jak ses mohl dočíst i dál, tak se z toho dá jasně vyčíst, že se asi nebude jednat o test server.
    Jinak na test server nechodím, do hry se přihlásím jednou za čas, a když už, tak radši na svůj server.
     
  7. *Firefox1* , desing Havocu mi vypadl z té bedýnky , 1% šance , jinak samozřejmě jedině z brány a dostat ho můžeš ještě v jednom epickém úkolu (nebo při akci ke koupenému uridiu) , snad jsem ti vysvětlil cos nepochopil / já špatně podal :)
     
  8. S-core

    S-core User

    No tak me padl g-surgeon, 1-LF4, formace vrtacka. Padli mi asi 3disgny na peta, ale ty ja nevyuziju potom jeste par green keys,muni, logi. Nejvic me tedy dostal seprom to kdyz jsem videl......... vsechno postrilet :D
     
  9. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    nevíte zda padají ty krystaly rozvratu z bran typu gama - 100 ks jako minule?
     
  10. Formes

    Formes User

    Množství krystalů v odměně z bran bylo zredukováno.
    [​IMG]
     
  11. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ale při akci bylo vyšší nebo to už taky není.
     
  12. S-core

    S-core User

    Caute chalani jeste dnes jsem otevrel dalsich 35 beden a padli 2 LF4,Havoc,Tartarus, 2x g-surgeon (20k uri) jelikoz uz mam, a nejvice mne potesil Letoun Zeus. :)
     
  13. Zdravim ja som kupil 5 klucov 1LF4 daka municia 25 EMP a 1x Goliot-X ktorý uz ale vlasnim ale 10 000 Uridia som neobdržal ani v logu mi to nevypisalo ani v bilancii mi to nepise
     
  14. Ahoj chtěl jsem se zeptat koupil sem si obsidiancke klíče ale ve hře je nemam
    18:53[​IMG]Zakoupeno 12 obsidiánových mikročipů.
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Orome dakujem a kde sa viem aj ja pre buducu kontrolu k tomu dopatrat aby som neotravoval lebo teraz toto nikde nevidim :/
    17.12.2016 - 18:13[​IMG]Obdržen předmět: Munice - MCB-25 (5)
    [​IMG]
    17.12.2016 - 18:13[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.
    [​IMG]
    17.12.2016 - 18:13[​IMG]Obdržen předmět: Loď - Goliath-X
    [​IMG]
    17.12.2016 - 18:13[​IMG]Obdržen předmět: Munice - SAB-50 (5)
    to je denik a v bilancii neje ani zmienka o Uridii
    Dakujem
     
  17. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Vdaka neuvedomil som si ze mam hladat presny čas podla deniku muselo mi to ujst je tam toho vela a nefunguje mi rolovacie koliečko tak som to presiel ale nasiel som to dakujem
    • 17.12. 18:17 Zničil jsi loď vetřelců. + 1,600 k.
    • 17.12. 18:13 Sebral jsi bonusový box. + 10,000 U.
    • 17.12. 18:12 Sebral jsi bonusový box. + 500 k.
     
  19. Ahojte chcel som sa opýtať čo je pri kúpe tých obsidianskych bední tam je za 37,49€ 65 keys.... No a pri tom je písané: "Kromě toho získáš 1 efektní design Legend Goliath-X pro letoun." No a mňa zaujalo v tom to slovíčko že "efektní" ako to myslia? že dava nejaký bonus? alebo ako vizuálny efekt?
     
  20. Formes

    Formes User

    Nejspíše toto slovo použili, aby učinili nabídku atraktivnější.
    Design nedává žádné bonusy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.