Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    °•♠98†56νᴙu♠•° - zial co bolo na fore video z YT, tak je uz zmazane, cize jedine ak sem niekto hodi na forko navod alebo pozri ak je navod na YT, ale samozrejme treba byt opatrny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Aha, tak to to vysvětluje, nemám zrovna rychlý počítač, takže než se mi načte zamrznutí raketou tak to chvilku trvá. Ale dnes jsem schválně zkusil lehkou obtížnost a vypadá to, že v té to Plutus nedělá, takže budu dělat lehkou - jde mi totiž hlavně o ty odměny za battelpass, ne o žebříček.

    Došlo mi, že vlastně i celou minulou akci Plutova rukavice jsem dělal jen lehké brány, takže proto mi to asi uniklo... no hlavně že se to vysvětlilo, myslel jsem, že se mi to seká, protože přidali tu bránu odměn na konci :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. mato(SK)

    mato(SK) User

    mam otázočku z bonusovej brany som dostal toto (Získaný predmet: Tarnom (297)) co to prosim vás je?

    dakujem
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    mato(SK) Tarnom je surovina, která byla využívaná v montáži při akci Plutus experiment.
    Neměl by padat z této akce. Jedná se o chybu, která je nahlášená.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  5. Ešte jeden dotaz z mojej strany, ako možno chápať toto? Nerozumiem tomu, ako je to napísané. Z tohto mi vyplýva, že keď pôjdem na Pluta, tak nemôžem ísť ABG alebo ako :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    °•♠98†56νᴙu♠•° - to je myslene tak, ze ak pojdes normalnu obtiaznost Plutovej rukavice, nemozes ist v ten isty den aj lahku obtiaznost a opacne.
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
    1. Spomalovacia raketa DCR, ktoru vystreluje plutus tu neni 1x, pominule akcie to bolo uplne rovnake, a plutus hadzal tiez DCRky
    2. Trosku nechapem, preco tu hned niektori akciu odcudzuju a pisu, ze nebudu kupovat BTP... nebudu kupovat drahe RCB... Akcia je 2 tyzdne. Z boxov, ktore su v brane sa niekedy postasti a padne RCB (Najlepsie to zbierat PETom + protokoly) Pripadne ak mas vacsie stastie tak na konci brany je % sanca na specialnu odmenu a tam pada 20k & 50k RCB
      A neverim tomu, ze kto bude robit branu pravidelne, nebude mat na konci akcie aspon 50k RCB
    3. Ako tu uz bolo spominane, brana sa da spravit aj na slabsom ucte, sice to trva o nieco dlhsie, ale da sa to s prehladom urobit

    Ja v tejto akcii vidim len male chybicky krasy
    • Nepadaju XW moduly
    • Nove NPC, ktore vyskocia z bojek su sice slabsie a DMG z nich hrac ani nepociti. Mensi problem je v tom, ak ich hrac pri bojkach nezabija a hned skoci na PLUTA, ta warheda ktora sa medzi nimi schova sa velmi tazko klika a moze byt osudna :D (Vlastna skusenost) :D
    • Pride mi, ze tarnom ma v tej bonusovej brane 100% drop, lebo zatial mam 3/6 BB a nic ine mi tam este nepadlo. Ale ako uz pisala Tess a ako pozname BP, cez vikendy nepracuju, takze musime pockat do pondelka co s tym urobia


     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak ako hráč maronon, taktiež sa pýtam:

    Prečo táto brána Plutova rukavica tak strašne laguje, až sa nedá spraviť?

    Vysvetlím, včera 13. 1. mal som chuť získať v tejto bráne titul:
    Čím větší jsou... (Pokoř Pluta jednou) na GE7 (GE6) a na cz2 (GE2).

    Od rána 07:00 h. také výpadky a lagy, že som prišiel o túto bránu aj
    o 5 životov hneď dvakrát s postupom času. Ako na bývalej GE6, tak cz2.

    Ako je toto, vôbec možné? Odpoviem: "Neošetrený a neopatrený event."

