Diskusia: Obsidiánské boxy s kořistí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 20/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ahoj, Jak ted zavedli Apokalyptické bedny - podobné obsidiánským - tak v oficiálním oznamu je nejspíš špatně předložený text k obbsidiánským bednám, kde se recenzuje i Krystal rozvratu ze všech bran. Ten ovšem nepadá. Co s tím? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Badmaniak , tak nějak byla vždy klasika že ne ihned nebyly buď recepty nebo nepadaly krystaly z bran , nechal bych to na další den ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Hele slyšel jsem, že když jsou obsidiánské bedny, tak jde z krystalů vyrobit i RSB. To je v montáži nějak pravidelně, nebo to bylo jen jednou nebo jak? :)
    Že to tam dnes nevidím. :) Když to bylo, tak jsme nehrál, a ani na anglickém foru jsem o tom moc nenašel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Badmaniak
    Ne, akce na výrobu RSB-75 je náhodná a určitě to je nezávislé, zda-li jsou v montáži obsidiánové bedny. ;-)
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    A je to někde nahlášené jako ostatní akce (hlavní stránka) nebo to prostě je náhodně v montáži a musím to sledovat? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. siux

    siux User

    Badmaniak
    No v poslední době, jak sleduju DO, tak to tam nenajdeš aj kdyby to tam být mělo :-DD Vzhledem k chybám :DDD
    Ale né, když je v montáži RSB, tak to na hlavní stránce není. Tedy, alespoň jsem to nikdy neviděl. Vždy jsem si toho všiml, když mi začala blikat montáž, že mohu něco vyrobit.(ted bliká furt, takže je složité to sledovat) :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Teď bliká když seberu každej jeden bifenon no. :)
    No je to aspoň spojené s nějakou akcí? Jako s obsidiány? Stejně jako seprom byl spojený s apokalyptickými?
    Abych to nemusel sledovat pořád, protože munici mám vypnutou v montáži. :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. jakub455

    jakub455 User

    Vážne padajú z obsidianových boxov suroviny na new lf4,??? to je teda mizerná odmena za takýto vzácny kľúč. :mad:
     
  9. No já dostal z obsidiánového boxu seprom, tak nevím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    K-A-R-E-L - ja som na ten link prave klikol a hned mi otvorilo okno s tymi bednami. Vyskusaj teraz, ci ti pojde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě to taky nejde. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Borat

    Borat User

  15. Sentiero

    Sentiero User

    Odkaz od Wardena mi taky nefunguje. Objeví se hlavní stránka fora. Tak to vypadá, že modům odkaz funguje, ale hráčům ne.
    To je dost podezřelý. Copak to asi před náma tajíte?? :D

    Odkaz od Borata funguje.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Chuck

    Chuck Guest

    Ten prvý odkaz nefuguje preto, lebo som sa hral trošku s bibliou a presúval nejaké veci, aby napríklad téma Pirátske bedničky bola pokope a všetky druhy bední boli v jednej téme. Takže ak máte niekde poznačený ten starý odkaz na obsidiánske bedne, tak si ho prepíšte prosím vás na ten nový. :)

    Na fóre chýbali nejaké veci a niektoré boli zase menej prehľadné, tak to postupne trošku sprehľadňujem a upravujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Borate všimni si, že je tam staré číslo threadu, ty máš jiné nové. Možná ti to jde jen proto, že to jde přes nějaké starší vlákno viditelné jen pro adminy. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Borat

    Borat User

    Badmaniak tak ten link čo Vám dal kolega ten vidím normálne v Časté dotazy (akce) ale keď si prezeram tu tému tak to tam nevidím o_O Preto to Vám nešlo pravdepodobne.
     
  19. SwarmerSvK

    SwarmerSvK User

    Fuuha po dlhom case som si kupil 15 x Obsidiansky kluc. Cakal som aspon jednu dobru vec a hla ake stastie sa na mna usmialo:
    250 x Logdisk
    1 x Tartarus
    1 x Spectrum
    1 x Falter
    1 x Inferno Sentinel
    1 x Borealis Solace
    1 x Borealis Venom

    toto som vazne necakal :D nadhera
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SwarmerSvK - gratulujem, usetril si dost uridia za nakup lodi aj formacie a tie designy potesia ;) Ja sa radsej nejdem vyjadrovat, co mi z tych debni padlo. Na malom ucte mi padla jedna lod sice, ale inak slabota :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.