Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. informer

    informer User

    Proč by se měla testovat opakovaná akce, kde není nic nového?
     
  2. jojojo

    jojojo User

    funguje na tie boxy z npc double box ?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jojojo - aj protocoly, aj PP, aj double. Cize mozes ziskat z boxu napriklad 4 moduly, namiesto 1.
     
  4. server ge-1 nefunguje brána plutus, nejde skočit do ní, lodička zůstane na mapě a fyzicky tam není
    warpnout se dá nazpátek, ale dnes plutus zase nic https://ctrlv.cz/tyDw
    hezky pěkně
     
  5. Mám to samý :) skočil sem do brány a konec zůstala tam seklá. Jinou loď můžu nalogovat ale newarpnu tu co je v bráně :D . Ale překvapilo by mě kdyby nějaká akce byla bez problémů za těch 11 let už sem zvyklý . Jen platební sekce jede pořád bez problémů díkybohu :)
     
  6. Minerva

    Minerva User

    Ahoj všem a příjemný večer přeji. Omlouváme se za problémy ve hře, ale je to již nahlášené. Požádám Vás a hlavně hráče kteří jsou bugnutí v galaktické bráně, aby si napsali na herní podporu. My Vás co nejdříve vytáhneme na základě tiketu.
     
  7. Po 20 minutách tě to vykopne samo aspoň teda mě tak sem to zkusil znovu a dám si další čekačku :D
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Proč bych měl psát na podporu :D asi nemají dost práce, jinak pokud je to globální chyba tak očekávám že se to opravy samo a nebudu se obtěžovat ještě s podporou, ještě tomu trochu pomůžu a portnu tam všechny lodě které vlastním v hangáru, potom možná na tu podporu napíšu ;) a jako důvod udám že jsem to neodhadl :D
     
  10. on někdo na podpoře funguje i o víkendu?
    nějak nejdou ani gg na firmě vru?
    opraví to ranní restart?
    a boostery, sleváky, premium běží a běží a zbytečně ....
     
  11. Ten kdo se sekl v bráně tak stačí odkliknout herní okno křížkem a vyčkat cca 10 min pak jít do hangáru, do výbavy a v zašprajclé lodi pak přesunout výbavu na jinou loď tou automatikou nahoře v lodi
     
  12. "MasterCard..., a k čemu je to dobré, to potom mohu zase skočit do brány jako?
     
  13. Kyioshi

    Kyioshi User

    Pokud je někdo zaseknutý v bráně ať už v Plutově nebo kterékoliv jiné napište si prosím ticket, budete vytaženi. Jelikož na herní podpoře se dneska pracuje i přes víkend z důvodu problému ve hře.
     
  14. coroner

    coroner User

    Podpora pomohla, vytáhli mě
    Díky za radu
     
  15. informer

    informer User

    coroner, A k čemu je to dobré, když je rozbitá plutuska i ostatní brány a na BP mají víkend?
    a kompenzace bude nula a nesplním ani permanentku. super
     
  16. Chalani otázka ohladne preukazu a munície rsb (fialové), do preukazu musím vystrielať nejake mnozstvo tej municie ale ja ju proste neviem nikde zohnať,ani v montazi,ani v obchode a ani z plutusu mi nepada (4 den po sebe nič) je tu nejaka moznost odkial to zozeniem? alebo mam cakat ze mi padne z plutusa?
     
  17. Drift1

    Drift1 User

  18. Práve to je ten problém že nebolo,klasického rsb mám na sto tisíce,ide o to špecialne fialove rsb ktore potrebujem vystrielať do event pasu a neviem sa k nemu dostat nijak :D ale vraj pada z plutus brany,tak uvidime asi zase zajtra...

    EDIT: municia sa vola RCB :D moja chyba
     
    Naposledy upraveno: 16/1/22
  19. uUu

    uUu User

    je v obchode v Extra ale za real peniaze
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit