Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    to jo když už, tak RCB-140 mě padal dost
     
  2. Jak komu padá, zásadně padá RSB-75, proč?, když jsou úkoly na RCB-140
    A proč aspoň není RCB-140 po dobu akce v obchodu?
    Absolutně nepovedená akce :eek:
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* - mne napriklad padlo RCB-140 muni ovela viac nez je nutne na ciele na vsetkych uctoch, este aj na malom, kde robim lahsiu verziu. Kazdopadnee kvoli 3 cielom pisat, ze je akcia nepovedena mi pride moc.
    Nakolko je to vzacna municia, tak len tak v obchode nie je, obcas sa da ziskat z chrominu.
     
  4. neneman321

    neneman321 User

    Za mě celkem dobrá akce, dělal jsem jen lehký verze bran a dostal sem skoro 60 000 RCB-140, a skoro z každé 2 brány mi padl modul, z těch nejlepších vybírám třeba 7% HP na Solace, 30% HP na Hamra a 32% HP na Bersekera a poprvé sem udělal všech 26 úkolu do bitevní. Jen nechápu tu bonusovou bránu, objevila se mi jen 1x, skočil sem do ní, přišlo nové spojení a objevil sem se na x-8.
     
  5. kentik007

    kentik007 User

    Mám skore skoro 10 000 zajtra to doklepem na 10 000 no o veľa neprichádzate... padol mi jedel laser do peta na heat.. ináč nič.. Pripravte sa na Prosperous možno nás nesklamú a dajú tam Cerberusa...
     
  6. Dneska se mě při skoku na 1-1 povedlo dostat na mapu?? a konečně jsem udělal úkol 250 uberprotegitů. Sice akce Plutus pro mě nevyšla, ale odměna za úkol to plně vynahradila:D
     
  7. Tak nakonec jsem si přeci jen permanentku koupil (z boxíků byla šance na fragmenty věčnosti a také na tu RCB munici, což mě přesvědčilo).
    Takže jak to moje boxíkování dopadlo:

    25,000 RCB-140
    1,000 Extra energie
    11,200 A-BL
    85 Zelených klíčů ke kořisti
    500 Šrot
    1000 Fragmentů věčnosti
    85 Logdisků
    Nobilis Diminisher
    Nobilis Hammerclaw
    5x Moduly (2x modrý, 1x červený, 1x zelený a 1x žlutý. Všechno řada XHD01)

    A 40 klíčů jsem vyměnil za dva XT-10 moduly, z nichž jeden byl dokonce na Centuriona a Phoenixe :D

    Takže jsem rád, že mám aspoň dost Fragmentů na věčnou bránu, ale příště by to fakt chtělo něco lákavějšího do odměn za přímou směnu (viz můj starší post ve vláknu).
     
  8. Medvidek72

    Medvidek72 User

    Ahojte zakoupil jsem si BP a dělal Plutovu Rukavici dnes se přihlásím v koneční fázi chci použít zbytek klíčů aby mě nepropadli jelikož akce končí za 2 hodiny a nemůžu .. Rozkliknu okno Cíle a nic nemohu dělat poradíte mi někdo co s tím ?
     
  9. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    daj zbierat kluce v tom okne
     
  10. .FROST.

    .FROST. User

    Zdravím, bude někde možnost nahlédnout do žebříčku Plutovy rukavice? Celou akci byl skrytý a po skončení zmizel. Docela rád bych viděl jak jsem na tom oproti jiným byl.. děkuji
     
  11. Avira221

    Avira221 User

    .FROST. - Hodnoceni - Rebricek akci - Plutova rukavice
    Ak si sa nalogoval po skonceni akcie a po 00:01 si v hernom okne nevidel ziadnu tabulku s odmenou, ktoru by si prijal, tak si sa v TOP 100 neumiestnil.
    Tam najdes len top 100 hracov.
     
    Naposledy upraveno: 26/1/23
  12. .FROST.

    .FROST. User

    Děkuji Avira, už jsem to našel.. :D Asi jsem byl naivní s mými 6 000 body. Celé jsem to střílel x4 a nakonec bych byl tak dvoustý..
    Ale je mi zle kolik lidí z první stovky střílím na paládiu, aniž by se chtěli bránit.. A pak si ještě vyžírají odměny z akcí. Určitě se budu další akce účastnit no :D
     
  13. kentik007

    kentik007 User

    Akcia Plutus moje zhodnotenie.. : Pre normálneho hráča čo hre venuje napr. od pondelka do nedele hre hod. času v sobotu nedelu 2 hod. a má už odohrané dosť.. : šanca umiestniť sa v rebríčku kde je samá bota-nemožné(ani neskúšajte dajte na moje slová) : Je malá šanca na dobrú odmenu (skutočne malá šiel som každú bránu a okrem somarín na citadel veteran mi padol laser na P.E.T) : Battlepas-jediné svetlo každej akcie no to má skoro každá hra.

