Diskusia: Obsidiánské boxy s kořistí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 20/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Me to padalo taky jen na zacatku a ted kdyz mam kliku tak jen 10k uri za design. Ninak nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Taky se mi podařilo splnit úkol na 1 obsidiánsky box. A jediné co mi z něj padlo, bylo pouze 96 kusov sepromu.
    Odvtedy na to, zrovna tak kašlu.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    No zas taková hrůza to neni, docela dost mi z toho popadalo, ale já jich už sebral asi 100. A taky je to tím, že mě třeba už ani logdisky netankujou, ale někomu těch 250 třeba pomůže.
    Problém je se scraem, mě nebaví střílet saimony na to. Snad bude akce zas podobná Hitacu, škoda že jsem si tam víc nenamastil kapsy. To se ještě nevědělo, že scrap půjde takhle dobře použít. :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - staci vziat ulohu na 1000 uber mordonov a 2000 uber saimonov a neboj, hned budes mat par stovak srotu k dispozicii ;) Alebo tocit a, b, g a tam to tiez krasne pada zo saimonov a mordonov :) Ja mam uz vyse tisic tej suroviny, ale uz nekupujem tie bedne, lebo mi tam pada vkuse len seprak a skor tie slabsie odmeny:rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já už všechny ukoly mám a ABC už mě nebaví. To padne víc v kappě nebo tak. :)
    A 2 šroty na bránu je fakt málo. To je lepší na uberce točit mordony. :D

    Ale pokud bude akce, tak určitě nakoupím ještě ty bedny, přeci jenom je to jediná možnost jak získat designy na ty nové lodě. Zatím s nima moc lidí nelítá, ale až to bude mít každý druhý, jen design bude to co mě odliší. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Naposledy upraveno: 22/7/17
    -hejko- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. V hangari je v zozname aj strieborny box koristi a o nom sa nic nepise.
     
  9. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Co vím, tak Prizmatické byly nahrazeny Apokalyptickými ne? Takže Fragmenty jsou mi už na nic. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč zase pet nesbírá aurus , když je akce na bedny? na co potom máme ty protokoly?
     
    *jakub1310* tohle ocenil(a).
  12. Borat

    Borat User

    ZOHAN PET ti nezoberie ani jednu surovinu. Nejakou aktualizáciou sa to pokazilo. BP o tom vie, ale kedy to vyriešia ti povedať neviem.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zajímavé tedy je, když jsou obsidiánové bedny, nebo červené a modré, tak pet ten aurus sbírá. Nevím tedy na co funguje balíček na dvojnásobnou odměnu a profil pilota, když to BP údajně ví, ale neřeší. ??
     
    SSCUltimateAero a *jakub1310* tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Na tyhle věci to ale platit nemá. Takže správně by sis měl stěžovat "Jaktože má BP chybu, že na to platí dvojnásobek?".
    Takže jen počkat, až to BP opraví a dvojnásobky na to platit nebudou. Jelikož to není bonusový box a měla to být původně surovina jeden kus, která se tváří jako cargo box. Takže PET by to sbírat měl, to je druhá chyba.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    A ty jsi admin nebo developer, že máš takové informace?
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kdybys četl forum tak to víš taky a nemusíš se ptát a stěžovat si.
    PET na to platit měl. Ale už tu o tom diskuze byla a dvojnásobky na to neplatí.
    Buď rád že je tomu občas jinak a máš jich víc.
     
    ❦Čοlεκ❧, Warden a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Jsem rád, že ty obsidiánové boxy předělali, takhle nějak si to představuji z 10 boxů za peníze !

    27.07.2017 - 14:54[​IMG]Obdržen předmět: Lodní design - Design Legend A-Elite
    27.07.2017 - 14:54[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (3.422)
    27.07.2017 - 14:55[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (2.712)
    27.07.2017 - 14:55[​IMG]Obdržen předmět: Formace Klín
    27.07.2017 - 14:55[​IMG]Obdržen předmět: Laser - LF-4
    27.07.2017 - 14:56[​IMG]Obdržen předmět: Tetrathrin (14)
    27.07.2017 - 14:56[​IMG]Obdržen předmět: Lodní design - Design Poison Solace
    27.07.2017 - 14:57[​IMG]Obdržen předmět: Laser - LF-4
    27.07. 14:57 Připsána náhrada ve formě uridia+ 10,000 U.
    27.07.2017 - 16:50[​IMG]Sesbírány logdisky: 88

    U nových účtů doporučuji sbírat, u starších budu teprve testovat :D.
     
    Naposledy upraveno: 27/7/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    No to jsi měl docela kliku. M2 se už asi 10krát stalo, že mi z obsidiánu padla odmna ze zelené bedny. Ne že by padlo aspoň recenzovaných 10 zelených klíčů nebo tak, ale prostě padlo pár xenomitu, nějaké x2 a rakety. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Alyctro

    Alyctro User

    caute , pls :) , kamos je ,,zaťažený ,, na dizajny ,,. Pisal mi že sa už neda zohnat dizajn locsut a cicada . že to BP zrusili , jak je to ?? dik za info (potrebujem to potvdit nejakym adminom ,dohady su mi k nicomu ). pada ten dizajn ? alebo je už nenavratne preč ? ( pisal že to prestane hrat až je to pravda )
     
  20. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.