    Argumenty, ktoré sú od hráča nado mnou, sa nezakladajú celkom na pravde.
    Videl som to na vlastné oči, loď bola zničená v kruhu, i keď sa jej nedotkol
    ani warhead a ani Plutus. Hlavne že sa zostrel lode, hneď pričítal v lodnom
    denníku Plutovi. Divné, že? Zaujímavé na tom je, že sa to dialo 5x po sebe.
    Aj s pomocou lagov.

    Ani titul, ani dostatok munície. Čo je toto, Prosím Vás za akciu?
    To má hráč Plutovu rukavicu robiť po nociach? Asi bude musieť.
    Keď mu ide len o ten, jeden titul.
     
    maronon tohle ocenil(a).
  8. Sice nebudu psát tak jako kolega -baghira2-, ale nejdou přepínat formace letounů, nefungují schopnosti lodě a laguje to jako blázen.
    Minule všechno bez problémů, tak proč ne teď? A cíle bitevní permanentky prázdné okno:(
     
    -baghira2- a maronon tohle ocenili.
  9. Ako tu už bolo spomínané, z tej "Trove of Riches" mapy padajú boxy (Tarnom) - bolo napísané že je to iba bug - má padať namiesto toho niečo iné ?

    Taktiež by som sa chcel opýtať na % šancu na drop modulov z jednotlivých boxov počas brány a toho balíčku po dokončení "Trove of Riches" - ak je toto info niekde dostupné, lebo pri popise akcie som to nenašiel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Pokud nefunguje okno Permanentky, připisujou se cíle v Plutusce?
    Když mě to vyhodí z Plutusky kvůli "max. počtu instancí", proč z Normal brány na 1-1?
    Formace to nepřehazuje ani na obyč mapách.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- MuadDib85[CZ] a Delta-7925H teď jsem to zkoušela, ptala jsem se i kolegů v týmu a hra jde v pořádku. Formace přepínám, permanentku vidím. Zkoušeli jste čistit mezipamět popřípadě relogovat hru?
    Ono je taky možné že hodně hráčů chce dělat bránu a server to nestíhá. Bohužel se tím nedá nic dělat, je víkend.:(

    ĐΣŦĦΣƦλƓƓ tarnom tam padá navíc, nic jiného místo něj padat nemá. Co se týká šancí na moduly, pokud není napsaná ve FAQ tak jí nevíme.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  12. Mezipaměť čistím a relogovat nemám co, protože mě to teď nepustí ani na mapu. Jasný, no, GE1 a víkend.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  13. Honzin

    Honzin User

    A hoj

    Nevý někdo kolik bere hen ten Warhed Warhed ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Pripájam sa :) error 503 a ja som zaseknutý v GG :) :)
     
    -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  17. Vďaka skúsim. Každopádne práve sa mi to stalo znovu, druhý krát za necelú hodinu. To už naozaj človek nemôže hrať ani keby chcel...ešte že sú všeljaké parádne akcie v paymente :)

    Edit: Stále som zasekutý v Alfe - vidím len jeden portál cez ktorý sa nedá skočiť a vypisuje mi toto: Maximálny počet serverov dosiahnutý. Skús to neskôr.
     
    Naposledy upraveno: 14/1/23
    -baghira2- a Kozlovina tohle ocenili.
  18. Kozlovina

    Kozlovina User

    Tady jde vidět jak se BP stará o hráče, samé akce a novinky :) ale že by měly dostatečnou paměť a výkon na svém vlastním serveru? Jednou to tu už bylo BP se snažil kdysi omezit spotřebu tím že daly na server FUP s maximálním počtem uživatelů, jak si to vypadá opět na úsporu ze strany BP ale že na tu jejich úsporu doplácí poctivý hráči to jim nedochází, 24/7 kteří zatěžují hru určitě místo nenechají, a ať si BP jde šetřit jinam než omezovaní spotřeby na jejich serverech, to je do nebe volající
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. °•♠98†56νᴙu♠•°: Mně v bráně pomáhal po každým proskoku relog okna, když to zamrzlo, ale vždy jsem se nalogoval už do první vlny. Tebe by to mělo po relogu vyhodit na x-1.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).