    Mínus: Munícia 6.5 mínus.... bez umiestnenia... kopem cca 250k a viac na tú muníciu no ručne nemám šancu to nakliknúť hneď a tak skoro a tak nonstop rad radom ako to kliká im. Zase apelujem na to nech Kontrolujú aspoň po eventoch a berú to ako hrubé porušenie.. (Momentálne je hrubé porušenie podobná diskusia na Fore)

    Plus: Mám čo rozoberať aspoň

    Mínus: Dostať sa do špeciálnej verzie je ľahké a odmena neprekvapuje(Niekto sa tam nedostal vôbec no ja aj 7x no a odmena bola slabá lepšie sa tam nedostať vôbec a tešiť sa že raz sa tam dostanem ako sa tam dostať 7x a sklamať sa v odmene a prísť tak o prekvapenie)

    Rcb muníciu sem neťahám tá padla aj mne raz v počte 50 000 no dá sa spraviť v montáži a 50 000 mám tak na jedno hranie.. pre slabého hráča je viac ako 50 000 rcb pomoc niekoho silného. (Rcb munícia je tak akurát pre niečo take ako bol Jackpot Battle Uba atd... je jej málo a aj to málo si treba šetriť aj keď Jackpot už nemáme čo je škoda... stačilo dať ako odmenu aspoň pohladnicu na adresu od Bp :D )

    Poznámka: Normal brána je pre určitú kategoriu easy... namiesto tej speciálnej verzie sa mohla dať Boss Putus Mapa kde bude aj iné pozadie a všetko špeciálne.. jedna raketa rovná sa mínus 100% hp proste stotina nepozornosti rovná sa istá smrť
    takéto verzie dať od levelu 25 zároveň po vstupe do tej verzie stopnúť tomu hráčovi rebríček a dať tak šancu viac hráčom :)

    Plus: kadečo mi padlo no kadečo nepoužívam :D
    : Nebola nuda denne od 23 do 35 minút :D

    Edit: Akciu Plutus pochovávam nech odpočíva v pokoji xD Možno tak príde vzkriesenie a dočkám sa fakt Plutusa za ktorého keď už niečo padne tak to bude stáť zato
     
    Naposledy upraveno: 28/1/23
  14. No vidis... Behom 14 dni akcie si sa dostal do špeci brany +7x. A plačeš tu...
    Ja som robil branu na 3 uctoch počas celej akcie, a za 14 dni som sa do specialnej bonusovej brany dostal 3x dokopy. 3x14 = 42 šancí
    1x 20k RCB, 1x 50k RCB, 1x 20kABL, 1x 10 000 xenomit, 2x 20 EMP, 3x mrazky, 4x cubi portal, vacsinou skoro kazdu branu aspon 50 ABR
    Len pre poučenie - 1 raketa/warheda, dáva -350 000 HP, nie 100% HP ako píšeš.
    Už to tu písal aj Punisher, tak treba čítať s porozumením. #755
    Sanca sa dostat do topky je tazka? No to si teda nemyslim. Dnes je hra zalozena hlavne na moduloch. Ja robim tuto akciu odkedy ju tu mame vzdy na tyrannoske a zatial vzdy som sa umiestnil aspon v TOP 10. Na tyrannoske preto, lebo na inu lod mi ani po 100% odohranych akciach nic nepadlo. A i pre teba i pre Baghiru som natocil video, ako sa robi nova verzia brany, len som sa k tomu este jaksi nedostal.
    Jedine co nechapem, ako je mozne ze si to robil CCckou, a neumiestnil si sa ani len v top 100. Robil si to na fenixovy s 1 laserom bez boosterov ? alebo jak je to mozne ? :eek:
     
  15. kentik007

    kentik007 User

    Písal som že bude dobre pridať Boss verziu plutusa a tam to bude uberať rovno 100 percent :) (zároveň po vstupe do tej verzie znemožniť rebríček)
    Poučenie patrí tebe Bránu som šiel tak že bola lepšia šanca sa dostať do špecialnej verzie keď som ničil tie npc čo trebalo ponaháňať preto 7x :)
    mal som 10 000 bodov
    Mne videá netreba osobne :D Dal som to na prvú šupu a to jedno video nič neznamená aj tak :) človek nevie čo je za oponou

