Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher a môže sa list napísať na písacom stroji a odoslať poštou?
    A poslať to ako expresnú zásielku so zahraničným príplatkom?

    Ak áno, osobne to takouto cestou pošty a doručene do vlastných rúk odošlem.
    Chodil som aj rok na strednú Poštovú školu, takže viem ako to vlastne funguje.

    P.S.: A písať som sa učil na písacom stroji všetkými 10 prstami a rýchlo na čas.
    A po anglicky nie je problém. Od 6 triedy základnej školy zvládal aj s pravopisom.
    Akurát ešte na prekladoch popracujem. Ten posledný preklad, bol dosť nešťastný.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - no snad ti aj odpovedia, to ti zial nezarucim. Ale nech to je zrozumitelne, ze aky zamer ma vlastne tvoja sprava.
     
  5. Juráás

    Juráás User

    Punisher Ahoj, a teď seriozně, myslíš, že to má nějaký význam? Naposledy, když jsem psal na centrálu tak se mi odpovědi dostalo ale od raziela a pokud chápu správně, tak ten situaci ve hře nemá moc šanci ovlivnit. A jinak k té odpovědi, já posílal dopis skrze českou poštu, odpověď se mi dostala na email, který jsem v dopisu uvedl.
    PS: doporučuji ověřit aspoň podpis, případně celý dokument, aspoň já to tak vždy dělal.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Hráči zasypou centrálu BP dopisy a ti ještě na tom vydělají, když tu poštu dají celou do sběru.
    Stále mi chybí na adrese BP nějaké jméno zodpovědného pracovníka, nerad si píšu s nějakým vrátným, co má vedle sebe velkou popelnicu na papír.
    Rád bych jim popřál mnoho takových nápadů na prodělečné akce pro hráče. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. pecko

    pecko User

    však napis to cez pc daj na web stiahneme to a preposleme na adresu :) cim viac ludi tym lepsie.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    pecko asi máš pravdu. Takto to bude lepšie.
    Úplná škoda expresného a zahraničného príplatku a poštovej známky, keď to aj tak skončí vo veľkej popolnici. :rolleyes:

    Punisher anglický slovosled som sa učil od 6. ročníka základnej školy, v tom by som rozhodne chybu neurobil. ;)
    Po anglicky viem dohodnúť aj návštevu galérie Ufizi vo Florencii. A mojej písanej angličtine, úplne každý rozumie.

    Aký zámer má vlastne moja správa? Typu sťažnosť. Domrvené eventy, nestabilita hry, chýbajúce pVp akcie, mcc.
    a všade prítomné 24/7. A že poctiví hráči hromadne opúšťajú DO, nakoľko je to: potopa za potopou. Ako vždy. :rolleyes:

    A nech sa nehnevajú, nakoľko by si už konečne mali vstúpiť do vlastného svedomia. Ak chcú mať normálnych hráčov.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/19
  9. Myslím, že je to zbytečné tam psát = jestli jsou spojeni s firmou co inkasuje peníze od booterů, tak se každému dopisu jen vysmějí, ale možná vám napíší, že na tom usilovně pracují ....
    podnikatel si drží to co mu vydělává ....
     
  10. Hra mě sice zase začala bavit na mapě x, kde jsem dohromady strávil spoustu času, když byly staré úkoly, nicméně fakt chci skončit, protože stav hry je katastrofální. Když se na nový rok 2020 přidá i celý tým, budu rád. Času má Raziel dost, aby to na poradě předal vedení. Jinak to fakt nemá cenu, kdo věří BP je naivní.
     
  11. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► ano. Musím podotknout, že hra je dobrá..ale nejsou dobré akce a hráči co tam lítají.
    Nostaligcké je to, když prostě si plním ukol, pomůzu.
    Jakmile vidím co se děje popřípadě je akce Plutonova rukavice hra se mi "hnusí".

    Doufám že v roce 2020 to bude ta hra kterou jsme znali v roce 2010 snad by to bylo vhodné

    Darkrobit by měla být hra o pomoci, střelbě, ukol...ale ne toto vůbec..

    nejde o nic..je úplně jedno jestli máte 100 uridia nebo 100 tisíc ale hraju s pocitu ne nechtuí že tam někdo točí ?

    chtěl bych jednou pochopit proč tu točí hráči 24/7 je to hra asi ne...to že BP to nezajímá darkobit pohřbívá na hřbitov
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    To není podnikatel ale vydriduch.

    •ŞĦΘCK▪: "to že BP to nezajímá darkobit pohřbívá na hřbitov"
    Souhlas. K tomu, už jenom tolik.

    Řady hrobů v zákrytu, meluzína kvílí tu. Řekni kde ty hroby jsou, co se s nimi mohlo stát.

    Jdu radši napsat ten dopis. I kdyby neprošel, furt je to lepší, než se dívat na tento hřbitov.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/19
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Juráás - on nie je v Nemecku na centrale. Zalezi v akcej veci sa kontaktuje BP.

    ZOHAN - co sa napadov tyka, tak to ma ist cez forum, ale obavam sa, zeby to uviazlo dalej a neriesilo sa Ako uz kolega napisal, tak zial situacia nie je moc priazniva a pokiale sa nezmeni pristup alebo ludia na niektorych miestach, tak to bude horsie. Zial tazko povedat, komu v BP okrem Raziela este ide o dobro hracov a kto to berie len ako pracu, za ktoru je plateny.

    -baghira2- - Nemozem ti diktovat, co vsetko tam mas spomenut, ja som ti len povedal, ze my sme sa stazovali na vyssich poziciach a zial uz roky je ta situacia zalostna. Posledna skutocna kontrola, ktora potrestala podvodnikov a nic im nevravila bola v roku 2013. Teraz je rok 2019, cize ubehlo 6 rokov a nic radikalneho sa nestalo. Nad tym sa treba zamysliet si myslim.

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - Ja som chcel tiez skoncit naraz s kolegom Jessiem, ale riesime nieco interneho a o tom fakt nemozem nic pisat, kedze to siaha dost vysoko. Ale zial situacia je neunosna a verim, ze sa najde osoba na vyssich poziciach, ktorej nebude lahostajna tato hra a podnikne nieco na jej zachranu. Len ma mrzi, ze nas tim najviac tlaci na obnovu dovery hry, odstranenie neziaducich prvkoch ako su programy a v podstate kompletny rework hry, hlavne co sa PVP tyka. V ostatnych timoch je to len par jednotlivcov, ale ICM sa moc nepridavaju, len nase CZ/SK ICM stoji za nami, co si zasluzi obdiv. Povedal by som, ze kym sme tu, tak je este nadej, no ked odideme, tak nadej zhasne zial.

    Myslim, ze staci viac nasluchat hracom, co chcu a ako si to predstavuju, mnoho hracov ma totizto vela dobrych napadov, ktore by mohlo BP uplatnit v hre a je to vlastne zadarmo. Otazkou len ostava, ci maju zaujem.
     
  14. Je fajn tu číst,že ještě někdo má zájem na tom,aby se DO stalo tím,čím bylo. Ale v dnešní době,kdy se předkládají výroční zprávy o výnosech a ziscích,kdy pouze vydělané peníze měří hodnotu a kvalitu odvedené práce,je toto podle mě zhola nemožné. Cz/Sk komunita nemáme,dle mého názoru,takovou sílu prosadit razantní změny. Obdivuji všechny adminy že ještě bojují.:(
    Im memoriam Jessie
     
  15. Poslední dobou jsem hodně zanedbával svou přítelkyni, knihovnu. Paměť je věc ošidná, vím že jsem knihu četl, ale co je v ní...
    Darkorbit je jen hra, klidně se bez ní obejdu. A na dva, tři roky mám náhradu, přečtu si všechny klasiky znova, odbornou literaturu, snad i to co jsem napsal sám :D, abych měl co kritizovat...
     
  16. Pojdme udělal petici za hru kterou jsem hráli.
    bez podvodů, tak jak jsme to hráli kdysi na mapách. Kdy jsme byli rádi, že jsme dali sibelony.
    Já stále věřím, že BP odstraní podvodníky za hry, zabanuje hráče z plutovovy rukavice... vybanuje půlku serveru.

    Tak aby byl prostor jen pro dobré hráče...a udělali jsme pro prostor pro příchod nových nadějí ve hře.
    Ti by pak mohli navázet na tradice darkrobitu a udělat z toho zase dobrou hru.
    Já doufám, že někdo v BP to řeší a že do léta je řešení.
    Čili hra online free to play..rád pak zaplatím a přispěju částku premium ale chci hrát čistou hru.
    ne jak doposud.

    Punisher jinak všechna čest tobě..snad BP rázně zakročí.vybanuje hráče z rukavice, udělá čistou hru a nám hráčům umožní rozvoj ve hře.

    pro mě stále nostaligické videa z roku 2010 na CZ2 ve mě vyvolávají silný zažítek, vzpomínky na nálety, dá se říct že i pláč. V tom je dnes hra velmi špatná.
    A možná místo klienta by bylo vhodné pokud se situace nevyřeší uzavřít jednou provždy a dát hře konec.
    Tohle nikdo nechce a došlo to daleko až tak...že dnes na mapě už nikoho nesundám a spíš si dělám ukol a nenáchám hráče stranou tak aby po setřelu nemuseli ze hry odcházet. A rád pomůžu komukoliv tak aby rád hrál hru.
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    •ŞĦΘCK▪ jsem pro. Udělat petici je velice dobrý nápad. Milerád se přidám a podepíšu se.
    Také si pamatuju leden 2011 jakí byli hráči vlastní firmy ochotní pomáhat vlastným. Na tohle se nedá zapomenout.

