Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Taky se vyjádřím dělal jsem tento event na GE5 musím říct že jsem si s tím dlouho hrál a výsledek?
    Nebavilo mě to akce je to na nic a nevyplatí se pokud nemáte kolem 20 mega X4 a nebo 1 mega RSB aby jste to využily.

    Za mě tuto akci jsem vynechal nevyplatí se mě, říkám si bude jiný event který za to bude stát a bude dobrý.

    A vy uplakanci co si furt stěžujete že furt vám to padá, nejde, a tak dále tak vás nechápu proč se na to nevykašlete zbytečně zde se rozčilujete s spamujete že to nefunguje :)
    Mě to taky nešlo udělal jsem to 1x a stačilo pak jsem si řekl kašlu na to samá chyba, lag nebudu se nad tím rozčilovat žere to munice jak nevím co :) Ani na PVE jsem to nedělal a to tam mám 1mega sepraku na laser a nechci zbytečně likvidovat munici na tomto eventu když se mě třeba za měsíc vyplatí na jiné akci :)

    Máš s tím eventem problém? tak to prostě nedělej a nechoď tam budou jiné akce a třeba i lepší tohle je propadák :)
    jen si tu každý stěžujete a brečíte na touto akci když to prostě nejde a nebaví mě to tak to prostě nedělám logický ne..
    Než se zbytečně nervovat a rozčilovat tak to vypnu a dělám jiné věci než event. Za mě tohle je vše :)
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ne tituly mě moc nevzrušují ale do tý bonus mapy ne a ne se dostat
     
  3. Drift1

    Drift1 User

  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Drift1 Mise „Pěst ve tváři“ to je cíl eventu Plutova Rukavica
    Je za něj titul: Čím větší jsou... (Poraž Plutuse jednou)

    Splníš tenhle cíl eventu pouze tehdy, pokud si Plutuse sestřelil poprvé.

    EDIT:
    Tento cíl eventu najdeš v batllepassu, přímo ve hře.
    Spolu s ostatnými cíli eventu. Ikonka vlevo nahoru..
     
    Naposledy upraveno: 17/1/23
  5. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    Akcia super , bez lagov , bez strat zivota , uz niakych 12 modulov padlo , sice 90% nepotrebne ale nevadi :D , hlavne ze tarmos pada .

    Ale zaujimalo ma , preco sa mi uz 3. den nejde pripojit cez wifi do hry :):)
    Nebavi ma furt prepinat vpnku alebo zapinat data .
    Nie ziadne cache a podobne veci to nie su .

    No nie teraz vazne , kto bude riesit bugnute konfy po navsteve hangaru ? , nefungujucu UBA , kde sa clovek musi 3x relognut , aby si zabojoval ? Vlaky a autolock ani neriesim , pretoze to by bolo na ódu . Tarmos padajúci z brany . Extremne lagy , na nenaročnu hru ?? Klient ? Nevybalancovane lode ?

    Je toho strašne vela , co treba riešit ale ocividne je jasne , ze BP uz nechava hru dojst , s minimalnym usilim .
    Jedine co vam mozem poradit , nedavajte do hry velke obnosy , pretoze , my hraci sme esenciou tejto hry .

    Ja viem , že moderatori tu nič taketo nechcu , ja to absolutne rozumiem a zároven aj nie . Pretože tymto sa problem hasi ale nerieši . Očividne v tej hre rozhoduje niekto , kto nema ani potuchy , ako funguje hra , ako funguje komunita , nulova spatna odozva (jedina spatna odozva je od hračov , lenze mažu sa prispevky samozrejme . )

    čo sa tyka akcie , tak dobry koncept , odmeny by bolo mozno dobre trochu pomeniť , nechať atomovku , roboty ale pridat napr. municiu UCB , pridať IAC , ABR . Ta akcia by bola naozaj vynikajuca , keby su tu neni vonkajšie faktory , ktore z akcie robia bordel .

    Či sa mi zmaže prispevok , je mi už tak pravdu povediac jedno . Vystihol som to trefne , pravdivo . Vačšina bude súhlasit , Lovu zdar..........
     
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    KrtekGE2 nemáme důvod mazat příspěvky, pokud splňují pravidla fóra. Většina věcí co jsi popsal, zde už zazněla a budou se posílat ve zpětné vazbě BP. Některé z nich opakovaně. My už bohužel neovlivníme, co s toho bude mít pro BP větší prioritu na vyřešení.

    Ještě si dovolím citovat kolegův předešlý příspěvek.
     
  7. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Kdyby aspoň cíle za něco stály. Jsou těžký a odměna nanic. Tak blbá akce a furt ji sem strkají. Minule v bludišti jsem splnil všechny cíle, sice blbá odměna, ale ne moc těžké. Teď to vážně nemá smysl.
     
  8. zdravim urcite sa tu uz pisalo o tej odmene co pada v extra plutus brane Tarnom ale k comu sa to da vyuzit alebo ak je to nieco co uz davno nefunguje tak ci bude za to nejaka kompenzacia
    dikes
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    wulfric666boos - je to chyba a nebolo nic ohladne tohto pisane, zeby mala byt kompenzacia, kazdopadne uvidi sa po evente.
     
  10. Každá akce nemusí být výnosná. Mě stačí, když se dá hrát a neblokují mou činnost 24/7 a udělám si pluta pro zábavu. Vydělávat můžeš na ledovém bludišti. Ostatní akce už ovládli 24/7, tak si vážím každé zábavy. Ono těch akcí pro normální hráče zas tak moc není.
     
  11. Punisher kompenzácie sú, milé, že o tom neviete

    18.01.2023 - 09:46 Zničil si loď votrelcov typu Devolarium Aberration.
    18.01.2023 - 09:46 Získaný predmet: Tarnom (131)
    18.01.2023 - 09:46 Plutusova pokladnica (ľahká) dokončená.

    18.01. 09:45 Udelená uridiova kompenzácia + 10,000 U.

    Ešte ani to uridiová nenapíšu správne :(
     
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    °•♠98†56νᴙu♠•° to je vždy pokud obdržíš design na loď, který už vlastníš. Není to žádná kompenzace od BP za problémy z hrou.
     
  13. Tak potom sa ospravedlňujem, ešte som sa s týmto nestretol, že by som dostal design ktorý už mám. Beriem späť a ticho sa idem hanbiť do kúta :oops:
     
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  15. -FETTY-

    -FETTY- User

    Ahojte.
    Na co je Tanrom? Nemohu to najít..Děkuji
     
  16. -FETTY-:
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    -FETTY- o tarnome je popísané tu: Plutus experiment Písal sa 13-27.2.2019

    Tarnom a Opitite rudy možno zbierať z boxíkov odmien. Môžu byť použité
    v receptoch montáže. Hráči môžu skontrolovať množstvo rúd v inventári
    (prístupné z hangáru) alebo v montáži, kde sa dajú rudy použiť.

    Rudy nebudú zaberať priestor v nákladnom priestore lode,
    avšak Opitite Ore môžu padnúť z cargo boxu po hráčovi.
     
    Zmrdeček_krypl_Vyjebaný tohle ocenil(a).
  18. zdravim chcel by som sa opitat ci je chyba u viacerych alebo iba u mna ale teraz som robl plutusa a ani mi ho nedalo odstrelit a po zniceni poslednej veze mi napisalo skuska plutus dokoncena a hodilo ma to na zakladnu
    Dátum
    Akcia
    19.01.2023 - 10:03 Dostal si 14688 BS
    19.01.2023 - 10:03 Dostal si 48 cti
    19.01.2023 - 10:03 Zničil si loď votrelcov typu Cote Lo.
    19.01.2023 - 10:03 Zničil si loď votrelcov typu Plutus Turret.
    19.01.2023 - 10:03 Plutusova skúška (ľahká) dokončená.
    19.01.2023 - 10:03 Dostal si 107 cti
    19.01.2023 - 10:03 Dostal si 33048 BS
    19.01.2023 - 10:03 Zničil si loď votrelcov typu Kodkod.
    19.01.2023 - 10:03 Dostal si 14688 BS
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    A nebyl to už tvůj poslední život, že tě to vyhodilo ?
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Doslo info o kompenzacii za problemy z 12.1. Avsak obdrzali ju len hraci, ktorych sa tyka nasledovne:
    • Hráč získal bonusovú mapu v Plutovej Rukavici 12.1. pred našou rýchlou opravou servera
    • Hráč nemohol vstúpiť do bonusovej mapy
    • Záznamy v databáze ukázali, že hráč sa nikdy nepokúsil o bonusovú mapu, ktorú vytvoril 12.1.