    Edit: na yt je video ako im to prechádza a kliká.... Ja si tu hrám normálne a nebudem sa predbiehať ja vs comp ďakujem nie... Loď akú más a doba akú si tu ti má zaručit top 3 kde je adekvátna odmena.... top 10? pffff stavím sa že v mojom prípade som spravil dobre že som to šiel na odmenu za špeciálnu verziu :D a stratil pár minut naviac spolu. Mapu som mal stále čistu na konci a špeciálna verzia padla deň čo deň skoro. Neplačem no dávam tu svôj názor mám všetkého dosť chcem len modul a cerberus

    Odmena za 10. miesto je pre flaxáča takže ďakujem na toto návod nepotrebujem xD

    Zároveň chcem pogratulovať Baghirovi za jeho dlhoročnú službu a to aká je známosť a to že naň nedokážete prestať myslieť Baghira skvelá práca len tak ďalej :)
     
    Naposledy upraveno: 28/1/23
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    To jsem zvědav, jak BP zajistí férovost tohoto eventu na serveru ge-1 a jak zajistí stabilitu a plynulost hry.;)
     
  17. Vedel by mi niekto poradiť aká je taktika pri tomto bossovi? Lebo, nech robím čo robím, keď sa čo i len priblížim na vzdialenosť tak aby som trafil buď bossa alebo warlockov tak ma spomalí, pribehne ku mne a do 2 sekúnd mi šupne celý život dole. Ďakujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Už jsem to tu jednou psal a napíši to tu znovu - ten zpomalovací útok Plutuse je až moc silný. 5x jsem to zkusil a 5x mě to zničilo, i když si myslím, že jsem stihnul včas nakliknout insta shield, tak mě to zničí, nebo mě chvíli poté dostane warhead, protože se nemůžu hnout z místa. Zítra zkusím lehkou obtížnost, ale obávám se, že to nebude o moc lepší. Je to vážně o nervy, když se dostanete v té bráně tak daleko a nakonec vás pokaždé zničí jedna a ta samá věc + FPS drop.
     
    Naposledy upraveno: 13/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Sygauras

    Sygauras User

    123zelenina : zkoušet to nemusíš. I v té lehké to je to samé. Nedostala jsem se přes něj ani jednou.
    Tímto pro mě akce skončila a nemá smysl zbytečně plácat munici na nekonečnou frontu NPC + nesplnitelný konec.
     
  20. Taky jsem to zkusil :)

    1. kolo úplně v pohodě - Obdržel jsi 3.000 laserové munice typu JOB-100
    2. kolo naprosto v pohodě - Obdržel jsi 2.000 laserové munice typu RCB-140.
    3. kolo opět v OK - Obdržel jsi 2.000 laserové munice typu RCB-140.
    4. kolo opět bez komplikaci ale bez bonus boxíku :(
    5. kolo v pohodě - Obdržel jsi 3.000 laserové munice typu JOB-100

    Finálové kolo alias samotný PLUTUS a výsledek?

    Obdržel(a) jsi 2.500 jedn. uridia.
    Obdržel jsi 3.000 laserové munice typu RSB-75.
    Plutova rukavice (snadná) dokončena.

    Vše šlo naprosto v pořádku vždycky při této akci dělám tu lehčí fázi na normální bych nešel tam vím že ty "warhead" dávájí dmg kolem 300.000 v té lehčí fázi to je kolem 100.000 dmg
    Měl jsem na mapě dva, oba dva jsem rychle zničil a zaměřil se jen na PLUTUS hlídal jsem si mapu jak se mě ukázaly takové ty květinky jak kdyby zóna tak jsem tam rychle letěl se schovat v pohodě.

    Celou dobu jsem dělal celou bránu
    UCB -100, RSB, RCB-140, HELSTROM rakety,přesnost raket, rakety typu: PLT-2021 a PLT - 3030
    Loď typu Aegis (na opravy úmyslně), full pohony, 8 letounu, bez štítová konfigurace takže všude samý LF-4, seprom, 14 denní premko které jsem si šetřil na akci, plus formace motýl
    Nevím kde děláte chybu když vám to nejde :)

    Výdělek:
    Měl jsem - 384.593 uri
    Po bráně - 398.914 uri

    Výdělek tedy:
    14.321 Uri

    Cíle 1/26

    PS: jen to zkoušejte dál :) já to nedělám kvůli umístění ale kvůli permanence abych si pak mohl koupit / vyměnit nějaké klíče :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).