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► také mám doma vlastní knihovnu a tolik přírodopisných kníh, že DO nemusím zapnout na 5 let.
    Vrátim se k jejich studiu. Stejně mě to k nim táhne. A na webe můžu koukat na YT Knihu Džunglí do omrzení. I to je řešení.

    Mnohem radši by sem byl, jak píše •ŞĦΘCK▪: "Já doufám, že někdo v BP to řeší a že do léta je řešení. Chci hrát čistou hru,
    ne jak doposud." - A kdo z nás by to nechtěl, kromě samoletů? Na dopisu už pracuji, slušnost káže - odpovědět adresátovi.
     
  18. siux

    siux User

    -baghira2-,

    no super paráda, tak se DOčkem nenechávej zdržovat a jdi studovat. Rádi jsme tě poznali a měj se. Pusť si na YT, co potřebuješ a pápá.
     
    DevilMan-Diabol, Masožrout a jaritko tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - zial nie je jednotnost timov, pretoze nas tim tlaci na tych hore ako celok, lenze ked ostatne timy cusia namiesto toho, aby sa ozvali za hracov, tak sa veci zrejme nepohnu. Netvrdim, ze jednotlivci v inych timoch nemaju zaujem, ale obavam sa, ze su zahriaknuti ich ICM alebo TL, co je zial smutne, pretoze takymto sposobom hra pojde dole, ked sa prestanu presadzovat nazory a potreby hracov v dolezitch otazkach buducnosti hry.

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - len ked si das pauzu od hry, moze sa stat, ze sa uz nevratis a ked sa vratis, tak bude zas vela noviniek, cize budes v podstate zasa flaxac ako ked si zacinal :D Ja sa snazim tlacit na vyssie miesta kvoli tomu, ci ma zmysel este vobec hrat hru alebo nie, pretoze keby to tu ukoncim, tak nie len ako admin, ale aj hrac.

    •ŞĦΘCK▪ - co sa eventu tyka, tak hraci vedia dobre, ktori hraci sa umiestnili v rebricku a kolki z nich strielaju NPC alebo boxikuju 24/7. Natlak timov prinesie ovocie, len ked sme jednotni vid minuly event. Hraci boli nespokojni s tym, ze warhead je silnejsi a dava skoro kazdemu IK a odmena z bossa je mala. Tak nerfli NPC a pridali aj ked nieco malo k bossovi, ale pridali. Dufali sme, ze ked bude takyto natlak aj v inych ohladoch pre hracov, tak sa pohnu veci, ale zial ako som uz pisal, to by museli aj ine timy tlacit tak ako ten nas.
     
  20. Punisher mě už se nelíbilo rožšíření Blacklight a nová lod centurion. Byt je špatná tak pro mnohé z nás ve hře nedosažitelná nebot dát hlavního bose nejde ve skupce právě bez těch 24/7.
    Dále designy na cyborga a další lodě.
    V minulé akci to bylo na 4-4, kdy mapu obsadili multiklany a kdo přilelet dát věž byl dole hned bez ohledu na nic.
    V této akci si musel bránu dokončit aby ti padl design taky. jenže brána byla těžká pro slabší hráče to byl masakr.
    Opět tu nikdo až na vyjímky nic nedostal.

    Hlavně že nám vzali carbonite cyborg a nechtějí ho vrátit místo toho jen tam lava což mě nebaví fak ješte víc.

    To platí o nových laserech. Nic na co by slabší hráč mohl myslet.
    To už přece pak není o tom být dobrý horší, když prostě na akce musíš mít nabušenou lod abys vůbec mohl něco získat.
    Stejně je to jen pro ty co jsou tu 24/7 ne pro normal hráče.

    Pokud by se další eventy nesli v duchu co ted pak to už je špatné natož pak 24/7.

    BP nám dá vánoční bránu ale stejnou několik let, nic nedostaneme na halloween, veiikonoce. Vůbec žádné akce nejsou několi let.
    Což prostě svědčí, že na hru asi kašlou.

    Mě se vůbec nelibí už styl jakým jsou eventy dělané a jaké dmg ti dají NPC.
    Už vůbec nechápu jestli normální člověk ví kolik má golík životu nebo je to pro něj neznámá lod v BP.

    Navíc s bývalé CZ2 to hraje tak 1/10 vyjma všech v bývalé top100. Já jsem se divil ale fakt to jsou odstavené lodě.. tam hodiny nebřívývají, hráčí se propadají ti slušní..hráči s ACE to nezapnou 7 let...natož Hinten atd...

    Sem tam tu logne Master a co zbytek je off...protože nikdo nebudu hrát proti 24/7